FK Neratovice-Byškovice - FK Meteor Praha    1 : 1 (1:0)
16. kolo DIVIZE sk.B - Byškovice (10.3.2013 - 14:30)  Diváci : 300
Rozhodčí : Klupák, Krupka, Vaňkát   Delegát : Krčín
Branka : Pajkrt

Komentář :   Ani ve čtvrtém utkání s Meteorem jsme nedokázali zvítězit, i když tentokrát jsme k tomu měli nejblíže ze všech odehraných zápasů s tímto soupeřem. Ve vyrovnaném utkání se čekalo na chybu. Až do 28 minuty si ani jedno mužstvo nevypracovalo vyloženou šanci.  Hra se odehrávala převážně mezi vápny. Ve 29 minutě jsme zahrávali přímý volný kop, po kterém se dostal k hlavičce Gazdík, ale k naší smůle hlavičkoval půl metru nad hostující branku. V těchto chvílých jsme začínali soupeře mírně přehrávat i díky našemu důrazu v osobních soubojích, což vedlo  v 37 minutě k vedoucímu gólu. Po levé straně utekl Pajkrt a jeho né zcela povedený centr zapadnul do hostující branky 1:0. Zbytek prvího poločasu se  odehrál mezi vápny a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým náskokem.
  Druhý poločas začali hosté o poznání ve svižnějším tempu ve snaze o vyrovnání a začali nás přehrávat i díky tomu, že  jsme nedokázali udržet míč na svých kopačkách a tím jsme pustili soupeře do tlaku. Do vyložené šance jsme ale soupeře nepustili a co prošlo pochytal spolehlivý Vavruška.  Vyjímkou z naší strany byla 50 minuta, kdy Vorasický po centru z přímého kopu ve vyložené šanci netrefil branku. Poté se hra  začala vyrovnavat a naši hoši zahrozili v 64 minutě  z  přímého kopu.  Jína, po centru Gazdíka, dával hlavou nad. Nedáš - dostaneš se potvrdilo v 70 minutě, kdy po běžném zákroku na hostujícího hráče  a následném volném kopu z hranice velkého vápna se hostující Fíček nemýlil a vyrovnal na 1:1. Po obdržené brance jsme se ale rychle oklepali a byli jsme to mi, kdo byl nebezpečnější. Po svém vystřídání se ocitnul Gabčo v 72 minutě ve vyložené šanci. Sám před hostujícím brankařem nabídnutou šanci nevyužil a  golmana jenom nastřelil. Do konce zápasu se akce střídali na obou stranách, ale nic podstatného se již neudálo a tak zápas skončil asi zalouženou remízou.

Jak utkání viděl trenér Kafka :  ,,Hráli jsme proti vedoucímu mužstvu soutěže, kterého jsme opět neporazili, ale dokázali jsme mu tentokrát vstřelit v prvím poločase branku . Po vyrovnaném prvím poločase jsme ve druhé půli zbytečně zalezli a po takové sporné situaci jsme dostali po přímém kopu Fíčka gól na 1:1. Potom jsme měli ještě šance z několika standardních situací a i po pěkné kombinační akci šel sám na brankaře Gabčo ale neproměnil a i proto jsme nezvítězili.''

Kozák Palanský
Gondek Drahorád Žežulka Vorasický
Pajkrt Jína Gazdík Stanislav
Vavruška

Střídání :
71' Gabčo > Palanský, 74' Zeman > Gondek, 88' Kalaš > Kozák
ŽK : 12' Pajkrt