Historie

Vytisknout

 

 A-mužstvo

Ve čtvrté divizní sezoně v řadě jsme se umístili opět na výborném 4. místě.

                                                       Acko web

KONEČNÁ TABULKA - sezona 2014/2015

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Brozany

30

16

9

5

61: 33

63

6

( 12)

2.

Lovosice

30

17

6

7

71: 31

61

4

( 12)

3.

Litoměřice

30

16

6

8

59: 40

59

5

( 9)

4.

Neratovice-Byškovice

30

15

8

7

53: 31

57

4

( 8)

5.

Kladno

30

13

8

9

58: 37

52

5

( 2)

6.

Libiš

30

13

9

8

46: 42

52

4

( 3)

7.

Motorlet Praha

30

14

4

12

58: 34

49

3

( 1)

8.

Horní Měcholupy

30

13

6

11

44: 41

48

3

( 0)

9.

Souš

30

12

7

11

42: 36

46

3

( -2)

10.

Nové Strašecí

30

12

6

12

44: 46

43

1

( -3)

11.

Úvaly

30

11

6

13

35: 39

42

3

( -6)

12.

Nový Bor

30

11

5

14

39: 61

39

1

( -7)

13.

Litol

30

12

2

16

55: 75

39

1

( -7)

14.

Krupka

30

8

5

17

44: 71

32

3

(-16)

15.

LoKo Chomutov

30

6

7

17

39: 51

28

3

(-20)

16.

Žatec

30

2

4

24

27:107

10

 

(-35)

 

TABULKA DOMA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Litoměřice

15

12

1

2

34: 14

38

2.

Lovosice

15

11

2

2

39: 11

37

3.

Brozany

15

9

5

1

38: 13

36

4.

Libiš

15

9

6

0

30: 15

35

5.

Neratovice-Byškovice

15

10

3

2

32: 13

34

6.

Kladno

15

8

5

2

40: 16

32

7.

Nové Strašecí

15

9

4

2

34: 17

31

8.

Horní Měcholupy

15

9

2

4

26: 19

30

9.

Motorlet Praha

15

9

1

5

30: 10

29

10.

Nový Bor

15

8

4

3

23: 15

29

11.

Litol

15

9

0

6

34: 30

27

12.

Krupka

15

8

2

5

31: 28

27

13.

Souš

15

7

4

4

26: 17

26

14.

Úvaly

15

5

5

5

16: 16

23

15.

LoKo Chomutov

15

6

1

8

26: 22

19

16.

Žatec

15

2

4

9

20: 40

10

 

TABULKA VENKU

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Brozany

15

7

4

4

23: 20

27

2.

Lovosice

15

6

4

5

32: 20

24

3.

Neratovice-Byškovice

15

5

5

5

21: 18

23

4.

Litoměřice

15

4

5

6

25: 26

21

5.

Motorlet Praha

15

5

3

7

28: 24

20

6.

Kladno

15

5

3

7

18: 21

20

7.

Souš

15

5

3

7

16: 19

20

8.

Úvaly

15

6

1

8

19: 23

19

9.

Horní Měcholupy

15

4

4

7

18: 22

18

10.

Libiš

15

4

3

8

16: 27

17

11.

Nové Strašecí

15

3

2

10

10: 29

12

12.

Litol

15

3

2

10

21: 45

12

13.

Nový Bor

15

3

1

11

16: 46

10

14.

LoKo Chomutov

15

0

6

9

13: 29

9

15.

Krupka

15

0

3

12

13: 43

5

16.

Žatec

15

0

0

15

7: 67

0

 

KŘÍŽOVÁ TABULKA

   

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

1.

Litol

---

0:1

3:2

5:2

0:1

1:4

1:8

2:0

2:0

1:3

2:0

2:4

7:2

2:1

3:1

3:1

2.

