Po nepovedené první půli jsme zápas nakonec otočili

FK Neratovice-Byškovice - SK Horní Měcholupy  2:1 (0:1)

7.kolo Divize sk.B - Neratovice (20.9.2015  16:30)

Rozhodčí: p.Nehasil, p.Hániš a p.Brda

Diváci :
95

Branky: 62' Vorasický, 71' Šulc

Komentář : První poločas jsme začali stejně jako proti Vilémovu. Vázla kombinace, chyběl pohyb a nedařilo se vůbec nic. Nebylo tedy divu, že první přišli ke slovu hosté. Po zbytečném rohu se po odraženém míčí dostal na vápně ke střele hostující hráč, ale jeho střela skončila těsně vedle. Po této šanci se ke slovu dostali také naši, ale střely Rejmana, Kokošky a ani průnik agilního Vorasického k brance nevedli. Před koncem poločasu si tak slovo vzali opět hosté. Po dlouhém autu Bočka nadzvedl míč hlavou Jína jen k volnému Žitnému na zadní tyči a ten propálil vše co mu stálo v cestě a poslal hosty do kabin do vedení.
   Druhá půle byla úplně o něčem jiném. Zrychlili jsme pohyb, zjednodušili hru a rázem jsme hosty začali přehrávat a vytvářet si šance. Šest minut po půli házel Gazdík dlouhý aut, Jína míč prodloužil na Lovíška, ale jeho hlavička byla lehkým soustem pro Čápa v brance hostí. O sedm minut později po rohu Kozáka Gazdík hlavou jen o kousek minul branku. V 62 minutě jsme načali obrat v utkání. Kozák zahrával roh, míč se odrazil k volnému Vorasickému a ten mazáckou střelou na zadní tyč srovnal na 1:1. Hned o dvě minuty později se ke střele na vápně po narážečce dostal Rejman, ale jeho přízemní střela jen těsně minula. A tak přišla 71 minuta a v ní dokonaný obrat. Malina našel přesným výkopem Kozáka, ten potáhl míč a přesným centrem našel „žolíka" Šulce, který nechytatelně zavěsil a poslal nás do vedení. Závěr zápasu jsme si zkušeně pohlídali a připsali si tak za druhou půli zasloužené tři body.

Trenér Jan Studený – „Utkání bylo hodně vydřený. První půli jsme zase prochrápali. Z naší strany tam nebylo vůbec nic. Všude jsme byli pozdě. Za druhou půli musím kluky pochválit jak to dokázali bojovností otočit. Zaslouženě jsme vyhráli a můžeme se těšit na další zápas, na který můžeme jet v klidu."