FK Litoměřice - FK Neratovice-Byškovice 1:0np(0:0)

25.kolo DIVIZE sk.B- Litoměřice (14.5.2016  14:00)

Rozhodčí :
p. Hányš, p. Melničuk a p. Tvrdík
delegát p.
p.Bláha

Komentář : Velká marodka provází naše mužstvo a tak jsme do města na Labi Litoměřic odjížděli pouze se dvěma náhradníky. Mimo hru zůstali Chrdle, Kozák a Jína ze základní sestavy. První poločas se hrál průměrný fotbal a ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu. Jako první se osmělili naši, když se po vhazování v 10 minutě dostal k míči na rohu vápna Rejman ale jeho dělovku s obtížemi vyrazil domácí golman. Hned z protiútoku se zrodila největší šance domácích. Po brejku vrátil zpětnou přihrávku na vápno domácí útočník a následovala střela po zemi, se kterou si Doležal dokázal poradit. Z naší strany to bylo v první půli vše. Domácí měli ještě po půlhodině sérii rohových kopů, ale bez vážnější šance. Poločas tak skončil nerozhodně.
Do druhé půle vstoupili domácí náporem a zejména z naší levé strany kombinacemi zlobili naší obranu. Největší šanci měli ve 48 minutě kdy se po sérii narážeček dostali před Doležala. Ten svým zákrokem ztlumil míč, ten směřoval do branky ale Vorasický jej uklidil do bezpečí. Po čtvrthodině domácího náporu jsme vyrovnali hru a začali jsme soupeře zlobit. Nejprve jsme po našem rohu a závaru v malém vápně nedotlačili míč do branky. Poté pozlobil domácí obranu z brejku Rejman, ale jeho zakončení skončilo nad domácí brankou. Konec zápasu byl pro nás dost smolný. Nejprve se zranil brankař Doležal, do branky tak musel ze hřiště Palanský. V devadesáte minutě se po brejku ocitl sám před brankařem opět Rejman, ale pouze nastřelil nohy brankaře. Zápas tak skončil bez branek a na pokutové kopy jsme prohráli 3:2. Získali jsme tak ze čtyř vzájemných zápasů s tímto soupeřem první bod.

Trenér Jan Studený - „Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, bez vážnějších šancí, tak se odehrál celý poločas. Druhou půli nás domácí trochu přitlačili a dostali se do více šancí při kterých nás podržel Doležal. Asi největší šanci jsme měli my, kdy šel dvě minuty před koncem sám na bránu Rejman, ale neproměnil a tak se rozhodovalo v penaltách a v těch se nám bohužel nedaří."