Horní Měcholupy

0:0

---

2:1

3:1

2:0

5:2

1:1

2:0

0:5

0:3

0:2

2:1

7:1

0:2

1:0

1:0

3.

Krupka

3:2

2:1

---

1:0

1:5

1:4

4:2

1:1

0:2

4:4

0:2

2:0

5:1

2:0

1:3

4:1

4.

Kladno

4:1

0:0

1:1

---

1:2

2:1

2:2

6:2

1:2

3:1

0:0

1:1

5:1

4:0

8:1

2:1

5.

Souš

1:1

1:2

5:0

0:0

---

3:0

1:6

3:1

0:1

1:1

3:2

1:0

3:0

0:2

0:0

4:1

6.

Litoměřice

5:2

1:0

4:1

3:0

1:0

---

2:4

1:0

0:0

4:2

2:0

1:0

3:0

1:0

5:2

1:3

7.

Lovosice

5:1

1:0

5:1

0:4

3:0

3:1

---

1:0

1:1

2:0

1:1

0:2

2:0

4:0

6:0

5:0

8.

LoKo Chomutov

4:1

2:1

2:1

0:1

0:1

1:4

0:2

---

0:1

0:2

0:3

2:0

10:0

1:1

2:1

2:3

9.

Brozany

3:1

1:3

4:0

0:0

2:1

2:2

3:0

0:0

---

4:2

1:1

4:0

5:1

4:1

5:1

0:0

10.

Motorlet Praha

5:0

3:1

3:0

1:2

0:0

1:0

0:1

2:1

5:0

---

3:0

0:1

3:0

0:1

2:0

2:3

11.

Neratovice-Byškovice

1:3

3:2

5:2

1:0

0:0

1:2

1:0

1:1

5:1

1:0

---

2:0

4:0

3:0

4:2

0:0

12.

Úvaly

1:3

1:1

2:0

1:0

1:0

1:0

1:1

0:0

1:1

0:2

1:2

---

3:0

1:1

2:3

0:2

13.

Žatec

4:0

2:4

2:2

1:2

2:3

2:2

0:4

2:2

0:4

0:6

0:5

0:3

---

4:0

0:2

1:1

14.

Nové Strašecí

3:4

4:1

2:0

2:2

3:1

1:1

1:0

3:3

3:1

1:1

2:0

1:3

5:0

---

2:0

1:0

15.

Nový Bor

3:0

1:1

2:1

0:2

1:1

0:0

3:1

2:1

1:3

1:0

1:1

1:2

4:1

2:1

---

1:0

16.

Libiš

3:2

0:0

1:1

3:2

2:1

2:2

0:0

3:1

1:1

2:1

2:2

4:2

1:0

1:0

5:0

---

 
 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.
Fotky ze zápasů a dalších různých akcií týkajících se našeho A-týmu můžete zobrazit >> zde

DIVIZE B - Jaro 2015

 

16.kolo  NE   8.3.  14:30

FK Neratovice-Byškovice - FK Litoměřice

1:2 (0:0)

17.kolo  SO  14.3. 10:15

ASK Lovosice FK Neratovice-Byškovice

2:1np(0:0)

18.kolo  NE  22.3. 15:00

FK Neratovice-Byškovice - FK LoKo Chomutov

2:1np(1:1)

19.kolo  NE  29.3. 15:00

Sokol Brozany FK Neratovice-Byškovice

 2:1np(1:1)

20.kolo  NE   5.4.  16:30

FK Neratovice-Byškovice - FK Motorlet Praha

1:0 (1:0)

21.kolo  NE  12.4. 16:30

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Libiš

0:1np(0:0)

22.kolo  NE  19.4. 17:00

SK Úvaly FK Neratovice-Byškovice

1:2 (1:0)

23.kolo  NE  26.4. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Žatec

4:0 (2:0)

24.kolo  SO   2.5. 17:00

SK Nové Strašecí FK Neratovice-Byškovice

 2:0 (2:0)

