Minulé sezóny

Vytisknout

 

FK Neratovice-Byškovice - Meteor Praha   0:0 (0:0)

16.kolo Divize sk.B - Neratovice (11.3.2012, 14:30) Diváci: 150
Rozhodčí: Němec, Štuk, Kramlová  Delegát: Bouška
 

Komentář - 

Trenér hostů p.Pleticha -  „Zápas se mi vůbec nelíbil. Bylo to spíše o bojovnosti než o fotbale. Jeho krása dnes bohužel zaplakala. Bod si nezasloužilo ani jedno mužstvo, každé dostalo po jednom, takže mohou být oba týmy rády. Je začátek sezony a na trávě jsme byli snad jednou, takže to pro nás bylo hodně složité. Hráči měli ke konci už těžké nohy. Domácí bojovali a dneska jim to stačilo.“

Náš trenér Jiří Kafka -  „Byl to boj. Myslím, že obě mužstva od toho zápasu čekala víc. Bylo to o tom, kdo dá gól, vyhraje.Myslím, že někteří naši hráči hráli oproti přípravě o polovinu hůř, schovávali se, dělali jednoduché chyby,“ uvedl Jiří Kafka, náš tým ale pouze nekritizoval. „Na druhou stranu ale musím mančaft pochválit za bojovnost, protože Meteor je výborné mužstvo a půjde nahoru. Technicky na tom byli velmi dobře. Myslím, že i vzhledem k počtu šancí na obou stranách byla remíza spravedlivá.“

Vstřelit branku se ale nakonec nepodařilo ani jednomu týmu. O trochu blíže byli přece jen Pražané. Obě jejich příležitosti ze druhého poločasu ale zlikvidoval pozorný Prokeš, při té první mu pak na brankové čáře vypomáhal ještě Zeman. Na opačné straně hosté podobně hasili po hlavičce Pajkrta. Víc si soupeři, často i s přispěním zbrklosti či nepřesnosti ve vlastních řadách, navzájem nedovolili…

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman     Pinkas    Gazdík     Müller 

 Vorasický     Žežulka    Buldra    Pajkrt

 Palanský     Kozák

 

Střídání: Toman > Palanský(66´), Drahorád > Vorasický(80´)

 
Branky:ŽK: 0

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Žatec   5:2 (1:1)

17.kolo Divize sk.B - Neratovice (18.3.2012, 15:00) Diváci: 250
Rozhodčí: Severýn, Ulrich, Černý  Delegát: Urban
 

Komentář -  Zápas plný zvratů přineslo naše druhé jarní domácí utkání. Sedm gólů, jeden vlastňák, tři penalty, dvě červené, devět žlutých karet a vítězství našich borců 5:2.

  „Máme vybráno nejméně na dva a půl roku dopředu,“ smál se po zápase náš trenér Jiří Kafka. A měl důvod. Jeho hráči nasázeli pět gólů týmu, který ze středu zálohy dirigoval zkušený ex-sparťan Zdeněk Svoboda a je v tabulce o nějaké to patro výš. Navíc jsme otáčeli nepříznivý vývoj.

  První obrat ve výsledku ale patřil hostům. Ti do poločasu vymazali z penalty, kterou „vyrobil“ Gazdík na jednom z nejlepších hráčů hostí Jakubovovi, rychlý vedoucí gól Pinkase rovněž z penalty (po faulu na Pajkrta).

  Po změně stran šli Žatečtí do vedení ukázkovým vlastencem Zemana. Od té doby ale naši stříleli už jen do správné brány. Pomohlo nám určitě také vyloučení hostujícího Slámy po druhé žluté kartě. Na 2:2 srovnal po nejhezčí akci zápasu Palanský.

  Jen o chvíli později si dal Pinkas penaltové repete a přidal k červené kartě i gólový trest pro kapitána hostí Krejčíka, hrajícího podle názoru rozhodčího Severýna i domácích rukou v pokutovém území. V dvojnásobné přesile jsme přidali ještě dva góly.

