kozak2SK Motorlet Praha - FK Neratovice-Byškovice   2 : 1 (1:0
20. kolo DIVIZE sk.B - Praha (6.4.2013 - 16:30)  Diváci : 59
Rozhodčí : Kramlová, Rejžek, Hrkal  Delegát : Židík

Branka :
56' Gazdík

Komentář :  Po  devíti mistrovských zápasech bez prohry jsme padli s mužstvem, které chce mermomocí postoupit do ČFL. Zápas začal z obou stran opatně a tak se hrálo převážně mezi vápny. Domácí byli v těchto chvílých důraznější v osobních soubojích a nám se nedařila kombinační hra. Do šancí jsme domácí však nepouštěli a tak jsme v 17' minutě zahrozili z přímého kopu. Ten rozehrál Gazdík a hlavička Jíny skončila těsně nad soupeřovou brankou. Poté se hra z naší strany začala pomalu vyrovnávat. Jenomže přišla 29' minuta a v ní první povedená akce domácích a prohrávali jsme 1:0. S tímto stavem se šlo i do kabin.
   Druhý poločas byl z naší strany o něčem jiném. Začali jsme se tlačit dopředu a hrát naší kombinační hru s důrazem v osobních soubojích a  okamžitě jsme si vynutili převahu. Z ojedinělého protiútoku a po faulu Jíny na útočícího hrače sice kopali domácí volný kop z hranice velkého vápna, ale naší branku o metr přestřelili. V 56' minutě byl faulován u postraní čáry Špringr a kopali jsme volný kop. Míč si postavil Gazdík a jeho né zcela povedený centr zaplul do šibenice překvapeného domácího golmana - 1:1. Po obdržené brance byli domácí jako opaření a naši hoši kontrolovali vývoj utkání. V 73' minutě jsme se po hezké kombinaci dostali do přečíslení a ve třech jsme šli na jediného domácího beka. Špringr však nevolil to nejlepší řešení a jeho polostřelu a polocentr golmán vytěsnil. A tak opět došlo na nepsané pravidlo NEDÁŠ - DOSTANEŠ. V 75' minutě domácí šťastným gólem, ke kterému jsme přispěli naší chybou, rozhodli utkání ve svůj prospěch. Za předvedený výkon, zejména ve druhém poločase se ale nemáme za co stydět.

Jak utkání viděl trenér Kafka :  "Každá serie jednou končí, prohráli jsme po šestnácti zápasech a asi to muselo přijít. Paradoxně se soupeřem, který nebyl lepší než my. Dle jeho názoru chce hrát ČFL, ale v soutěži jsou určitě lepší mužstva než oni. Za stavu jedna jedna se opět potvrdilo - nedáš-dostaneš. Z naší šance jsme gól nedali a soupeř ano a proto vyhrál."