25.kolo  NE  10.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - FC Nový Bor

 4:2 (1:0)

26.kolo  SO  16.5. 17:00

FK Litol FK Neratovice-Byškovice

2:0(1:0)

27.kolo  NE  24.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Horní Měcholupy

 3:2 (1:1)

28.kolo  SO  30.5. 17:00

TJ Krupka FK Neratovice-Byškovice

 0:2 (0:1)

29.kolo  NE    7.6. 17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Kladno

 1:0 (0:0)

30.kolo  SO  13.6. 14:00

TJ Baník Souš FK Neratovice-Byškovice

 3:2 (2:2)

 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.
Fotky ze zápasů a dalších různých akcií týkajících se našeho A-týmu můžete zobrazit >> zde
SOUPISKA A-MUŽSTVA - podzim 2014  >> zde

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - Leden 2015 - >> zde

 

DIVIZE B - PODZIM 2014

 

 1.kolo  SO    9.8. 14:00

FK Litoměřice - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (1:0)

 2.kolo  NE   17.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice ASK Lovosice

1:0 (0:0)

 3.kolo  NE   24.8. 17:00

FK LoKo Chomutov - FK Neratovice-Byškovice

0:3 (0:0)

 4.kolo  NE   31.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice – Sokol Brozany

5:1 (1:0)

 5.kolo  SO    6.9.  17:30

FK Motorlet Praha - FK Neratovice-Byškovice

3:0 (0:0)

 6.kolo  SO  13.9. 10:15

Sokol Libiš - FK Neratovice-Byškovice

2:3np(2:2)

 7.kolo  NE  21.9. 16:30

FK Neratovice-Byškovice – SK Úvaly

2:0 (0:0)

 8.kolo  NE  28.9.  16:30

FK Slavoj Žatec - FK Neratovice-Byškovice

0:5 (0:3)

 9.kolo  NE    5.10. 16:00

FK Neratovice-Byškovice – SK Nové Strašecí

3:0 (1:0)

10.kolo SO  11.10. 16:00

FC Nový Bor - FK Neratovice-Byškovice

1:2np(0:0)

11.kolo NE  19.10. 15:30

FK Neratovice-Byškovice – FK Litol

1:3 (0:2)

12.kolo NE  26.10. 14:30

SK Horní Měcholupy - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:0)

13.kolo NE    2.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice – TJ Krupka

5:2 (4:2)

14.kolo SO    8.11. 10:15

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice

0:1np(0:0)

15.kolo NE  16.11. 13:30

FK Neratovice-Byškovice – TJ Baník Souš

0:1np(0:0)

 

 

 B-mužstvo
Se stalo suverénním způsobem vítězem okresního přeboru a slavilo tak zasloužený postup do I.B.třídy. Za celou sezonu prohrálo pouze jednou a celkem ztratilo jen 7 bodů a vytvořilo tak rekord soutěže.

Hodnocení sezony trenérem >> zde

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

PK

(Prav)

1.

Ner.-Byšk. B

30

26

3

1

98: 20

83

2

( 36)

2.

Tišice

30

20

4

6

91: 38

66

2

( 19)

3.

SK Vojkovice A

30

18

6

6

87: 31

64

4

( 15)

4.

Velký Borek A

30

17

6

7

65: 42

60

3

( 12)

5.

Libiš B

30

16

6

8

82: 43

58

4

( 9)

6.

SK Mšeno A

30

14

5

11

64: 63

50

3

( 2)

7.

AFK Veltrusy

30

12

4

14

50: 71

43

3

( -5)

8.

Hořín

30

10

8

12

62: 61

41

3

( -7)

9.

FK Kralupy A

30

9

8

13

65: 64

40

5

(-10)

10.

Pšovka B

30

11

4

15

83: 74

39

2

( -8)

11.

FC Lobkovice A

30

10

6

14

55: 72

38

2

( -9)

12.