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Gazdík     Müller  

 Vorasický   Žežulka   Buldra   Pajkrt

 Palanský  Kozák

 

Střídání: Toman > Gazdík(67´), Drahorád > Palanský(87´),Klement > Pajkrt(89')

 
Branky: Pinkas(5',82'), Palanský(76'), Buldra(89'), Toman(90')                  

ŽK: Buldra(9'), Zeman(37´), Pajkrt(76´), Pinkas(82')   ČK: 0

 

FK Viktorie Jirny - FK Neratovice-Byškovice    3:0  (2:0)

18.kolo Divize sk.B - Jirny(25.3.2012, 14:30) Diváci: 150
Rozhodčí: Šob, Moník, Dobrý Delegát: Mareš
 

Komentář -   „Jirny vyhrály zaslouženě, byly lepším mužstvem,“ konstatoval po utkání náš trenér Jiří Kafka. V prvních patnácti minutách jsme měli dvě šance.  Jednou to o centimetry netrefil Buldra hlavou, podruhé to odchovanec Neratovic Janda vykopával z brankové čáry a zastoupil tak bývalého brankáře Chelsea Šebka.

   V dalších minutách už se zkušenost a kvality domácích projevily. Naši při rohových kopech opakovaně neuhlídali Obermajera a domácí mohli odcházet na přestávku s dvoubrankovým klidem. „Druhý poločas už se hrál v rekreačním tempu,“ dodal náš trenér Jiří Kafka. Náš tým inkasoval po návratu z kabin ještě jednou, a to z penalty.

   A ještě jeden zásadní rozdíl v utkání dvou středočeských týmů v divize B oproti podzimu: zdaleka nepřineslo tolik nervozity. „Za celý zápas padla jediná žlutá karta. Z mého pohledu jsme hráli s velkým respektem a ustrašeně k velkým jménům. Z toho vyplynulo poměrně jednoduché a jednoznačné vítězství domácích,“ uzavřel Jiří Kafka.

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav    Pinkas    Gazdík     Müller  

 Vorasický   Žežulka  Drahorád  Buldra   Pajkrt

 Palanský 

 

Střídání: Lovíšek > Gazdík(39´), Toman > Buldra(75´), Šulc > Vorasický (82´)

 
Branky: 0   ŽK: Vorasický(21´)   ČK: 0

 

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Brozany 2:1 (0:0)

19.kolo Divize sk.B - Neratovice (NE 1.4.2012, 16:30) Diváci: 150
Rozhodčí: Kubr, Moudrý, Černý  Delegát: Kotalík J.
 

Komentář -   Po dvou týdnech slavíme druhou jarní výhru. „Bude to o jednom gólu a snad ho vstřelíme my,“ věřil po bezbrankovém poločase trenér Jiří Kafka. Náš tým šel po změně stran vítězné trefě o poznáni odvážněji naproti než v první části. Dočkal se. V 66. minutě zastavil hostující obránce Jakub Janda míč směřující do brány rukou. Naši sice z následné dorážky skórovali, na vedoucí gól jsme si ovšem museli počkat, sudí totiž neponechal výhodu, ale nařídil penaltu a hostujícího Jandu vyloučil. Míč si pak postavil penaltový specialista Pinkas a vedli jsme 1:0. „Místo, aby nechal výhodu, pisknul necitlivě pokutový kop,“ vrátil se Jiří Kafka k rozhodnuti, které sudímu po utkaní vytýkal také delegát Kotalík. Naši hoši pak měli v následné přesilovce herně navrch, ale byli jsme to paradoxně mi, kdo inkasoval. Hostům k tomu stačil dlouhý aut a pohotovost Františka Mašanského – 1:1. Radost Němcovy družiny se ovšem počítala jen na desítky vteřin. Hned při nejbližší návštěvě našich v pokutovém území se totiž pískala další jasná ruka a penalta. Tu opět Pinkas nekompromisně proměnil a rozhodl tím celý zápas.

