Historie

Vytisknout

 

 A-mužstvo

Ve třetí divizní sezoně jsme se umístily na výborném 4. místě, když nás od třetí příčky dělila jen horší vzájemná bilance s Motorletem, skóre jsme byly lepším mužstvem.

                                                       acko13-14

KONEČNÁ TABULKA - sezona 2013/2014

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Louňovice

30

22

5

3

78: 23

71

( 26)

2.

Vyšehrad

30

21

3

6

82: 31

66

( 21)

3.

Motorlet Praha

30

14

6

10

55: 51

48

( 3)

4.

Neratovice-Byškovice

30

14

6

10

47: 41

48

( 3)

5.

Souš

30

14

2

14

53: 44

44

( -1)

6.

Brozany

30

11

9

10

43: 38

42

( -3)

7.

Kladno

30

10

10

10

56: 58

40

( -5)

8.

Český Brod

30

11

6

13

50: 59

39

( -6)

9.

Lovosice

30

12

3

15

48: 57

39

( -6)

10.

Litol

30

10

7

13

44: 63

37

( -8)

11.

Úvaly

30

10

6

14

39: 43

36

( -9)

12.

Nový Bor

30

10

6

14

47: 57

36

( -9)

13.

Aritma Praha

30

10

5

15

47: 53

35

(-10)

14.

LoKo Chomutov

30

10

5

15

52: 64

35

(-10)

15.

Žatec

30

10

4

16

54: 78

34

(-11)

16.

Štětí

30

6

7

17

47: 82

25

(-20)

 

TABULKA DOMA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Louňovice

15

12

2

1

45: 8

38

2.

Vyšehrad

15

11

2

2

49: 13

35

3.

Souš

15

11

2

2

34: 14

35

4.

Litol

15

10

3

2

31: 22

33

5.

Neratovice-Byškovice

15

9

3

3

29: 14

30

6.

Motorlet Praha

15

8

3

4

30: 23

27

7.

Český Brod

15

8

3

4

31: 21

27

8.

Kladno

15

7

5

3

28: 20

26

9.

LoKo Chomutov

15

8

2

5

31: 31

26

10.

Brozany

15

7

4

4

24: 20

25

11.

Aritma Praha

15

8

1

6

29: 23

25

12.

Nový Bor

15

7

3

5

28: 26

24

13.

Úvaly

15

7

2

6

24: 17

23

14.

Žatec

15

6

3

6

31: 41

21

15.

Lovosice

15

6

2

7

23: 27

20

16.

Štětí

15

3

5

7

23: 32

14

TABULKA VENKU

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Louňovice

15

10

3

2

33: 15

33

2.

Vyšehrad

15

10

1

4

33: 18

31

3.

Motorlet Praha

15

6

3

6

25: 28

21

4.

Lovosice

15

6

1

8

25: 30

19

5.

Neratovice-Byškovice

15

5

3

7

18: 27

18

6.

Brozany

15

4

5

6

19: 18

17

7.

Kladno

15

3

5

7

28: 38

14

8.

Úvaly

15

3

4

8

15: 26

13

9.

Žatec

15

4

1

10

23: 37

13

10.

Český Brod

15

3

3

9

19: 38

12

11.

Nový Bor

15

3

3

9

19: 31

12

12.

Štětí

15

3

2

10

24: 50

11

13.

Aritma Praha

15

2

4

9

18: 30

10

14.

Souš

15

3

0

12

19: 30

9

15.

LoKo Chomutov

15

2

3

10

21: 33

9

16.

Litol

15

0

4

11

13: 41

    4

KŘÍŽOVÁ TABULKA

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

1.

Litol

---

4:2

1:0

2:1

2:1

0:0

3:5

2:2

1:0

1:0

3:2

1:1

4:2

1:3

4:2

2:1

2.

Štětí

0:0

---

3:1

2:2

2:0

0:4

1:2

3:3

0:1

1:2

4:2

0:4

0:2

1:3

3:3

3:3

3.

Kladno

1:1

4:2

---

3:2

4:1

0:2

2:0

1:0

1:2

0:0

5:1

2:1

1:1

2:2

0:3

2:2

4.

Žatec

3:1

2:4

0:3

---

2:1

2:1

2:0

2:7

2:1

1:1

3:2

5:6

0:6

3:4

1:1

3:3

5.

Souš

5:1

3:1

5:1

1:0

---

1:0

1:3

1:0

1:2

2:1

2:2

2:0

2:0

1:1

4:1

3:1

6.