Kly A

30

7

11

12

52: 66

36

4

(-13)

13.

Sokol Dolany A

30

10

2

18

67: 88

32

 

(-13)

14.

Dolní Beřkovice

30

7

8

15

44: 79

32

3

(-16)

15.

PTZ Nelahozeves

30

8

2

20

55:116

28

2

(-19)

16.

Chvatěruby A

30

2

3

25

30:122

10

1

(-36)

 

Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.

 

Okresní přebor - JARO 2015

 

 16.kolo  SO  7.3. 14:30

PTZ Nelahozeves FK Neratovice-Byškovice B

2:3 (1:0)

 17.kolo  NE 15.3. 14:30

FK Neratovice-Byškovice B - SK Mšeno

3:0 (0:0)

 18.kolo  SO 21.3. 15:00

SK Libiš B FK Neratovice-Byškovice B

0:2 (0:0)

 19.kolo  NE 29.8. 15:00

Pšovka B FK Neratovice-Byškovice B

2:5 (0:2)

 20.kolo  SO   4.4. 16:30

FK Neratovice-Byškovice B - Kralupy 1901

3:0 (1:0)

 21.kolo  SO 11.4. 16:30

Chvatěruby - FK Neratovice-Byškovice B

1:2np(1:1)

 22.kolo  SO 18.4. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Dolany

2:0 (0:0)

 23.kolo  SO 25.4. 17:00

Lobkovice - FK Neratovice-Byškovice B

0:3 (0:1)

 24.kolo  NE   3.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Kly

4:0 (3:0)

 25.kolo  SO  9.5. 10:45

Hořín - FK Neratovice-Byškovice B

2:6 (0:3)

 26.kolo  NE 17.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - V.Borek

3:0 (0:0)

 27.kolo  SO  23.5. 17:00

Veltrusy - FK Neratovice-Byškovice B

3:2np(1:0)

 28.kolo  NE  31.5. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - D.Beřkovice

4:2 (2:0)

 29.kolo  SO   6.6. 17:00

Vojkovice - FK Neratovice-Byškovice B

0:3 (0:1)

 30.kolo  SO 13.6. 13:00

FK Neratovice-Byškovice B - Tišice

2:0 (1:0)


Podrobnosti k jednotlivým zápasům můžete zobrazit, pokud kliknete na výsledek příslušného zápasu.

 

Okresní přebor - PODZIM 2014

 

  1.kolo  ST  10.9. 17:30

FK Neratovice-Byškovice B PTZ Nelahozeves

3:2 (2:2)

  2.kolo  SO 16.8. 17:00

SK Mšeno - FK Neratovice-Byškovice B

0:5 (0:2)

  3.kolo  NE 24.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B SK Libiš B

2:0 (2:0)

  4.kolo  NE  31.8. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B Pšovka B

4:0 (3:0)

  5.kolo  NE   7.9.  17:00

Kralupy 1901 - FK Neratovice-Byškovice B

0:2 (0:1)

  6.kolo  NE  14.9. 17:00

FK Neratovice-Byškovice B - Chvatěruby

9:0 (5:0)

  7.kolo  NE  21.9. 16:30

Dolany - FK Neratovice-Byškovice B

0:5 (0:3)

  8.kolo  NE  28.9. 16:30

FK Neratovice-Byškovice B - Lobkovice

3:1 (2:0)

  9.kolo  NE   5.10. 16:00

Kly - FK Neratovice-Byškovice B

0:2 (0:0)

10.kolo  NE 12.10. 16:00

FK Neratovice-Byškovice B - Hořín

2:3 (1:0)

11.kolo  NE 19.10. 15:30

V.Borek - FK Neratovice-Byškovice B

1:2np(1:1)

12.kolo  NE 26.10. 14:30

FK Neratovice-Byškovice B - Veltrusy

2:1 (1:1)

13.kolo  SO  1.11. 14:00

D.Beřkovice - FK Neratovice-Byškovice B

1:5 (0:2)

14.kolo  NE   9.11. 14:00

FK Neratovice-Byškovice B - Vojkovice

4:0 (3:0)

15.kolo  NE 16.11. 13:30

Tišice - FK Neratovice-Byškovice B

0:3 (0:1)

 

 

Starší dorost U19

 Předváděl slušné výkony i když se nevyhnul výkyvům. V konečném účtování obsadil solidní 6. místo krajského přeboru.