 „Posledních dvacet minut bylo hektických. Místo, abychom to potvrdili, tak si necháme dát z autu už poněkolikáté laciný gól. Po další ruce ve vápně ale naštěstí prokázal pevné nervy Pinkas,“oddechl si Jiří Kafka a celý zápas shrnul slovy: „Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém si ani jedno mužstvo nevypracovalo šanci, měl druhý poločas náboj a spád. Také proto, že jsme se poměrně zlepšili a nekazili tolik přihrávek.

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav     Pinkas     Pajkrt     Müller  

 Vorasický     Žežulka     Buldra     Kozák

 Palanský     Toman

 

Střídání:  81´Lovíšek > Toman

 
Branky: 67', 82' Pinkas  ŽK: 41' Müller, 78' Buldra   ČK: 0

 

SK Union Čelákovice - FK Neratovice-Byškovice       0:2  (0:1)

20.kolo Divize sk.B - Čelákovice(7.4.2012 10:15) Diváci: 75
Rozhodčí: Kožár, Košan, Houdek  Delegát: Bartyzal
 

Komentář - Do  duelu v Čelákovicích jsme vstoupili pravou nohou. Od úvodních minut jsme si počínali sebevědoměji než soupeř. K uklidnění našeho týmu rozhodně přispěl vydařený trestný kop Palanského, který v 18. minutě otevřel skóre. Janáček, strážce domácí svatyně, si na míč sice sáhl, ale jeho cestě za svá záda už nezabránil.

  Zakřiknuté Čelákovice se po tomto úderu jen těžko zmáhaly na odpověď a náš gólman Prokeš si do přestávky prakticky nesáhl na míč. Naopak naši borci byli při chuti, ale ani trojnásobné ohrožení čelákovické branky po půlhodině hry nevedlo ke gólu.

  Trvalý tlak našich hochů pokračoval i po poločase. Pajkrtův únik v 62. minutě skončil střelou do Janáčka. V 65. minutě jsme se dočkali podruhé. Rychlonohý Kozák utekl svým strážcům a Janáčkovi nedal šanci.

  Čelákovice se do zápasu mohly vrátit v 71. minutě, ale Dalekorej v jediné vyložené domácí šanci dne orazítkoval tyč Prokešovy branky.  Naší znatelnou převahu  mohl v závěru zužitkovat ještě Kozák, ale na Janáčka již nevyzrál. 

Náš trenér Jiří Kafka : „Domácí kromě jedné tyče neměli v zápase vůbec žádnou šanci. Už v první půli jsme byli lepším týmem a po přestávce jsme několikrát chodili do otevřené obrany Čelákovic. Utkání mohlo skončit ještě výraznějším rozdílem.“

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav    Pinkas    Pajkrt     Müller  

 Vorasický   Drahorád   Buldra   Kozák

 Palanský  Toman

 

Střídání: Gazdík > Müller(55´), Lovíšek > Toman(73´), Šulc > Palanský (89´)

 
Branky: Palanský (18´), Kozák (65')   ŽK: Pinkas (14´)  ČK: 0

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Vyšehrad    0:1 (0:1)

21.kolo Divize sk.B - Neratovice (NE 15.4.2012, 16:30) Diváci: 150
Rozhodčí: Krupa, Kříž, Bohatý  Delegát: Havlíček
 

Komentář -   Zatímco sobotní počasí fotbalu vysloveně přálo, neděle ukázala svou odvrácenou tvář. Vytrvalý déšť, který aktéry střetnutí neopustil po celých devadesát minut, předznamenal i způsob hry, který zvolily oba týmy – dlouhé nakopávané míče a následný souboj o něj s hráči soupeře.

  Vyšehrad působil do přestávky kompaktnějším dojmem. Však si také náš trenér Jiří Kafka nebral servítky. „V první půli jsem byl zklamaný z přístupu našich hráčů, bylo to lehkovážné, bez nasazení a bez bojovnosti.“ Dvě minuty před poločasem se nedohodli za soupeřovým velkým vápnem Žežulka s Lovíškem, následoval rychlý brejk soupeře, na jehož konci přišla branka která, jak se ukázalo na konci, rozhodla celé utkání.