Brozany

2:1

2:2

3:0

1:3

1:0

---

0:1

3:2

4:3

0:0

3:3

1:0

0:3

1:1

0:1

3:0

7.

Neratovice-Byškovice

2:1

0:3

0:0

1:0

2:1

6:0

---

1:0

5:1

4:1

0:1

2:3

3:2

2:0

1:1

0:0

8.

LoKo Chomutov

4:1

2:2

5:2

1:4

2:1

0:7

4:1

---

3:2

3:1

1:1

1:3

0:3

3:1

2:0

0:2

9.

Lovosice

4:0

2:1

1:3

1:3

2:1

2:1

1:1

1:1

---

0:4

0:1

1:2

0:3

1:3

4:1

3:2

10.

Úvaly

2:0

4:0

3:3

1:0

1:3

1:1

0:1

1:0

1:2

---

2:0

3:0

4:1

0:2

1:2

0:2

11.

Český Brod

3:1

3:1

3:3

6:0

3:1

0:1

1:1

2:4

2:1

2:0

---

1:1

1:3

0:2

2:1

2:1

12.

Motorlet Praha

5:2

3:1

2:5

4:2

1:3

2:0

1:1

4:1

1:1

1:1

2:1

---

1:2

0:2

2:1

1:0

13.

Vyšehrad

2:1

12:1

0:0

3:1

0:3

0:0

4:2

5:0

4:0

4:1

5:1

4:0

---

0:3

2:0

4:0

14.

Louňovice

6:1

5:0

5:1

5:0

3:2

0:0

2:0

4:0

3:0

1:0

4:0

2:2

1:2

---

2:0

2:0

15.

Nový Bor

1:1

2:1

3:3

5:2

1:0

2:2

3:0

2:1

2:6

2:3

3:0

0:2

0:1

0:3

---

2:1

16.

Aritma Praha

1:1

2:3

4:3

1:3

4:1

2:0

2:0

1:0

0:3

4:0

1:2

3:0

1:2

0:3

3:2

---

 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.
Fotky ze zápasů a dalších různých akcií týkajících se našeho A-týmu můžete zobrazit >> zde
SOUPISKA A-MUŽSTVA - jaro 2013  >> zde
 

 

DIVIZE - B  JARO 2014

 

16.kolo  NE   9.3. 14:30

SK Úvaly - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:0)

17.kolo  NE 16.3. 14:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Český Brod

    0:1 (0:1)

18.kolo  SO 22.3  10:15

FK Motorlet Praha - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (1:1)

19.kolo  NE  30.3. 15:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Vyšehrad

3:2 (1:1)

20.kolo  NE   6.4.  16:30

TJ Slávia Louňovice - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (1:0)

21.kolo  NE  13.4. 16:30

FK Neratovice-Byškovice - FC Nový Bor

1:1 (0:1)

22.kolo  SO  19.4. 17:00

FK Litol - FK Neratovice-Byškovice

3:5 (0:4)

23.kolo  NE  27.4. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Mondi Štětí

0:3 (0:2)

24.kolo  SO   3.5. 10:15

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (2:0)

25.kolo  NE  11.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Žatec

1:0 (0:0)

26.kolo  SO  17.5. 17:00

FC Baník Souš - FK Neratovice-Byškovice

1:3 (1:1)

27.kolo  NE  25.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Brozany

6:0 (4:0)

28.kolo  SO  31.5. 10:15

SK Aritma Praha - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (2:0)

29.kolo  SO   7.6.  10:30

AFK Loko Chomutov - FK Neratovice-Byškovice

4:1 (1:1)

30.kolo  NE  15.6. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - ASK Lovosice

5:1 (2:0)

ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2014

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.
Fotky ze zápasů a dalších různých akcií týkajících se našeho A-týmu můžete zobrazit >> zde
SOUPISKA A-MUŽSTVA - podzim 2013  >> zde

DIVIZE - B  PODZIM 2013

 1.kolo  Ne 11.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly  4:1(1:0)

 2.kolo  So 17.8. 17:00

SK Český Brod - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (1:0)

 3.kolo  Ne 25.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Motorlet Praha

2:3 (1:0)

 4.kolo  Ne  1.9.  10:15

FK Slavoj Vyšehrad - FK Neratovice-Byškovice

4:2 (3:1)

 5.kolo  Ne  8.9.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - TJ Slávia Louňovice

