Historie

palo2Poprvé jsme prohráli s mužstvem z Úval

FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly   0 : 1  (0:1)

27. kolo DIVIZE sk.B - Neratovice (26.5.2013 - 17:00)               Rozhodčí :  Pechanec, Štefan, Šafránková         Delegát: Langmajer  Diváci :140

Komentář :  Dobré výsledky Úval na soupeřových hřištích se potvrdily ve vzájemném zápase a poprvé jsme s nimi prohráli. Začátek zápasu byl velmi opatrný z obou stran. Ve 4 minutě jsme se osmělili jako první. Po autu prodloužil hlavou Jína na Špringra, ale ten z dobré pozice netrefil bránu. Hosté velmi dobře drželi míč a kombinovali ve středu hřiště. Z těchto kombinací přicházeli i jejich šance, které ale v 6, 7 a 13 minutě ještě nedokázali proměnit. V 19 minutě jsme ale již nedokázali zachytit kombinaci soupeře, který se narážečkami dostal do našeho vápna a zakončující hráč dával do prázdné - 0:1. Po obdrženém gólu jsme přidali na důrazu a začali jsme ohrožovat soupeřovu branku hlavně ze standardek. Ty se nám však v posledních zápasech přestali dařit. Nevyužili jsme ani ty v 26 a 35 minutě a tak se šlo do kabin s výsledkem 0:1.
   Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, hosté dál dobře kombinovali a nám se naopak kombinace nedařili. Branku soupeře jsme ohrožovali jen ze standardek. Naší největší šancí ve druhé půli byla po přímém kopu a následném centru Pajkrta hlavička Gazdíka z bezprostřední blízkosti, kterou ale perfektně zlikvidoval hostující brankař. Hosté hrozili z brejků, ale do vyložené šance jsme je nepustili. Naši borci nic nevytěžili ani ze zoufalého závěrečného tlaku a tak si soupeř, asi po právu, veze z našeho hřiště 3 body a zároveň nás přeskočil i v tabulce.

Trenér Jiří Kafka - "Jednou to příjít muselo. Úvaly podaly ve všech řadách výborný výkon. Mi jsme dřeli, vypracovali jsme si několik šancí, které bohužel exligový brankař Marek vychytal. Technická převaha Úval byla vidět ve středu pole.  Mi jsme se snažili hrát po stranách a vytvářet tlak ze standardek. Bohužel, z těch  nám v poslední době přestaly padat góly."