  Po změně stran jsme se zvedli, více se tlačili do útoku, ale dotáhnout některou ze slibných šancí se našim přes úpornou snahu nepovedlo.„Myslím si, že jsme byli potrestáni za laxní přístup k první půli,“ řekl náš trenér Jiří Kafka po zápase. A hostující kouč Jaroslav Klíma? „Přijeli jsme si pro bod, máme tři. Co si víc přát?“

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav    Pinkas    Pajkrt     Klement  

 Vorasický   Žežulka   Buldra   Lovíšek

 Palanský  Kozák

 

Střídání: Jína >  Pajkrt(71')  , Drahorád > Lovíšek(75´), Müller > Palanský(88´)

 
Branky: 0   ŽK: (90')Pinkas  ČK: 0

 

SK Motorlet Praha - FK Neratovice-Byškovice    2:0 (1:0)

22.kolo Divize sk.B - Praha (21.4.2012, 17:00) Diváci: 50
Rozhodčí: Janíček, Štuk, Hrkal  Delegát: Krčín
 

Komentář -  Pro druhou porážku v řadě jsme si na hřiště Motorletu, který patří k předním týmům skupiny, zajeli v sobotním odpoledni. Pražanům jsme podlehli stejně jako na podzim o dvě branky. „Kdyby se hrálo jenom dvakrát 44 minut, tak jsme remizovali nula nula,“ říkal po utkání v nadsázce náš trenér  Jiří Kafka. Naše mužstvo totiž kapitulovalo vždy v závěru každého poločasu. „Dostali jsme ve 45. a 89. minutě dva góly,“ upřesnil kouč. Jinak se podle jeho slov hrál před slabou diváckou návštěvou pohledný fotbal nahoru – dolu. Naši si v něm sice vytvořili několik šancí (Kozák, Drahorád, Buldra), domácí ale měli navrch. „Byli kvalitnější, měli víc šancí a několik jich pochytal spolehlivý Prokeš, jejich vítězství bylo zasloužené,“ uznal Jiří Kafka. Přestože Pražané mají v rozpise jako domácí hřiště umělou trávu, hrálo se nakonec na té přírodní. Naši tak vezli „tarfy“ zbytečně. „Počítali jsme i s umělkou, ale hrálo se na trávě.“

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav     Pinkas    Pajkrt     Klement

 Buldra     Žežulka    Drahorád    Lovíšek

 Palanský     Kozák

 

Střídání: Müller > Klement(46´), Vorasický > Lovíšek(66´), Šulc > Drahorád(85')

 
Branky:ŽK: 8' Klement, 45' Buldra

 

FK Neratovice-Byškovice - Litol  0:0 (0:0)

23.kolo Divize sk.B - Neratovice (NE 29.4.2012, 17:00) Diváci: 200
Rozhodčí: Benedikt, Němec, Klupák  Delegát: Chára
 

Komentář -  Že vstřelíme po dvou předešlých porážkách s nulou gól a vyhrajeme. V to jsme doufali před nedělním středočeským derby divize B.  Proti Litoli ale zůstalo pouze u přání a tak jsme se rozešli nepopulárním výsledkem 0:0.

  „Připadlo mi, že někteří diváci museli kolem sedmdesáté minuty usnout," prohodil po utkání náš trenér Jiří Kafka v narážce na to, že se jeho tým během utkání nedostal do vyložené šance. Tou největší tak zřejmě byla až hlavička střídajícího Šulce v závěru, se kterou si ale hostující brankář Rathouský poradil. Naši sice drželi více balón, ale Litol dobře bránila, podnikala nebezpečné výpady a především v úvodu neměla daleko ke gólu.

  „I když už se ve druhém poločase hrálo převážně na polovině soupeře, tak to ke gólu nevedlo. Měli jsme jen některé nedotažené náznaky," uvedl Jiří Kafka a ke konečné remíze dodal: „Před podzimním vzájemným utkáním jsme měli čtyři body, teď jich máme 29, což je velký úspěch, a jsme prakticky zachráněni. I když od zápasu jsme určitě čekali góly a vítězství."

