A-mužstvo zajíždí na Motorlet

Kategorie: A-tým
Datum zveřejnění

V dalším zápase na půdě soupeře nás prověří Motorlet

kokoskaVe třetím zápase na půdě soupeře nás prověří silný Motorlet. Ten by měl patřít k tomu nejlepšímu v naší divizní skupině, i když rozjezd nevyšel Motorletu podle jeho představ. Naši borci v minulém kole deklasovyli na domácím hřišti výborné Brozany a tak zápas slibuje boj jak se patří. Motorlet doposud nasbíral 3 body ze čtyř zápasů. V posledním kole zajížděl Motorlet do Libiše, kde sice vedl 1:0, ale nakonec odešel poražen 2:1.

Motorlet vyznává bílou a modrou barvu. Utkání se hraje v sobotu 6.9. od 17:30 na Motorletu. Zápas řídí trojce rozhodčích - p. Hanilec, p.Šlapák, p.Štrincl , delegátem zápasu je p. Kořínek.

Odjezd k utkání je v 15:20 ze hřiště

V jarním utkání minulého ročníku jsme zvučnému soupeři podlehli nešťastně 2:3, když jsme v poločase vedli 1:0 a šest minut před koncem 2:1. Pojďme si podzimní zápas připomenout.

FK Neratovice-Byškovice - FK Motorlet Praha  2:3 (1:0)

3. kolo DIVIZE sk.B - Neratovice(25.8.2013 - 17:00)
Diváci : 110
Rozhodčí : Kouba, Janíček a pí.Kramlová   Delegát : Wencl

branka: 43' Jína, 77' Pajkrt

Komentář :  Utkání začalo z obou stran opatrně a obě mužstva nechtěla především inkasovat. Soupeř byl o poznání lepší v držení míče. Jako první se do šance dostali hosté v 25 minutě,  po volném kopu střelou z voleje přestřelil naší branku Pyšek. Naši se ozvali ve 30 minutě, po volném kopu a zpětné hlavičce se ke střele dostal Kozák, ale minul. Hned nato  se po dalším volném kopu k odraženému míči dostal Ďurinda a jeho ránu s obtížemi vyrazil hostující brankař. V těchto chvílích jsme byli lepším mužstvem a potvrdili jsme to brankou do šatny. Běžela 43 minuta a rozehraný volný kop Ďurindy dopravil míč hlavou Jína do branky - 1:0. Tím také skončila první půle.   Do druhé půle jsme šli s cílem pozorně bránit s využitím nějakého toho brejku. To se nám dařilo a v 70 minutě vybojoval Drahorád na půlce míč a své sólo zakončil střelou, kterou ale golman vyrazil. V 70 minutě přišel asi nejhezčí moment celého zápasu, hostující Tvrdý napřáhl ze třiceti metrů a vymetl pavučiny v Černého šibenici a srovnal na 1:1. Naši ale nesložili zbraně a v 77 minutě jsme se opět ujali vedení, po volném kopu a zpětné hlavičce Jíny se do míče opřel Pajkrt a prostřelil vše co mu stálo v cestě - 2:1. To co ale přišlo v závěru zápasu se nedá nazvat jinak než obrovský kolaps. Místo abychom v klidu dotáhli zápas do vítězného konce, tak jsme soupeři nabídli obrat jako na zlatém podnosu. V 84 minutě nikým neobsazený střídající Měska hlavou srovnal po centru z pravé strany. Aby toho nebylo málo, tak ten samý hráč o tři minuty později využil nabídnutou šanci a po našich chybách završil obrat vyhraného utkání.

Trenér Jiří Kafka : "Dneska i přesto že jsme vedli jedna nula a dva jedna jsme si vyhrát nezasloužili. Ale i tak jsem při příznivém výsledku již věřil, že vyhrajeme. V závěru jsme se však dostali pod tlak a umožnili jsme soupeři tady vyhrát."