2:0 (1:0)

 6.kolo  So 14.9. 17:00

 FC Nový Bor - FK Neratovice-Byškovice

3:0 (1:0)

 7.kolo  Ne 22.9. 16:30

FK Neratovice-Byškovice - FK Litol

2:1 (1:0)

 8.kolo  So  28.9. 10:15

SK Mondi Štětí - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (1:1)

 9.kolo  Ne 6.10. 16:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Kladno

0:0 (0:0)

10.kolo Ne13.10. 16:00

FK Slavoj Žatec - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (1:0)

11.kolo Ne20.10. 15:30

FK Neratovice-Byškovice - FC Baník Souš

2:1 (1:0)

12.kolo Ne27.10. 14:30

Sokol Brozany - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:0)

13.kolo Ne 3.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Aritma Praha

0:0 (0:0)

14.kolo Ne10.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice - AFK Loko Chomutov

1:0 (1:0)

15.kolo So23.11. 15:00

ASK Lovosice - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (0:1)

 LETNÍ PŘÍPRAVA 2013

 

 

 B-mužstvo
Podávalo po většinu sezony velmi dobré výkony, když nestačilo pouze na postupující Záryby a obsadilo vynikající druhé místo v okresním přeboru.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Záryby A

26

23

1

2

102: 27

71

1

( 31)

2.

Neratovice-Byškovice B

26

17

6

3

87: 28

59

2

( 18)

3.

Tišice A

26

16

5

5

72: 40

57

4

( 14)

4.

SKV Vojkovice

26

15

4

7

81: 30

51

2

( 10)

5.

Kly A

26

14

6

6

68: 30

49

1

( 9)

6.

Velký Borek A

26

13

3

10

58: 37

44

2

( 3)

7.

Libiš B

26

8

9

9

42: 37

39

6

( -6)

8.

Chvatěruby A

26

11

3

12

75: 68

38

2

( -3)

9.

PTZ Nelahozeves

26

11

2

13

63: 78

37

2

( -4)

10.

SK Mšeno A

26

9

3

14

75: 60

30

( -9)

11.

FC Lobkovice A

26

7

4

15

31: 69

26

1

(-14)

12.

Dolní Beřkovice

26

6

5

15

38: 78

25

2

(-16)

13.

AFK Veltrusy

26

4

2

20

32:119

15

1

(-25)

14.

Nová Ves

26

1

1

24

27:150

5

1

(-35)

 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.

OKRESNÍ PŘEBOR - JARO 2014

14. kolo  NE 23.3.  15:00

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Dolní Beřkovice

3:0 Kont.

15. kolo  SO 29.3.  15:00

AFK Veltrusy - FK Neratovice-Byškovice

1:3 (0:1)

16. kolo  NE  6.4.    16:30

FK Neratovice-Byškovice - AFK Vojkovice

1:0PK(0:0)

17. kolo  SO 12.4.  16:30

FC Merkuria Lobkovice - FK Neratovice-Byškovice

2:3 (1:2)

18. kolo  NE 20.4.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - TJ Kly

1:2 (0:1)

19. kolo  SO 26.4.  17:00

Sokol Tišice - FK Neratovice-Byškovice

 2:1PK(1:1) 

20. kolo  NE  4.5.   17:00

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Libiš B

1:2PK(1:1)

21. kolo  SO 10.5.  17:00

 Sokol Záryby - FK Neratovice-Byškovice

3:2 (2:1)

22. kolo  NE 18.5.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Nová Ves

11:0 (4:0)

23. kolo  SO 24.5.  17:00

SK Mšeno - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (0:1)

24. kolo  NE   1.6.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - PTZ Nelahozeves

 9:1 (5:0)

25. kolo  NE   8.6.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - Vltavan Chvatěruby

 9:1 (1:1)

26. kolo  NE 15.6.  17:00

Slávia Velký Borek - FK Neratovice-Byškovice

 0:1 (0:0)

Hodnocení podzimní části sezony trenérem Michalem Panochou >> zde

OKRESNÍ PŘEBOR - PODZIM 2013

 1. kolo  SO 24.8.  17:00

 Sokol Dolní Beřkovice - FK Neratovice-Byškovice

2:3PK(2:2)

 2. kolo  NE 1.9.    17:00

FK Neratovice-Byškovice - AFK Veltrusy

6:1 (4:0)

 3. kolo  SO 7.9.    17:00

AFK Vojkovice - FK Neratovice-Byškovice

3:2PK(2:2)