  Velmi spokojený s bojovností svých svěřenců byl trenér hostů Pavel Jareš. „Měli jsme trochu obavy z našeho úzkého kádru, ale mladí ukázali, že jsou schopni nahradit ty zkušené kluky," chválil své hráče. „Podali jsme velmi bojovný výkon, velmi dobře držel balón Ezeala. Jsme moc spokojení, je to zasloužený bod," dodal spokojeně Jareš.

  
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Stanislav    Pinkas    Jína     Pajkrt  

 Vorasický   Žežulka   Buldra   Kozák

 Palanský    Toman

 

Střídání: Lovíšek > Vorasický(72´), Šulc > Toman(72´), Zeman > Palanský(79')

 
Branky:ŽK:Jína(51´), Pinkas (88´),    ČK: 0

 

SK Stap-Tratec Vilémov - FK Neratovice-Byškovice       4:2 (2:0)

24.kolo Divize sk.B - Vilémov (SO 5.5.2012, 17:00) Diváci: 230
Rozhodčí: Hrkal, Berka, Haltuf Delegát: Holý
 

Komentář - I když jsme podali lepší výkon než před týdnem doma s Litolí (0:0) a i třízápasový střelecký půst protrhli, na body to nestačilo. Naši borci na hřišti čtvrtého Vilémova prohráli 4:2. Smolařem dne se stal útočník Palanský, který zazdil nejméně tři slibné šance, z toho dvě ještě za bezbrankového stavu. Domácí to neponechali bez trestu a postupně navýšili skóre až na hrozivých 4:0. Naši dvěma góly Pajkrta a Tomana alespoň korigovali. „Rozhodl náš nedůraz v obraně. Domácím tak stačilo pět střel na čtyři góly,“ měl jasno trenér Jiří Kafka, který byl i přes porážku spokojený s výkonem. „Byl náš téměř nejlepší na jaře. S podobným, ale s lepší defenzivou, bychom se rádi prezentovali i ve zbylých zápasech.“

 

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Stanislav     Pajkrt  

 Vorasický   Žežulka    Buldra    Lovíšek

 Palanský  Kozák

 

Střídání: Šulc > Vorasický(46´), Toman > Palanský(70´), Gazdík > Pinkas (73´)

 
Branky: Pajkrt (77´), Toman (80')  ŽK: Kozák (32´), Gazdík (78')  ČK: 0

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Chmel Blšany    3:0 (0:0)

25.kolo Divize sk.B - Neratovice (13.5.2012, 17:00) Diváci: 100
Rozhodčí: Martínek, Kříž, Simmerová  Delegát: Kořínek
 

Komentář -  Naši fotbalisté si v divizi po čtyřech předešlých kolech bez výhry zase připsali plný bodový zisk. Na domácím hřišti ve včerejším utkání splnili roli favorita a třemi góly Buldry ve druhém poločase porazili poslední Blšany, na jejichž kontě tak zůstává pouhých šest bodů. Zatímco s prvním poločasem ješte nemohl být náš trenér Jiří Kafka spokojený, protože se hrál fotbal ve vlažnějším tempu, což plně vyhovovalo hostům v záloze s ligovými „veterány“ Horstem Sieglem a Josefem Němcem, ve druhém přišlo od našich borců zlepšení. „Zvýšili jsme pohyb a výsledkem byly tři góly Tomáše Buldry a ještě nejméně pět dalších neproměněných šancí. Hosté, kteří měli dobrého gólmana, odpadli kondičně,“ řekl k utkání Jiří Kafka.

  Roli kanonýra na sebe tentokrát vzal defenzivní záložník Tomáš Buldra, který stihl hattrick během pouhých jedenácti minut. „Trefil se levou, pravou i hlavou. Už se na to asi nemohl dívat, tak dal tři góly," komentoval jeho střelecký počin trenér Kafka.