 

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Kosmonosy

30

19

2

9

90: 48

59

( 14)

2.

Sp Příbram

30

18

4

8

88: 66

58

( 13)

3.

SK Rakovník

30

18

3

9

78: 41

57

( 12)

4.

Čáslav

30

15

7

8

73: 52

52

( 7)

5.

M.Hradiště

30

15

5

10

89: 54

50

( 5)

6.

Neratovice

30

14

3

13

70: 56

45

( 0)

7.

Beroun

30

13

6

11

65: 71

45

( 0)

8.

Vlašim

30

13

5

12

60: 50

44

( -1)

9.

N.Strašecí

30

14

2

14

63: 80

44

( -1)

10.

Hořovicko

30

12

5

13

60: 63

41

( -4)

11.

Nymburk

30

12

4

14

56: 58

40

( -5)

12.

Sedlčany

30

11

4

15

58: 83

37

( -8)

13.

Kunice

30

12

1

17

57: 62

37

( -8)

14.

Dobříš

30

10

3

17

61: 88

33

(-12)

15.

Tn Rakovník

30

8

6

16

49: 70

30

(-15)

16.

K.Hora

30

5

2

23

40:115

17

(-28)

 

SD(U19)-Krajský přebor – JARO 2015

16.kolo  SO  7.3.- 10:15

Rako Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

1:3 (1:1)

17.kolo  SO 14.3.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice SK Kosmonosy

1:4 (1:2)

18.kolo  NE 22.3.- 10:15

MFK Dobříš - FK Neratovice-Byškovice

1:5 (0:2)

19.kolo  SO 28.3.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Sparta K.Hora

5:2 (3:2)

20.kolo  SO  4.4.- 10:15

Polaban Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (1:0)

21.kolo  SO 11.4.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - ČLU Beroun

0:2 (0:2)

22.kolo  SO 18.4.- 10:00

SK Grafin Vlašim FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:1)

23.kolo  SO 25.4.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - TJ Kunice

1:0 (0:0)

24.kolo  NE   3.5.- 10:15

Spartak Příbram FK Neratovice-Byškovice

3:3 (3:3)

25.kolo  SO  9.5.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - SK Rakovník

1:2 (0:2)

26.kolo  NE 17.5.- 10:15

Tatran Sedlčany FK Neratovice-Byškovice

3:3 (1:1)

27.kolo  So 23.5.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Sokol N.Strašecí

0:2 (0:2)

28.kolo  SO 30.5.- 10:00

FK Čáslav FK Neratovice-Byškovice

5:1 (2:0)

29.kolo  SO  6.6.- 10:15

FK Hořovicko - FK Neratovice-Byškovice

1:5 (1:2)

30.kolo  So 13.6.- 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Mnichovo Hradiště

2:0 (0:1)

 

SD-Krajský přebor - PODZIM 2014

1.kolo NE 10.8. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - Rako Rakovník

4:2 (1:2)

2.kolo NE17.8. 10:15      

SK KosmonosyFK Neratovice-Byškovice          

4:1 (0:1)

3.kolo NE 23.8. 10:15

FK Neratovice-Byškovice - MFK Dobříš

5:2 (3:0)

4.kolo NE 31.8. 10:15

Sparta K.Hora - FK Neratovice-Byškovice

   4:3 (2:2)