 4. kolo  NE 15.9.  17:00

FK Neratovice-Byškovice - FC Merkuria Lobkovice

6:1 (4:0)

 5. kolo  NE 22.9.  16:30

TJ Kly - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:0)

 6. kolo  NE 29.9.  16:30

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Tišice

1:2 (0:0)

 7. kolo  SO 5.10.  16:00

Sokol Libiš B - FK Neratovice-Byškovice

2:1PK(1:1)

 8. kolo  NE 12.10. 16:00

 FK Neratovice-Byškovice - Sokol Záryby

2:1 (1:0)

 9. kolo  NE 20.10. 15:30

Sokol Nová Ves - FK Neratovice-Byškovice

2:5 (2:0)

10. kolo NE 27.10. 14:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Mšeno

5:1 (3:0)

11. kolo SO  2.11.  14:00

PTZ Nelahozeves - FK Neratovice-Byškovice 

1:4 (1:1)

12. kolo SO  9.11   14:00

Vltavan Chvatěruby - FK Neratovice-Byškovice

1:3 (1:3)

13. kolo NE 17.11. 13:30

FK Neratovice-Byškovice - Slávia Velký Borek

2:0 (0:0)

 

 

Starší dorost U19

 Navázal na dobré výkony z druhé poloviny loňské sezony a v konečném účtování obsadil pěkné čtvrté místo v krajském přeboru.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Sp Příbram

30

19

5

6

96: 53

62

( 17)

2.

Sedlčany

30

14

7

9

98: 71

49

( 4)

3.

SK Rakovník

30

15

3

12

84: 58

48

( 3)

4.

Neratovice-Byškovice

29

14

6

9

66: 58

48

( 6)

5.

K.Hora

30

14

3

13

106: 89

45

( 0)

6.

Kunice

29

14

3

12

63: 62

45

( 0)

7.

Brandýs-Boleslav

30

14

3

13

56: 62

45

( 0)

8.

Vlašim

30

14

2

14

62: 60

44

( -1)

9.

Nymburk

30

13

4

13

83: 78

43

( -2)

10.

M.Hradiště

29

12

7

10

80: 63

43

( 1)

11.

Čáslav

30

13

2

15

57: 68

41

( -4)

12.

Tn Rakovník

30

12

5

13

61: 67

41

( -4)

13.

Hořovicko

30

12

4

14

71: 67

40

( -5)

14.

Benešov B

30

9

6

15

52: 67

33

(-12)

15.

V.Borek

30

8

3

19

48:116

27

(-18)

16.

Kročehlavy

29

7

5

17

39: 83

26

(-19)

Podrobnosti k jednotlivým zápasům najdete, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu

KRAJSKÝ PŘEBOR - JARO 2014

 16. kolo SO   8.3. 10:15

 FK Neratovice-Byškovice - Tatran Sedlčany

   2:2 (2:1)

 17. kolo SO 15.3. 10:15

Hořovicko - FK Neratovice-Byškovice

3:1 (1:1)

 18. kolo SO 22.8  10.15

FK Neratovice-Byškovice - Spartak Příbram

1:4 (0:3)

 19. kolo SO 29.3. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Čáslav

4:0 (3:0)

 20. kolo NE  6.4.  10:15

Kročehlavy - FK Neratovice-Byškovice

0:0 (0:0)

 21. kolo SO 12.4. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - P.Nymburk

7:1 (1:1)

 22. kolo SO 19.4. 10:15

 Tn Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (1:1)

 23. kolo SO 26.4. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Brandýs

0:0 (0:0)

 24. kolo NE   4.5. 10:15

Kutná Hora - FK Neratovice-Byškovice

4:2 (3:0)

 25. kolo SO 10.5. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Mn.Hradiště

1:1 (0:0)

 26. kolo SO 17.5. 10:15

Velký Borek - FK Neratovice-Byškovice

2:8 (0:3)

 27. kolo NE 24.5. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Rakovník

3:0 (1:0)

 28. kolo SO 31.5. 10:00

Graffin Vlašim - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (1:1)

 29. kolo SO 07.6. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Kunice

0:1 (0:0)

 30. kolo ST 28.5. 17:15

SK Benešov B - FK Neratovice-Byškovice

4:5 (4:3)

 

KRAJSKÝ PŘEBOR - PODZIM 2013

 1. kolo NE 11.8. 10:15

Tatran Sedlčany - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:1)

