Minulé sezóny

Vytisknout

SEZÓNA 2010/2011

A - mužstvo

Ve druhém ročníku Krajského přeboru jsme se umístili na vynikajícím třetím místě a tím si zajistili postup do
divize !!!
SOUPISKA 2010/2011
ZHODNOCENÍ SEZONY

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Zápy 30 23 3 4 75: 23 72 ( 27)
2. Štěchovice 30 17 7 6 60: 28 58 ( 13)
3. Neratovice 30 16 6 8 35: 21 54 ( 9)
4. Dobrovice 30 13 8 9 61: 40 47 ( 2)
5. Čáslav B 30 13 7 10 46: 44 46 ( 1)
6. Úvaly 30 13 7 10 53: 44 46 ( 1)
7. Libiš 30 13 4 13 27: 31 43 ( -2)
8. K. Hora 30 12 6 12 58: 50 42 ( -3)
9. Beroun 30 12 5 13 48: 51 41 ( -4)
10. N. Strašecí 30 11 7 12 44: 45 40 ( -5)
11. Benátky 30 12 4 14 43: 43 40 ( -5)
12. Tn Rakovník 30 11 6 13 35: 52 39 ( -6)
13. SK Rakovník 30 11 3 16 33: 61 36 ( -9)
14. Č.Brod 30 9 7 14 43: 52 34 (-11)
15. Brandýs-Boleslav 30 8 3 19 41: 59 27 (-18)
16. Hradištko 30 3 3 24 23: 81 12 (-33)

 

TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Zápy 15 15 0 0 54: 10 45
2. Štěchovice 15 11 3 1 44: 9 36
3. Libiš 15 10 2 3 21: 9 32
4. Neratovice 15 10 1 4 22: 8 31
5. Benátky 15 9 2 4 29: 17 29
6. Úvaly 15 8 4 3 27: 15 28
7. Čáslav B 15 8 4 3 27: 15 28
8. Beroun 15 8 4 3 26: 17 28
9. Tn Rakovník 15 7 5 3 21: 16 26
10. Dobrovice 15 7 4 4 31: 18 25
11. SK Rakovník 15 8 0 7 21: 26 24
12. K. Hora 15 7 2 6 32: 25 23
13. N. Strašecí 15 6 5 4 21: 15 23
14. Brandýs-Boleslav 15 7 2 6 30: 22 23
15. Č.Brod 15 4 4 7 20: 26 16
16. Hradištko 15 2 1 12 12: 39 7
 
TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Zápy 15 8 3 4 21: 13 27
2. Neratovice 15 6 5 4 13: 13 23
3. Štěchovice 15 6 4 5 16: 19 22
4. Dobrovice 15 6 4 5 30: 22 22
5. K. Hora 15 5 4 6 26: 25 19
6. Úvaly 15 5 3 7 26: 29 18
7. Čáslav B 15 5 3 7 19: 29 18
8. Č.Brod 15 5 3 7 23: 26 18
9. N. Strašecí 15 5 2 8 23: 30 17
10. Beroun 15 4 1 10 22: 34 13
11. Tn Rakovník 15 4 1 10 14: 36 13
12. SK Rakovník 15 3 3 9 12: 35 12
13. Benátky 15 3 2 10 14: 26 11
14. Libiš 15 3 2 10 6: 22 11
15. Hradištko 15 1 2 12 11: 42 5
16. Brandýs-Boleslav 15 1 1 13 11: 37 4

 

