Historie

Vytisknout

SEZÓNA 2011/2012

A - mužstvo
V premiérovém ročníku divize sk.B jsme se umístili na vynikajícím 10. místě

SOUPISKA 2011/2012
ZHODNOCENÍ SEZONY
BLIŽŠÍ INFORMACE K JEDNOTLIVÝM ZÁPASŮM >> zde

DIVIZE - B   JARO 2012
16.Kolo Ne 11.3.14:30 FK Neratovice-Byškovice -FK Meteor Praha  0:0 (0:0)
17.kolo Ne 18.3.15:00 FK Neratovice-Byškovice -FK Slavoj Žatec 5:2 (1:1)
18.kolo Ne 25.3.14:30 FK Viktorie Jirny - FK Neratovice-Byškovice 3:0 (2:0)
19.kolo Ne 1.4. 16:30 FK Neratovice-Byškovice - SK Sokol Brozany 2:1 (0:0)
20.kolo So  7.4. 10:15 SK Union Čelakovice - FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:1)
21.kolo Ne 15.4.16:30 FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Vyšehrad 0:1 (0:1)
22.kolo So 21.4.17:00  SK Motorlet Praha - FK Neratovice-Byškovice 2:0 (1:0)
23.kolo Ne 29.4.17:00   FK Neratovice-Byškovice - FK Litol 0:0 (0:0)
24.kolo So 5.5. 17:00  SK Vilémov - FK Neratovice-Byškovice    4:2 (2:0)
25.kolo Ne 13.5.17:00     FK Neratovice-Byškovice - FK Chmel Blšany  3:0 (0:0)
26.kolo So 19.5.10:15 FC Český Dub - FK Neratovice-Byškovice 1:1 (1:1)
27.kolo Ne 27.5.17:00   FK Neratovice-Byškovice - FK Teplice B 0:3 (0:0)
28.kolo So 2.6. 17:00 FC Přední Kopanina - FK Neratovice-Byškovice 2:2 (0:1)

29.kolo Ne 10.6.17:00

FK Neratovice-Byškovice -FK Souš  0:1 (0:0)
30.kolo So 16.6.17:00      SK Zápy - FK Neratovice-Byškovice 2:0 (0:0)

 

TABULKA KONEČNÁ
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Jirny 30 26 1 3 115: 32 79 ( 34)
2. Zápy 30 21 4 5 67: 24 67 ( 22)
3. Motorlet Praha 30 20 3 7 74: 35 63 ( 18)
4. Meteor Praha 30 17 5 8 66: 36 56 ( 11)
5. Žatec 30 17 2 11 54: 46 53 ( 8)
6. Brozany 30 17 2 11 65: 36 53 ( 8)
7. Vyšehrad 30 16 3 11 60: 43 51 ( 6)
8. Vilémov 30 15 4 11 59: 43 49 ( 4)
9. Souš 30 13 5 12 64: 63 44 ( -1)
10. Neratovice-Byškovice 30 9 7 14 34: 46 34 (-11)
11. Litol 30 9 6 15 42: 81 33 (-12)
12. Teplice B 30 9 5 16 64: 62 32 (-13)
13. Čelákovice 30 8 6 16 39: 68 30 (-15)
14. Přední Kopanina 30 7 4 19 29: 64 25 (-20)
15. Český Dub 30 2 6 22 23: 88 12 (-33)
16. Blšany 30 1 3 26 23:111 6 (-39)

 

TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Jirny 15 15 0 0 71: 9 45
2. Motorlet Praha 15 14 0 1 41: 10 42
3. Brozany 15 13 0 2 49: 14 39
4. Vilémov 15 12 1 2 43: 12 37
5. Žatec 15 12 0 3 32: 16 36
6. Meteor Praha 15 11 1 3 38: 11 34
7. Zápy 15 10 3 2 39: 14 33
8. Vyšehrad 15 10 2 3 40: 17 32
9. Souš 15 9 3 3 42: 22 30
10. Litol 15 7 2 6 26: 29 23
11. Neratovice-Byškovice 15 6 4 5 17: 15 22
12. Čelákovice 15 6 4 5 18: 21 22
13. Teplice B 15 6 2 7 45: 29 20
14. Přední Kopanina 15 5 4 6 18: 16 19
15. Český Dub 15 1 5 9 15: 37 8
16. Blšany 15 0 2 13 11: 61 2