5.kolo    NE    7.9. 10:15 

FK Neratovice-Byškovice - Polaban Nymburk

 1:1 (1:0)

6.kolo    SO   13.9. 10:15

ČLU Beroun - FK Neratovice-Byškovice

1:4 (1:2)

7.kolo  SO   20.9. 10:15  

FK Neratovice-Byškovice SK Grafin Vlašim

7:3 (2:2)

8.kolo  SO     27.9. 10:15

TJ Kunice - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (2:1)

9.kolo  SO     4.10. 10:15

FK Neratovice-Byškovice Spartak Příbram

 4:1 (2:1)

10.kolo SO 11.10. 9:30

SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

1:0 (0:0)

11.kolo SO 18.10.10:15  

FK Neratovice-Byškovice Tatran Sedlčany

 4:1 (2:0)

12.kolo NE 26.10. 10:15

Sokol N.Strašecí - FK Neratovice-Byškovice

 1:1 (0:1)

13.kolo SO 1.11. 10:15  

FK Neratovice-Byškovice FK Čáslav

2:0 (0:0)

14.kolo NE  9.11. 10:15 

FK Neratovice-Byškovice - FK Hořovicko

4:0 (1:0)

15.kolo  NE  16.11. 10:15

Mnichovo Hradiště - FK Neratovice-Byškovice

0:3 (0:1)

 

Mladší dorost U17

Mladši dorost prokázal zlepšení oproti loňsku a skončil na solidním 5. místě

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

M.Hradiště

29

23

3

3

133: 32

72

( 27)

2.

Sedlčany

30

23

0

7

107: 36

69

( 24)

3.

Vlašim

30

21

4

5

127: 38

67

( 22)

4.

Sp Příbram

30

19

3

8

135: 49

60

( 15)

5.

Neratovice

29

18

2

9

105: 61

56

( 14)

6.

SK Rakovník

30

16

4

10

129: 72

52

( 7)

7.

Čáslav

30

15

6

9

110: 64

51

( 6)

8.

Dobříš

30

15

4

11

89: 59

49

( 4)

9.

Nymburk

29

16

1

12

80: 81

49

( 4)

10.

Hořovicko

30

15

3

12

112: 65

48

( 3)

11.

Kunice

29

10

3

16

56: 84

33

( -9)

12.

N.Strašecí

30

6

3

21

45:117

21

(-24)

13.

Kosmonosy

29

6

2

21

39:124

20

(-22)

14.

K.Hora

30

5

1

24

29:162

16

(-29)

15.

Beroun

30

4

0

26

30:188

12

(-33)

16.

Tn Rakovník

29

2

5

22

35:135

11

(-34)

 

MD(U17)-Krajský přebor – JARO 2015

16.kolo  SO  7.3.- 12:30

Rako Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

0:9 (0:4)

17.kolo  SO 14.3.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice SK Kosmonosy

7:0 (3:0)

18.kolo  NE 22.3.- 12:30

MFK Dobříš - FK Neratovice-Byškovice

2:4 (2:2)

19.kolo  So 28.3.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Sparta K.Hora

9:0 (5:0)

20.kolo  SO  4.4.- 12:30

Polaban Nymburk - FK Neratovice-Byškovice

2:1 (1:0)

21.kolo  SO 11.4.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - ČLU Beroun

8:0 (6:0)

22.kolo  SO 18.4.- 12:15

SK Grafin Vlašim FK Neratovice-Byškovice

5:2 (4:1)

23.kolo  SO 25.4.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - TJ Kunice

3:0 (0:0)

24.kolo  NE   3.5.- 12:30

Spartak Příbram FK Neratovice-Byškovice

0:5 (0:3)

25.kolo  SO  9.5.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Rakovník

0:0 (0:0)

26.kolo  NE 17.5.- 12:30

Tatran Sedlčany FK Neratovice-Byškovice

2:1 (1:0)

27.kolo  SO 23.5.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Sokol N.Strašecí

