FK Tn Rakovník - FK Neratovice-Byškovice 5:2 (3:1)

předehrávka - 4.kolo divize sk.B - Rakovník (19.8.2015  17:00)

Rozhodčí: p. Musil, Dobrý, pí. Šulcová  delegát - p. Havránek
Diváci : 114

branky - 4' 67' Kozák

Komentář : Vstup do zápasu jsme měli opět výborný a ve 4 minutě jsme vedli po gólu Kozáka hlavou po centru Rejmana z pravé strany. To ale bylo z naší strany bohužel vše a pak se začali dít věci. Začali jsme kupit neuvěřitelné chyby, které dokázal soupeř do přestávky  třikrát využít.
  Ve druhé půli jsme se zlepšili přitlačili jsme soupeře na jeho půli a dokázali v 67 minutě Kozákem bombou pod břevno snížit na 3:2. Jenže místo abychom se pokusili vyrovnat, tak jsme opět hrubě chybovali a soupeř nás potrestal čtvrtou brankou. Náš zmar domácí dokázali využít a završit skóre na konečných, potupných 5:2. Až do dneška jsme v divizi pět branek naposledy inkasovali před čtyřmi roky v našem úvodním divizním zápase na Meteoru......

Trenér Jan Studený - „Dnes jsme podali špatný výkon. Dopustili jsme se několika hrubých chyb a góly jsme soupeři doslova darovali. Sice jsme vstřelili branku ve čtvrté minutě, ale to bylo v první půli vše. Zbytek poločasu jsme prospali a zaslouženě jsme ho prohráli 3:1.
  Druhou půli jsme začali dobře. Dostali jsme soupeře pod tlak a povedlo se nám snížit a dostat se zpět do hry. Chvíli na to jsme udělali opět chybu a darovali jsme soupeři další gól, který nás vyvedl z tempa. Pár minut poté jsme ze standardky inkasovali pátý gól. A bylo dokonáno..... "