 

TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Jirny 15 11 1 3 44: 23 34
2. Zápy 15 11 1 3 28: 10 34
3. Meteor Praha 15 6 4 5 28: 25 22
4. Motorlet Praha 15 6 3 6 33: 25 21
5. Vyšehrad 15 6 1 8 20: 26 19
6. Žatec 15 5 2 8 22: 30 17
7. Brozany 15 4 2 9 16: 22 14
8. Souš 15 4 2 9 22: 41 14
9. Vilémov 15 3 3 9 16: 31 12
10. Teplice B 15 3 3 9 19: 33 12
11. Neratovice-Byškovice 15 3 3 9 17: 31 12
12. Litol 15 2 4 9 16: 52 10
13. Čelákovice 15 2 2 11 21: 47 8
14. Přední Kopanina 15 2 0 13 11: 48 6
15. Český Dub 15 1 1 13 8: 51 4
16. Blšany 15 1 1 13 12: 50 4

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2012
HODNOCENÍ PODZIMU 
BLIŽŠÍ INFORMACE K JEDNOTLIVÝM ZÁPASŮM >> zde

DIVIZE - B   PODZIM 2011
1.kolo Ne 14.8. 10:15 FK Meteor Praha - FK Neratovice-Byškovice 5:0 (3:0)
2.kolo Ne 21.8. 17.00 FK Slavoj Žatec -FK Neratovice-Byškovice 1:0 (0:0)
3.kolo Ne 28.8. 17:00 FK Neratovice-Byškovice - FK Viktorie Jirny 1:1 (0:0)
4. kolo Ne 4.9. 17:00 SK Sokol Brozany -FK Neratovice-Byškovice 3:1 (1:1)
5.kolo Ne 11.9.  17:00 FK Neratovice-Byškovice-SK Union Čelakovice 1:0 (1:0)
6. kolo Ne 18.9. 10:15 FK Slavoj Vyšehrad - FK Neratovice-Byškovice 3:2 (2:1)
7.kolo Ne  25.9. 16:30 FK Neratovice-Byškovice - SK Motorlet Praha   1:3 (0:0)
8. kolo So 1.10. 16:00   FK Litol - FK Neratovice-Byškovice   2:2 (1:1)
9. kolo Ne 9.10 16:00 FK Neratovice-Byškovice - SK Vilémov    1:1 (0:0)
10.koloPá 14.10.19:00     FK Chmel Blšany - FK Neratovice-Byškovice 0:1 (0:1)
11.koloNe 23.10.15:30 FK Neratovice-Byškovice - FC Český Dub 1:0 (1:0)
12.koloSo 29.10.10:15   FK Teplice B - FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:1)
13.kolo Ne 6.11. 14:00 FK Neratovice-Byškovice- FC Přední Kopanina 2:1 (1:1)
14.kolo So12.11.14:00 FK Souš - FK Neratovice-Byškovice 3:2 (1:1)
15.koloNe 20.11.13:30 FK Neratovice-Byškovice- SK Zápy 0:1 (0:1)

 

TABULKA PODZIM
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Jirny 15 13 1 1 50: 15 40 ( 19)
2. Zápy 15 11 2 2 36: 14 35 ( 11)
3. Motorlet Praha 15 9 2 4 31: 25 29 ( 8)
4. Vyšehrad 15 9 1 5 35: 22 28 ( 7)
5. Vilémov 15 8 2 5 28: 21 26 ( 2)
6. Žatec 15 8 1 6 24: 20 25 ( 4)
7. Meteor Praha 15 7 2 6 32: 26 23 ( -1)
8. Brozany 15 7 1 7 36: 27 22 ( 1)
9. Souš 15 6 4 5 40: 32 22 ( -2)
10. Neratovice-Byškovice 15 5 3 7 17: 24 18 ( -3)
11. Čelákovice 15 5 3 7 17: 25 18 ( -3)
12. Litol 15 5 2 8 19: 40 17 ( -4)
13. Přední Kopanina 15 4 2 9 13: 30 14 (-10)
14. Teplice B 15 3 4 8 28: 36 13 (-11)
15. Český Dub 15 2 3 10 19: 41 9 (-15)
16. Blšany 15 0 3 12 14: 41 3 (-21)

 

