Články

Vytisknout

regi-hrdasHrobcům jsme dali tři kousky

FK Neratovice-Byškovice - FK Hrobce  3:0 (2:0)

14.kolo divize sk.B - Neratovice(SO 11.11.2017 - 10:15)
diváků - 120


rozhodčí -p.Míč, Krupka a Klupák  delegát - p.Urban

 

 branky - 18' Hrdý, 45' Vorasický, 71' Ďurinda

 

 

Komentář - V předposledním podzimním utkání jsme na domácím trávníku porazili sestupem ohrožené Hrobce a upevnili jsme si druhé místo v tabulce.
  Na rozmáčeném, těžkém trávníku jsme se do soupeře zakousli ve snaze o co nejrychlejší branku. Ve druhé minutě běžel z pravé strany na branku Moravec, ale jeho střela skončila vedle. O chvíli později jsme po rohu a následném závaru opět mířili vedle. Ve třinácté minutě potáhl na pravé straně míč Moravec, odcentroval a Hrdý nechal hlavou vyniknou Seilera v brance hostů. O chvilinku později se ke slovu dostali i hosté. Po nenápadné akci se dostal na pravé straně před Švejdu hostující útočník, ale ten jej vychytal. V 18 minutě jsme se ale již radovali. Ďurinda zatáhl po levé straně míč, našel ve vápně Hrdého a ten bombou pod břevno nedal Seilerovi šanci a poslal nás do vedení. Do konce poločasu hostující obranu nejvíce zlobil agilní Hrdý, ale další branka mu nebyla souzena. Nejprve jej vychytal golman a ve druhém pokusu nastřelil tyč. Když se vše schylovalo k přestávce zahrávali jsme přímý kop. Ten jsme prodloužili hlavičkou na zadní tyč a nikým nehlídaný Vorasický efektní patičkou poslal náš tým do dvoubrankového vedení.
  Druhý poločas jsme asi pod vědomým dvoubrankového vedení nezačali úplně nejlépe. Hosté byli častěji na míči, důraznější a vytvořili si a několik slibných situací které ale svojí zbrklostí nedokázali zužitkovat. Asi po deseti minutách jsme hru srovnali a začali jsme mít opět navrch. Po dvaceti minutách jsme podnikli zleva brejk do otevřené obrany. Hrdý sám před brankařem našel ještě lépe postaveného Kozáka ale jeho zakončení do prázdné skončilo nad břevnem. O pět minut později jsme si brejk zopakovali ale aktérem byl tentokrát Ďurinda a ten se v podobných situacích téměř nemýlí a podél brankaře nás poslal do tříbrankového vedení. Do velké šance se dostali čtvrt hodiny před koncem i hosté. Po centru z leva se objevil hostující útočník sám před Švejdou ale branku vůbec netrefil a potvrdil jalovost hostujícího mužstva. Zápas jsme pak v poklidu dohráli a radovali se ze zisku tří bodů.
  Čeká nás poslední podzimní zápas s lídrem soutěže ve Velvarech o vedoucí příčku. Dosavadní bodový zisk 31 bodů v podzimní části je vyrovnání rekordu v celé novodobé divizní historii za což si naši borci zaslouží absolutorium.


Sestava :

Hrdý      

    Moravec
 Ďurinda  Škarecký Kozák Rejman
 Pajkrt
Chlumecký Regner 
Vorasický
    Švejda

 

Střídání : 61' Barták > Moravec, 69' Novák > Hrdý, 80' Weiner > Ďurinda, 84' Šulc > Kozák
              
ŽK : 56' Ďurinda        ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.