 2. kolo SO 17.8. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Hořovicko

4:2 (2:1)

 3. kolo NE 25.8  10.15

Spartak Příbram - FK Neratovice-Byškovice

8:0 (3:0)

 4. kolo SO 31.8. 10:00

Čáslav - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:0)

 5. kolo SO  7.9.  10:15

FK Neratovice-Byškovice - Kročehlavy

2:0 (1:0)

 6. kolo SO 14.9. 10:15

P.Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:0)

 7. kolo SO 21.9. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Tn Rakovník

5:4 (5:3)

 8. kolo NE 29.9. 10:15

Brandýs - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (0:0)

 9. kolo SO 5.10. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Kutná Hora

3:2 (0:0)

10. kolo NE 13.10. 10:15

Mn.Hradiště - FK Neratovice-Byškovice

4:0 (2:0)

11. kolo SO 19.10. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Velký Borek

1:1 (0:0)

12. kolo NE 27.10. 9:00

SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

4:1 (1:1)

13. kolo SO  2.11. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Graffin Vlašim

5:2 (1:1)

14. kolo SO  9.11. 10:00

Kunice - FK Neratovice-Byškovice

4:1 (1:0)

15. kolo SO 16.11. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Benešov B

5:1 (4:0)

 

 

Mladší dorost U17

U mladšího dorostu pokračoval propad výkonosti a umístil se uprosřed tabulky.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Benešov B

28

24

3

1

147: 17

75

( 33)

2.

Čáslav

28

20

4

4

99: 40

64

( 22)

3.

SK Rakovník

28

18

5

5

93: 43

59

( 17)

4.

M.Hradiště

28

17

1

10

77: 57

52

( 10)

5.

Vlašim

28

15

4

9

56: 38

49

( 7)

6.

Sedlčany

28

15

3

10

71: 53

48

( 6)

7.

Neratovice-Byškovice

28

14

5

9

78: 53

47

( 5)

8.

Sp Příbram

28

12

5

11

92: 70

41

( -1)

9.

Hořovicko

28

13

2

13

62: 84

41

( -1)

10.

Kunice

28

8

7

13

45: 56

31

(-11)

11.

Brandýs-Boleslav

28

10

1

17

42: 100

31

(-11)

12.

Nymburk

28

8

2

18

60: 97

26

(-16)

13.

K.Hora

28

5

3

20

33:105

18

(-24)

14.

Kročehlavy

28

4

3

21

26: 90

15

(-27)

15.

Tn Rakovník

28

2

2

24

37:115

8

(-34)

Podrobnosti k jednotlivým zápasům najdete, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu

KRAJSKÝ PŘEBOR - JARO 2014

 16. kolo SO   8.3. 12:30

 FK Neratovice-Byškovice - Tatran Sedlčany

5:1 (4:0)

 17. kolo SO 15.3. 12:30

Hořovicko - FK Neratovice-Byškovice

   1:2 (1:0)

 18. kolo SO 22.8  12:30

FK Neratovice-Byškovice - Spartak Příbram

3:4 (2:1)

 19. kolo SO 29.3. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Čáslav

2:5 (1:2)

 20. kolo NE  6.4.  12:30

Kročehlavy - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:1)

 21. kolo SO 12.4. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - P.Nymburk

3:1 (2:0)

 22. kolo SO 19.4. 12:30

 Tn Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

1:2 (1:2)

 23. kolo SO 26.4. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Brandýs

6:1 (1:1)

 24. kolo NE   4.5. 12:30

Kutná Hora - FK Neratovice-Byškovice

1:7 (1:3)

 25. kolo SO 10.5. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Mn.Hradiště

0:1 (0:0)

 27. kolo NE 24.5. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Rakovník

1:3 (1:1)

 28. kolo SO 31.5. 12:15

Graffin Vlašim - FK Neratovice-Byškovice

6:1 (3:1)

 29. kolo SO 07.6. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Kunice

2:1 (0:0)

 30. kolo ST 28.5. 15:00

SK Benešov B - FK Neratovice-Byškovice

3:2 (1:2)

HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI  >> zde

KRAJSKÝ PŘEBOR - PODZIM 2013

 1. kolo NE 11.8. 12:30

Sedlčany - FK Neratovice-Byškovice

3:3 (1:1)

 2. kolo SO 17.8. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Hořovicko

7:1 (2:0)

 3. kolo NE 25.8  12:30

Spartak Příbram - FK Neratovice-Byškovice

5:7 (2:3)