TABULKA PODZIM DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Jirny 7 7 0 0 29: 4 21
2. Vilémov 8 7 0 1 20: 5 21
3. Motorlet Praha 7 7 0 0 19: 6 21
4. Brozany 7 6 0 1 29: 11 18
5. Souš 8 5 2 1 29: 15 17
6. Vyšehrad 7 5 1 1 20: 7 16
7. Meteor Praha 8 5 0 3 21: 9 15
8. Žatec 7 5 0 2 13: 7 15
9. Zápy 8 4 2 2 20: 10 14
10. Čelákovice 7 4 2 1 12: 8 14
11. Litol 7 4 1 2 10: 9 13
12. Neratovice-Byškovice 7 3 2 2 7: 7 11
13. Přední Kopanina 8 3 2 3 9: 9 11
14. Teplice B 8 3 1 4 20: 16 10
15. Český Dub 8 1 3 4 12: 21 6
16. Blšany 8 0 2 6 7: 18 2

 

TABULKA PODZIM VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Zápy 7 7 0 0 16: 4 21
2. Jirny 8 6 1 1 21: 11 19
3. Vyšehrad 8 4 0 4 15: 15 12
4. Žatec 8 3 1 4 11: 13 10
5. Meteor Praha 7 2 2 3 11: 17 8
6. Motorlet Praha 8 2 2 4 12: 19 8
7. Neratovice-Byškovice 8 2 1 5 10: 17 7
8. Souš 7 1 2 4 11: 17 5
9. Vilémov 7 1 2 4 8: 16 5
10. Brozany 8 1 1 6 7: 16 4
11. Čelákovice 8 1 1 6 5: 17 4
12. Litol 8 1 1 6 9: 31 4
13. Teplice B 7 0 3 4 8: 20 3
14. Přední Kopanina 7 1 0 6 4: 21 3
15. Český Dub 7 1 0 6 7: 20 3
16. Blšany 7 0 1 6 7: 23 1

B - mužstvo
Jako nováček Okresního přeboru obsadilo pěkné čtvrté místo.

 Konečná tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  Tj Dynamo Nelahozeves
26 22 2 2 91:29 68 29
2.
  FK Kralupy 1901
26 20 1 5 100:31 61 22
3.
  Veltrusy
26 17 5 4 60:27 56 17
4.
FK Neratovice - Byškovice B
26 14 5 7 88:42 47 8
5.
  SK Slavia Velký Borek
26 14 4 8 59:41 46 7
6.
  Sokol Tišice
26 14 4 8 56:48 46 7
7.
  SK Mšeno
26 13 4 9 58:49 43 4
8.
  Sokol Dolní Beřkovice
26 10 3 13 48:50 33 -6
9.
  FC Merkuria Lobkovice
26 6 8 12 28:56 26 -13
10.
  Sokol Libiš B
26 4 11 11 46:61 23 -16
11.
  FK Pšovka Mělník B
26 7 2 17 37:89 23 -16
12.
 PTZ - Viktorie Nelahozeves
26 5 6 15 38:67 21 -18
13.
  Sokol Nová Ves
26 3 2 21 30:79 11 -28
14.
  Sokol Cítov
26 3 3 20 20:90 0 -2

 
Starší dorost

V Krajském přeboru obsadil solidní třetí místo.

 Tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  FC Graffin Vlašim
30 24 1 5 113:35 73 28
2.
  SK Rakovník
30 18 3 9 106:37 57 12
3.
  FK Neratovice - Byškovice
30 17 4 9 66:40 55 10
4.
  FK Hořovicko
30 17 3 10 85:58 54 9
5.
  Mnichovohradišťský SK
30 15 4 11 89:61 49 4
6.
  SK Polaban Nymburk
30 15 3 12 99:62 48 3
7.
  TJ Kunice
30 14 6 10 80:64 48 3
8.
  SK Spartak Příbram
30 12 5 13 79:80 41 -4
9.
  FK Čáslav
30 12 5 13 66:77 41 -4
10.
  FK Brandýs-Boleslav
30 11 6 13 58:88 39 -6
11.
  Sparta Kutná Hora
30 11 4 15 60:72 37 -8
12.
  SK Benešov
30 11 4 15 58:92 37 -8
13.
  Český lev-Union Beroun
30 11 3 16 67:99 36 -9
14.
  SK Kosmonosy
30 6 10 14 49:65 28 -17
15.
  MFK Dobříš
30 8 3 19 54:115 27 -18
16.
  SK Union Čelákovice
30 5 2 23 41:125 17 -28


Mladší dorost

Obsadil shodně jako starší dorost třetí příčku v Krajském přeboru.

Tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  SK Rakovník
30 25 1 4 113:32 76 31
2.
  Český lev-Union Beroun
30 23 2 5 113:40 71 26
3.
  FK Neratovice - Byškovice
30 20 3 7 125:55 63 18
4.
  FC Graffin Vlašim
30 18 4 8 115:51 58 13
5.
  SK Spartak Příbram
30 17 3 10 111:49 54 9
6.
  TJ Kunice
30 17 3 10 80:62 54 9
7.
  SK Benešov
30 17 2 11 76:54 53 8
8.
  SK Kosmonosy
30 15 6 9 94:50 51 6
9.
  FK Brandýs-Boleslav
30 15 6 9 89:52 51 6
10.
  Mnichovohradišťský SK
30 11 3 16 62:95 36 -9
11.
  FK Hořovicko
30 10 3 17 73:92 33 -12
12.
  SK Polaban Nymburk
30 9 4 17 75:130 31 -14
13.
  FK Čáslav
30 5 3 22 44:100 18 -27
14.
  Sparta Kutná Hora
30 5 3 22 36:102 18 -27
15.
  MFK Dobříš
30 5 2 23 44:163 17 -28
16.
  SK Union Čelákovice
30 3 2 25 39:162 11 -34

 


Starší žáci

Suveréním způsobem ovládli Krajský přebor a vyhráli jej s náskokem šetnácti bodů.

Tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.  
  FK Neratovice - Byškovice
  30   25   5   0   106:23   80   35
2.
  FK Brandýs-Boleslav
30 20 4 6 109:55 64 19
3.
  SK Kosmonosy
30 17 6 7 85:59 57 12
4.
  SK Union Čelákovice
30 16 5 9 73:45 53 8
5.
  SK Polaban Nymburk
30 15 4 11 93:58 49 4
6.
  SK Spartak Příbram
30 13 6 11 88:76 45 0
7.
  FK Říčany
30 12 8 10 68:39 44 -1
8.
  Tatran Sedlčany
30 12 7 11 49:41 43 -2
9.
  Sparta Kutná Hora
30 13 4 13 72:73 43 -2
10.
  TJ Kunice
30 11 9 10 71:49 42 -3
11.
  FK Slovan Lysá n.Labem
30 12 6 12 78:68 42 -3
12.
  Tatran Rako Rakovník
30 12 4 14 66:64 40 -5
13.
  FC Velim
30 7 6 17 41:66 27 -18
14.
  FK Pšovka Mělník
30 7 3 20 48:104 24 -21
15.
  FK Hořovicko
30 6 0 24 46:175 18 -27
16.
  SK Slavia Velký Borek
30 3 1 26 40:138 10 -35

 
Mladší žáci

Obsadili druhé místo v Krajském přeboru.

Tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  Tatran Sedlčany
30 28 1 1 218:51 85 40
2.
  FK Neratovice - Byškovice
30 28 0 2 284:49 84 39
3.
  FC Velim
30 21 1 8 162:94 64 19
4.
  FK Brandýs-Boleslav
30 21 1 8 126:72 64 19
5.
  SK Union Čelákovice
30 18 2 10 140:83 56 11
6.
  FK Hořovicko
30 17 2 11 126:73 53 8
7.
  Tatran Rako Rakovník
30 16 4 10 115:93 52 7
8.
  Sparta Kutná Hora
30 16 3 11 115:83 51 6
9.
  SK Polaban Nymburk
30 16 1 13 117:98 49 4
10.
  FK Říčany
30 12 1 17 89:89 37 -8
11.
  SK Spartak Příbram
30 10 2 18 106:146 32 -13
12.
  FK Slovan Lysá n.Labem
30 8 1 21 76:140 25 -20
13.
  TJ Kunice
30 7 3 20 77:130 24 -21
14.
  FK Pšovka Mělník
30 6 3 21 45:123 21 -24
15.
  SK Kosmonosy
30 3 0 27 21:207 9 -36
16.
  SK Slavia Velký Borek
30 0 1 29 24:310 1 -44


Starší přípravka - zvítězila v Okresním přeboru