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Stanislav     Pajkrt  

 Kozák   Žežulka   Buldra   Lovíšek

 Palanský  Toman

 

Střídání: Vorasický > Lovíšek(46´), Drahorád > Toman(46´), Chrdle > Palanský(77´)

 
Branky: Buldra(68´,75',80')   ŽK: Pinkas(58´), Žežulka(73´)  ČK: 0

 

Podještědský FC Český Dub - FK Neratovice-Byškovice       1:1 (1:1)

26.kolo Divize sk.B - Český Dub (SO 19.5.2012, 10:15) Diváci: 20
Rozhodčí: Dujsík, Hock, Morávek Delegát: Hamouz R.
 

Komentář - Zatím co před týdnem doma jsme z utkání, ve kterém jsme platili za papírového favorita, zvládli za tři body, v sobotním dopoledni jsme odvezli z Českého Dubu jen remízu 1:1. Do utkání s týmem trenéra a ex-slavisty Martina Pěničky, který na jaře dosud nebodoval a drží až předposlední příčku, jsme přitom vstoupili parádně a hned v první minutě vstřelili Lovíškem gól. Jenže další už jsme ve zbytku utkání nedokázali přidat.„Jen ve druhém poločase jsme měli pět stoprocentních šancí, po rohu jsme třeba trefili Pinkasem břevno, držení míče bylo tak 80 ku 20 v náš prospěch, ale na to se fotbal nehraje,“ charakterizoval utkání, kterému přihlíželo jen asi dvaceti diváků, náš kormidelník Jiří Kafka. Jeho týmu nakonec nebyla drtivá převaha v poli a ani ta střelecká (8:2 na bránu,11:1 mimo) nic platná. Domácí totiž náš náskok po samostatném úniku Nováka ještě do přestávky smazali a další regulérní gól už nepadl. „Zasloužili jsme si vyhrát. Jeden gól nám nebyl uznán pro ofsajd a pak mohla být aspoň jedna penalta – po ruce a faulu. Byl to náš nejlepší výkon na jaře a odehráli jsme zápas dobře,“ sdělil trenér domácích Martin Pěnička a svými slovy hodně zaskočil našeho trenéra. „Zdá se mi, že jsme byli každý na jiném fotbale. Domácí možná měli kopat penaltu po ruce Pajkrta, to byly ale spolu s gólem jediné dva momenty, kdy se dostali za půli. Při vší úctě k soupeři jsme měli vyhrát o několik gólů,“ měl jasno Jiří Kafka. A proč tedy podle něj skončil zápas jen dělbou? „Někteří naši hráči to odehráli jako leklé ryby a přizpůsobili se hrůzostrašné hře domácích.“  

  

 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Stanislav     Pajkrt  

 Vorasický   Žežulka    Buldra    Lovíšek

 Toman      Kozák

 

Střídání: Chrdle > Toman(62´), Drahorád > Lovíšek (62´), Müller > Zeman (62´)

 
Branky: Lovíšek 1´  ŽK: Pajkrt (16´)  ČK: 0

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Teplice B      0:3 (0:0)

27.kolo Divize sk.B - Neratovice (27.5.2012, 17:00) Diváci: 200
Rozhodčí: Svoboda, Melichar, Myška Delegát: Havránek
 

komentář:  V nedělním odpoledni jsme přivítali soupeře, na jehož hřišti jsme předvedli vůbec nejlepší výkon podzimu. Juniorka Teplic nám ovšem porážku 0:2 vrátila i s drobným úrokem.

  Po bezbrankovém poločase se vše podstatné odehrálo zkraje toho druhého, kdy hosté vstřelili v rozmezí deseti minut všechny tři své góly. Naši mohli litovat především toho prvního po chybě brankáře Prokeše, který neudržel relativně lehkou střelu.

