Historie

Vytisknout

FK Neratovice-Byškovice - Litol    3 : 0 (2:0)
17. kolo DIVIZE sk.B - Byškovice (17.3.2013 - 15:00)  Diváci : 150
Rozhodčí : Paták, Kříž, Kyncl   Delegát : Urban
Branka : 29' Vorasický, 43', 62' Kozák

Komentář :
Za silného větru, kterému jsme se z počátku nedokázali přispůsobit, jsme nezačali utkání podle svých představ a do 20 minutý jsme přestáli  dvě vyložené šance soupeře. Ale na šance se nehraje a tak jsme v 29 minutě po hezké kombinační akci a následném centru Pajkrta po hlavě Vorasickýho otevřeli skóre 1:0. Od této chvíle jsme se ujali taktovky  a ve 43 minutě Kozák nádhernou střelou z volného kopu vymetl šibenici - 2:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin. 
Druhý poločas jsme již předváděli to co je nám vlastní a soupeře jsme přehrávali herně i kondičně. Z dalších šancí, které jsme si vytvořili, jsme zůročili již jenom jednu. Po faulu na Vorasického jsme Kozákem zvýšili z pokutového kopu na konečných 3:0. Stejným skóre skončilo i utkání na soupeřově hřišti na podzim.

Jak utkání viděl trenér Kafka :  "Myslím, že se hrálo v téměř nelidských podmínkách. Klukům musím poděkovat, že zápas zvládli s přehledem. Sice jsme zaspali začátek, ale měli jsme štěstí, že Ježek své dvě šance neproměnil. Po pěkné akci Pajkrta a následném centru jeho bratranec Vorasický nekompromisně hlavou zavěsil. Od této chvíle jsem hru plně kontrolovali a přidali jsme další dvě branky, když zejména ta Kozákova z trestného kopu byla výstavní a musela potěšit přítomné diváky. "

Hostující trenér p.Jareš - „Naivnější tým, než jsme my, jsem v divizi neviděl. Zkraje zazdíme dvě jasné tutovky a vlastními chybami umožníme soupeři vedení. Jestli si tohle kluci neuvědomí, pak v divizi nemáme co dělat.“

 

Sestava :  

Kozák Špringr
Kalaš Drahorád Žežulka Vorasický
Pajkrt Jína Gazdík Stanislav
Vavruška


Střídání :
60' Zeman > Stanislav, 76' Tříška > Drahorád, 82' Gabčo > Špringr
ŽK : 0

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.