 4. kolo SO 31.8. 12:15

Čáslav - FK Neratovice-Byškovice

2:2 (0:2)

 5  kolo NE   7.9. 12:30

 FK Neratovice-Byškovice - Kročehlavy

   0:0 (0:0)
 6. kolo SO 14.9.  12:30

Polaban Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

0:6 (0:5)

 7. kolo NE 21.9.  12:30

 FK Neratovice-Byškovice - Tn Rakovník

4:0 (1:0)

 8. kolo NE 29.9.  12:30

 Brandýs - FK Neratovice-Byškovice

2:2 (0:1)

 9. kolo SO 5.10.  12:30

FK Neratovice-Byškovice - Kutná Hora

3:0 (3:0)

10.kolo SO 13.10. 12:30

Mn Hradiště - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (1:1)

11.kolo SO 19.10. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Velký Borek

8:2 (2:1)

12.kolo NE 27.10.  11:45

SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (0:1)

13.kolo SO  2.11. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Graffin Vlašim

1:2 (1:0)

14.kolo NE  9.11. 12:30

Kunice - FK Neratovice-Byškovice

5:0 (2:0)

15.kolo SO 16.11. 12:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Benešov

2:1 (1:1)

 

 

 Starší žáci U15

Podávaly velmi dobré výkony, po kterých se oproti loňsku posunuly o příčku výše a skončily pouze o tři body za vítězem přeboru.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Povltavská FA

30

24

4

2

112: 26

76

( 31)

2.

Neratovice-Byškovice

30

23

4

3

98: 39

73

( 28)

3.

Sedlčany

30

18

3

9

106: 45

57

( 12)

4.

Sp Příbram

30

14

5

11

39: 39

47

( 2)

5.

M.Hradiště

29

15

1

13

55: 41

46

( 4)

6.

Velim

30

13

6

11

48: 38

45

( 0)

7.

Nymburk

29

14

2

13

74: 53

44

( -1)

8.

Tn Rakovník

30

14

2

14

58: 45

44

( -1)

9.

Brandýs-Boleslav

30

12

6

12

67: 82

42

( -3)

10.

Beroun

30

13

1

16

66: 76

40

( -5)

11.

Zeleneč

30

11

7

12

50: 51

40

( -5)

12.

Říčany

30

10

4

16

42: 67

34

(-11)

13.

Poděbrady

30

7

5

18

47: 79

26

(-19)

14.

SK Rakovník

30

7

5

18

38:100

26

(-19)

15.

Lysá

30

7

3

20

37: 87

24

(-21)

16.

U.Janovice

30

5

6

19

30: 99

21

(-24)

 

Mladší žáci U13

Po loňských hodech, kdy přebor ovládli, přišel půst a po generační výměně se propadli do středu tabulky, aby skončili na osmém místě.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Říčany

30

26

2

2

187: 36

80

( 35)

2.

Beroun

30

23

2

5

193: 70

71

( 26)

3.

Sedlčany

30

23

0

7

163: 53

69

( 24)

4.

Povltavská FA

30

21

4

5

162: 62

67

( 22)

5.

Velim

30

21

0

9

113: 84

63

( 18)

6.

M.Hradiště

29

20

0

9

134: 87

60

( 18)

7.

SK Rakovník

30

16

1

13

112: 79

49

( 4)

8.

Neratovice-Byškovice

30

14

2

14

109:106

44

( -1)

9.

U.Janovice

30

13

0

17

63: 90

39

( -6)

10.

Sp Příbram

30

11

4

15

91:100

37

( -8)

11.

Brandýs-Boleslav

30

8

2

20

71:137

26

(-19)

12.

Nymburk

29

7

3

19

60:135

24

(-21)

13.

Lysá

30

7

2

21

70:155

23

(-22)

14.

Poděbrady

30

7

1

22

67:168

22

(-23)

15.

Zeleneč

30

5

1

24

39:154

16

(-29)

16.

Tn Rakovník

30

4

2

24

46:164

14

(-31)

 

 Přípravky A, B, C, D


Přípravky A a B suveréně ovládly ČEZ STARŠÍ PŘÍPRAVKU.

Přípravka C v téže soutěži(mladší ročníky mezi staršími) skončila na 8. místě

Přípravka D v téže soutěži(jsou to začínající nejmladší) skončila na 15 místě. Celkem se zúčastnilo 20 mužstev.

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.