  „Hrál se velice kvalitní zápas. Teplice měly ve svém středu několik budoucích ligových hráčů. Pro nás je porážka krutá. Kluci podali v prvním poločase velmi dobrý výkon. Laciný gól v úvodu druhého poločasu námi ale otřásl. Pak jsme hru příliš otevřeli a během dvou minut dostali další dva góly," řekl po utkání domácí trenéra Jiří Kafka, podle kterého se jeho tým nemusí ani přes vysokou porážku za předvedený výkon stydět. „I za krajně nepříznivého stavu jsme se snažili hrát aktivně a tlačili se do útoku. Palanského ale výborně vychytal brankář hostí a ostatní střely zablokovala obrana. Kluci se snažili, bojovali, ale tentokrát jsme neměli štěstí."

Jedním gólem se pod naší porážkou podepsal také Pavel Verbíř mladší, syn nejslavnějšího fotbalového rodáka z nedalekého Obříství. „Z divácké návštěvy jsem potěšený. Mladý Pavel přilákal nejméně třicet lidí z Obříství," dodal Jiří Kafka.

 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Stanislav     Pajkrt  

 Vorasický   Žežulka   Buldra   Drahorád

 Palanský  Kozák

 

Střídání: Lovíšek > Vorasický(72´), Chrdle > Drahorád(77´), Šulc > Kozák(83´)

 
Branky: 0   ŽK: Pinkas (56´)   ČK: 0

 

FC Přední Kopanina - FK Neratovice-Byškovice       2:2 (0:1)

28.kolo Divize sk.B - Přední kopanina (SO 2.6.2012 , 17:00) Diváci: 100
Rozhodčí: Staněk, Vít, Kubr   Delegát: Kozel
 

Komentář:   Rušný zápas, ve kterém jsme nebyli daleko od tříbodového importu, odehráli naši fotbalisté. Na hřišti v tabulce hůře postavené Přední Kopaniny jsme dvakrát vedli, přečkali dokonce pokutový kop domácích, nakonec ale v oslabení přece jen o náskok přišli a body se dělily.

  Jeden z klíčových okamžiků přinesla 67. minuta. Náš stoper Pepa Pinkas fauloval v pokutovém území, po druhé žluté kartě byl vyloučen a domácí dostali penaltovou příležitost smazat ztrátu, o kterou se ještě do přestávky postaral vedoucím gólem Palanský. Domácí kanonýr Strnadel ale nechal z pokutového kopu vyniknout Černého, který si v  bráně zachytal divizi vůbec poprvé. O několik málo okamžiků později už ale náš gólman souboj se stejným protihráčem prohrál a po jeho hlavičce přece jen lovil míč ze sítě – 1:1.

   Naši hoši se však i v deseti oklepali a po gólu Vorasického měli náskok zpět. Alespoň bod nakonec zachraňoval Pražanům znovu jejich nejlepší střelec Strnadel, který v úplném závěru ještě trnul. Hrdinou se totiž po několika minutách na hřišti mohl stát Chrdle, ale domácí brankář byl s pomocí tyče proti.

„Pětadvacet minut jsme hráli o deseti, dali gól a měli i jiné šance. S bodem z venku jsme spokojení, i když jsme mohli i vyhrát,“ uvedl k utkání trenér Jiří Kafka, který vysvětlil i absenci dlouhodobé brankářské jedničky Josefa Prokeše. „Víme, že po sezoně odchází, tak jsme potřebovali Adama Černého otestovat, ten podal velmi dobrý výkon.“

 

 

Sestava:                                                 

Černý

Zeman    Pinkas    Stanislav     Gazdík 

 Vorasický   Lovíšek    Buldra    Pajkrt

 Palanský  Kozák

 

Střídání: Chrdle > Lovíšek(87´), Klement > Kozák(91´)

 
Branky: Palanský (15´), Vorasický (81') 

ŽK: Pinkas (20´), Palanský(62´), Kozák (91'), Klement (92') 

ČK: Pinkas (67' - po 2 žluté)

 

FK Neratovice-Byškovice - FK Baník Souš  0:1 (0:0)

29.kolo Divize sk.B - Neratovice (10.6.2012, 17:00) Diváci: 100
Rozhodčí: Hudeček, Mokrusch, Mudra Delegát: Drahoš
 

Komentář - Třetí jarní domácí porážku si na své konto připsali naši fotbalisté. V souboji se Souší jsme byli sice po většinu zápasu lepším týmem, k bodovému zisku to ale nakonec nevedlo. Hráči Baníku nejdříve přečkali naše šance, ve druhém poločase sami udeřili.

