zemagazdapajdaPovinné vítězství se nerodilo lehce

(1:0)
19. kolo DIVIZE sk.B - Byškovice (31.3.2013 - 15:00)  Diváci : 120
Rozhodčí : Staněk, Novák, Matějček  Delegát : Chára
Branka : 43' Tříška, 89' Kalaš

Komentář :  Soupeř vstoupil do zápasu s tím, že nemá co ztratit a podle toho to na hřišti vypadalo. Hrál pozorně v obraně a podnikal rychlé protiútoky, což nám po většinu zápasu nevyhovovalo a těžko jsme se prosazovali. Zápas se tak odehrával mezi vápny, bez šance na jedné nebo druhé straně. Vyjímkou byla z naší strany hezká kombinační akce ze 43' minuty, kdy jsme se po opakované střele Tříšky ujali vedení 1:0. S tímto výsledkem se šlo do kabin. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Soupeř nás nadále zlobil z brejků, které ovšem ani v jednom případě nedotáhl a tak byl potrestán v 89' minutě naší druhou brankou. Po akci z pravé strany propálil vše co měl před sebou střídající Kalaš a dal tak definitivní podobu výsledku zápasu.

Jak utkání viděl asistent trenéra Jiří Brunclík :  "Dnešní den jsme viděli klasické utkání, kdy nastupujete proti beznadějně poslednímu týmu tabulky. Všichni očekávají, že jednoznačně zvítězíte a připíšete si jisté body, realita je skoro vždy jiná. Herně jsme se dnes velmi trápili a musíme uznat že bojovný výkon Čelákovic nám vůbec nic neusnadnil. Nakonec jsme ukázali sílu týmu, kdy i po mizerném výkonu jsme utkání dovedli do vítězného konce."