4:0 (3:0)

28.kolo  SO 30.5.- 12:15

FK Čáslav FK Neratovice-Byškovice

3:4 (1:2)

29.kolo  SO  6.6.- 12:30

FK Hořovicko - FK Neratovice-Byškovice

4:1

30.kolo  SO 13.6.- 12:30

FK Neratovice-Byškovice - Mnichovo Hradiště

0:2 (0:0)

 

MD-Krajský přebor - PODZIM 2014

1.kolo  NE   10.8. 12:30

FK   Neratovice-Byškovice - Rako Rakovník

1:1 (1:0)

2.kolo  NE   17.8. 12:30

SK Kosmonosy - FK Neratovice-Byškovice

0:4 (0:1)

3.kolo  NE   23.8. 12:30

FK   Neratovice-Byškovice - MFK Dobříš

3:2 (2:1)

4.kolo  NE   31.8. 12:30

Sparta K.Hora - FK Neratovice-Byškovice

 2:5 (2:3)

5.kolo  NE    7.9. 12:30       hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-Byškovice - Polaban Nymburk

 1:2 (0:1)

6.kolo  SO   13.9. 12:15

ČLU Beroun - FK Neratovice-Byškovice

  0:9 (0:4)

7.kolo  SO   20.9. 12:30      hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-Byškovice – SK Grafin Vlašim

  1:6 (1:1)

8.kolo  SO   27.9. 12:15

TJ Kunice - FK Neratovice-Byškovice

  0:3 (0:1)

9.kolo  SO     4.10. 12:30    hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-ByškoviceSpartak Příbram

 5:2

10.kolo  SO 11.10. 11:45

SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice

  1:0 (0:0)

11.kolo  SO 18.10. 12:30       hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-Byškovice – Tatran Sedlčany

  0:3 (0:1)

12.kolo  NE  26.10. 12:30

Sokol N.Strašecí - FK   Neratovice-Byškovice

  3:5 (0:5)

13.kolo  SO   1.11. 12:30      hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-Byškovice – FK Čáslav

  6:1 (3:0)

14.kolo  NE   9.11. 12:30      hřiště Mlékojedy

FK   Neratovice-Byškovice - FK Hořovicko

  4:1 (1:0)

15.kolo  NE   16.11. 12:30

Mnichovo Hradiště - FK   Neratovice-Byškovice

  8:0 (5:0)

 

 Starší žáci U15

Podávaly velmi dobré výkony, po kterých se oproti loňsku posunuly o příčku výše a skončily pouze o tři body za vítězem přeboru.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Povltavská FA

30

24

4

2

112: 26

76

( 31)

2.

Neratovice-Byškovice

30

23

4

3

98: 39

73

( 28)

3.

Sedlčany

30

18

3

9

106: 45

57

( 12)

4.

Sp Příbram

30

14

5

11

39: 39

47

( 2)

5.

M.Hradiště

29

15

1

13

55: 41

46

( 4)

6.

Velim

30

13

6

11

48: 38

45

( 0)

7.

Nymburk

29

14

2

13

74: 53

44

( -1)

8.

Tn Rakovník

30

14

2

14

58: 45

44

( -1)

9.

Brandýs-Boleslav

30

12

6

12

67: 82

42

( -3)

10.

Beroun

30

13

1

16

66: 76

40

( -5)

11.

Zeleneč

30

11

7

12

50: 51

40

( -5)

12.

Říčany

30

10

4

16

42: 67

34

(-11)

13.

Poděbrady

30

7

5

18

47: 79

26

(-19)

14.

SK Rakovník

30

7

5

18

38:100

26

(-19)

15.

Lysá

30

7

3

20

37: 87

24

(-21)

16.

U.Janovice

30

5

6

19

30: 99

21

(-24)

 

Mladší žáci U13

Po loňských hodech, kdy přebor ovládli, přišel půst a po generační výměně se propadli do středu tabulky, aby skončili na osmém místě.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Říčany

30

26

2

2

187: 36

80

( 35)

2.

