SK Č.Brod - FK Neratovice-Byškovice  3:0 (2:0)

29.kolo DIVIZE sk.B- Č. Brod (11.6.2016  17:00)
 Diváci : 160

Rozhodčí : p. KVAČEK, p. VODRÁŽKA a p. HÁDEK
delegát  p. KREJČÍ

Komentář : Do zápasu domácí vlétli a jen díky Doležalovi v naší brance, ten lapil dvě vyložené šance domácích, zůstal stav po necelé půlhodině nerozhodný. Ve 27 minutě jsme měli největší šanci zápasu na našich kopačkách. Radosta vyslal do samostatného sóla Kozáka. Ten udělal brankaři kličku, tou se ale dostal do velkého úhlu a následná střela skončila v boční síti. A tak o tři minuty později přišel trest. Volný kop od levé lajny propadl nikým netečovaný až do branky a domácí se ujali vedení. A aby toho nebylo málo, tak minutu před pauzou odcentrovali z pravé strany do vápna, kde Kacafírek nastřelil Jínovi ruku, kterou měl u těla. Hlavní RO nechal nejprve pokračovat ve hře, ale na pokyn pomezního Hádka dodatečně odpískal pokutový kop, ze kterého se Kacafírek nemýlil a domácí šli do kabin z dvougólovým vedením.
   Druhá půle se tak prakticky pouze dohrávala. V 52 minutě pálil Radosta z přímého kopu pouze vedle domácí branky. Minutu nato šli domácí do brejku. Dlouhým balonem našli na pravé straně v ofsajdu stojícího Kacafírka. Naši marně reklamovali a jmenovaný sám před brankařem nezaváhal a Doležala prostřelil a upravil tak na konečných 3:0. O chvilku později byl vyloučen po zbytečném faulu Chládek a v deseti to byl již marný boj. Do konce zápasu měli obě mužstva ještě po jedné šanci, ale bez gólového zakončení. Za zmínku ještě stojí debut šestnáctiletého Kalabišky v našem mužstvu.

Trenér Jan Studený - „Těžký soupeř, který ještě hraje o postup z druhého místa. Nezačali jsme úplně nejlépe. Domácí nás zatlačili a měli i vyložené šance. Ty jsme přežili a ve 27 minutě šel Kozák sám na brankaře ale nedal. Tři minuty nato zbytečný faul na půlce a následný dobře zahraný přímý kop propadl až do branky. Pak v poslední minutě penalta, ke které se raději nebudu vyjadřovat. Dva nula a poločas. Na začátku druhé půle gól na tři nula a hned poté zbytečné vyloučení Chládka a bylo po zápase. V deseti to byl již marný boj."