  Do zápasu jsme vlétly aktivněji, už po čtvrthodině hry mohly vést. Proti ale byli samotní střelci. Dobře zakončit nedokázali Šulc ani Lovíšek. Do nejvyloženější šance se dostal Chrdle, který zažil premiéru v základní sestavě od návratu do neratovického týmu. Nenaložil s ní však nejlépe. Do hry se poté začaly vkrádat nepřesnosti a naše převaha poněkud opadla.

  Druhé dějství začalo v podobném stylu, jako končilo první. Naši měli optický tlak, větší šance ale nepřicházely. O to větší šok zažila zhruba stovka diváků, když se po nedůrazu Pajkrta prosadila Souš. Domácí začali hrát vzadu na riziko, což vedlo k několika nebezpečným brejkům, které končily buď mimo brankovou konstrukci, nebo na pozorném brankáři Černém.

  Pro zvýšení tlaku na hostující obranu sáhl trenér Kafka ke střídání a do hry poslal na hrot Gazdíka. Mimo standardních situací jsme ale nedokázali vytěžit ze závěrečné převahy nic, z tříbodového zisku se nakonec radovala Souš.

  Trenéra Jiřího Kafku při hodnocení zápasu mrzlo, že jeho tým nerozhodl už během prvního poločasu. „Měli jsme několik vyložených šancí, ale neproměnili. Ve druhém poločase jsme bohužel po fatální chybě inkasovali. Pak už jsme hráli vabank a přicházely šance hostí. Celkově jsem výsledkem zklamaný a mrzí mě, že se proti tak hratelnému soupeři nejsme schopní vyvarovat školáckých chyb."

 
 

Sestava:                                                 

Černý

Zeman    Stanislav    Pajkrt     Klement  

 Vorasický   Žežulka   Buldra  Lovíšek

 Chrdle      Šulc

 

Střídání: Gazdík >  Šulc(81´)

 
Branky:0   ŽK:  0    ČK: 0

 

SK Zápy - FK Neratovice-Byškovice      2:0 (0:0)

30.kolo Divize sk.B - Zápy (SO 16.6.2012, 13:30) Diváci: 29
Rozhodčí: Pastyřík, Mudra, Mifková  Delegát: Havlíček
 

Komentář - Porážkou 2:0 v Zápech, tedy na hřišti už jistého postupujícího do ČFL, jsme se  rozloučili se svou první sezonou v divizi. Získali jsme tak  34 bodů za devět výher a sedm remíz, v konečné tabulce nám patří desátá příčka.

„Hráli jsme disciplinovaně v obranné fázi, domácí rozhodli o svém zaslouženém vítězství góly v 79. a 85. minutě," řekl k závěrečnému utkání  trenér Jiří Kafka. Se svým celkovým účinkováním můžeme  být  spokojení, přestože jsme v závěrečných pěti kolech uhráli už jen dva body. „Sezonu musím z celkového pohledu hodnotit pozitivně," ohlédl se za celým ročníkem trenér Kafka. „Do divize jsme šli z třetího místa krajského přeboru s minimem změn v hráčském kádru. Skončíme na desátém místě, v což jsme před sezonou ani nedoufali. Z tohohle pohledu určitě spokojenost. Závěr jsme samozřejmě chtěli zvládnout lépe, ale už jsme neměli sílu uhrát lepší výsledky."

 
 
 

Sestava:                                                 

Prokeš

Zeman    Pinkas    Stanislav     Pajkrt  

 Vorasický   Žažulka    Buldra    Drahorád

 Chrdle    Kozák

 

Střídání:  GAzdík > Pajkrt(46´), Šulc > Zeman(78'), Palanský > Drahorád(78')

 
Branky: 0      ŽK: Zeman (33´)      ČK: 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.