Beroun

30

23

2

5

193: 70

71

( 26)

3.

Sedlčany

30

23

0

7

163: 53

69

( 24)

4.

Povltavská FA

30

21

4

5

162: 62

67

( 22)

5.

Velim

30

21

0

9

113: 84

63

( 18)

6.

M.Hradiště

29

20

0

9

134: 87

60

( 18)

7.

SK Rakovník

30

16

1

13

112: 79

49

( 4)

8.

Neratovice-Byškovice

30

14

2

14

109:106

44

( -1)

9.

U.Janovice

30

13

0

17

63: 90

39

( -6)

10.

Sp Příbram

30

11

4

15

91:100

37

( -8)

11.

Brandýs-Boleslav

30

8

2

20

71:137

26

(-19)

12.

Nymburk

29

7

3

19

60:135

24

(-21)

13.

Lysá

30

7

2

21

70:155

23

(-22)

14.

Poděbrady

30

7

1

22

67:168

22

(-23)

15.

Zeleneč

30

5

1

24

39:154

16

(-29)

16.

Tn Rakovník

30

4

2

24

46:164

14

(-31)

 

 Přípravky

ČEZ starší přípravka

Pořadí

Název klubu

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre+

 

Skóre-

Body

Rozdíl

1.

FK NERATOV.-BYŠKOVICE

10

9

1

0

110

:

37

28

73

2.

FC MĚLNÍK

10

8

1

1

89

:

37

25

52

3.

Sokol CÍTOV

10

6

0

4

65

:

47

18

18

4.

FK Čechie KRALUPY

10

3

0

7

35

:

64

9

-29

5.

TJ Sokol TIŠICE

10

3

0

7

41

:

96

9

-55

6.

TJ Sokol LIBIŠ

10

0

0

10

30

:

89

0

-59

 

ČEZ mladší přípravka

Pořadí

Název klubu

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre+

 

Skóre-

Body

Rozdíl

1.

Sokol LIBIŠ "A"

14

0

0

0

150

:

56

0

94

2.

FC MĚLNÍK "A"

14

0

0

0

145

:

56

0

89

3.

FK Čechie KRALUPY "A"

14

0

0

0

119

:

88

0

31

4.

Jiskra KOJETICE

14

0

0

0

115

:

129

0

-14

5.

SK LABSKÝ KOSTELEC

14

0

0

0

104

:

84

0

20

6.

TJ ŘEPÍN

14

0

0

0

91

:

101

0

-10

7.

TJ Sokol LIBIŠ "B"

14

0

0

0

81

:

80

0

1

8.

FK NERATOV.-BYŠKOVICE

14

0

0

0

30

:

241

0

-211

 
ČEZ minipřípravka

Pořadí

Název klubu

Zápasy

Výhry

Remízy

Prohry

Skóre+

 

Skóre-

Body

Rozdíl

1.

FC MĚLNÍK

30

0

0

0

240

:

71

0

169

2.

FK PŠOVKA MĚLNÍK

30

0

0

0

207

:

31

0

176

3.

FK NERATOV.-BYŠKOVICE

18

0

0

0

145

:

80

0

65

4.

SK Botafogo MĚLNÍK

30

0

0

0

123

:

111

0

12

5.

TJ ŘEPÍN

30

0

0

0

115

:

114

0

1

6.

TJ Sokol TIŠICE

30

0

0

0

106

:

184

0

-78

7.

SK VOJKOVICE

30

0

0

0

105

:

136

0

-31

8.

Dynamo NELAHOZEVES

18

0

0

0

91

:

182

0

-91

9.

FK Čechie KRALUPY

30

0

0

0

73

:

281

0

-208

10.

Sokol LIBIŠ

18

0

0

0

62

:

77

0

-15

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.