KP JARO 2011
16.kolo NE 13.3.14:30 FK Neratovice-Byškovice - TJ Sokol Zápy 0:1 (0:1)
17.kolo ST 18.5. 18:00 Slovan Hradišťko-FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:1)
18.kolo Ne 27.3. 15:00 FK Neratovice-Byškovice - SK Český Brod 2:0 (0:0)
19.kolo SO 2.4. 10:15 Brandýs-Boleslav-FK Neratovice-Byškovice 1:2 (0:2)
20.kolo NE 10.4.16:30 FK Neratovice-Byškovice - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
21.kolo SO 16.4.17:00 FK Dobrovice - FK Neratovice-Byškovice 0:1 (0:0)
22.koloNE 24.4.17:00  FK Neratovice-Byškovice -  Čáslav B  0:1 (0:1)
23. kolo NE  1.5. 17:00 TJ Štěchovice - FK Neratovice-Byškovice 1:0 (0:0)
24. kolo NE 8.5. 17:00  FK Neratovice-Byškovice - Karbo Benátky    2:0 (0:0)
25.kolo SO 14.5.17:00 Beroun - FK Neratovice-Byškovice 0:0 (0:0)
26.kolo NE 22.5.17:00 FK Neratovice-Byškovice - Kutná Hora 6:0 (2:0)
27.kolo NE 29.5.17:00 SK Úvaly - FK Neratovice-Byškovice 0:0 (0:0)
28.koloNE 5.6.17:00     FK Neratovice-Byškovice - Sokol Libiš 1:0 (0:0)
29.koloSO11.6.17:00 Tatran Rakovník - FK Neratovice-Byškovice 0:0 (0:0)
30.koloNE 19.6.17:00 FK Neratovice-Byškovice - SK Rakovník 0:1 (0:1)

 

KP PODZIM 2010
1. kolo  Ne 8.8. 17:00 TJ Sokol Zápy - FK Neratovice-Byškovice 4:2 (2:2)
2. kolo  Ne 15.8. 17.00 FK Neratovice-Byškovice - TJ Slovan Hradišťko 1:0 (1:0)
3. kolo So 21.8. 17:00 SK Český Brod - FK Neratovice-Byškovice 0:0 (0:0)
4. kolo Ne 29.8. 17:00 FK Neratovice-Byškovice - FK Brandýs-Boleslav 2:1 (1:0)
5. kolo So  4.9. 17:00 Nové Strašecí - FK Neratovice-Byškovice 3:1 (1:1)
6. kolo Ne  12.9. 17:00 FK Neratovice-Byškovice - FK Dobrovice 0:3 (0:1)
7. kolo So 18.9. 16:30  FC Zenit Čáslav B - FK Neratovice-Byškovice   3:0 (1:0)
8. kolo Ne   26.9. 16:30      FK Neratovice-Byškovice - TJ Štěchovice 1:1 (0:0)
9. kolo So 2.10 10:15  SK Karbo Benátky - FK Neratovice-Byškovice  0:1 (0:0)
10.kolo Ne 10.10. 16:00 FK Neratovice-Byškovice - Beroun 3:0 (2:0)
11. kolo Ne 17.10.15:30 Kutná Hora - FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:1)
12. kolo Ne 24.10.15:30 FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly 1:0 (1:0)
13.kolo Ne 31.10. 10:15   Sokol Libiš - FK Neratovice-Byškovice 0:0 (0:0)
14. kolo Ne  7.11. 14:00                    FK Neratovice-Byškovice - Tatran RAKO Rakovník 1:0 (1:0)
15.kolo So 13.11.14:00        SK Rakovník - FK Neratovice-Byškovice 1:2 (0:0)


B - mužstvo
   
Konečně se B-mužstvu podařilo postoupit do okresního přeboru. Po dostizích s Velkým Borkem jsme nakonec o dva body postoupili z prvního místa.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. FK Ner.-Byšk. B 24 20 1 3 78: 15 61 ( 25)
2. V. Borek A 24 18 5 1 66: 15 59 ( 23)
3. H. Počaply 24 18 3 3 73: 32 57 ( 21)
4. Liběchov 24 12 6 6 48: 29 42 ( 6)
5. Mlékojedy 24 12 5 7 44: 33 41 ( 5)
6. Čečelice A 24 12 3 9 49: 41 39 ( 3)
7. Vehlovice 24 9 2 13 32: 39 29 ( -7)
8. Kly A 24 6 8 10 25: 31 26 (-10)
9. Záryby B 24 6 4 14 39: 53 22 (-14)
10. Řepín B 24 5 7 12 35: 60 22 (-14)
11. Všetaty 24 6 2 16 35: 78 20 (-16)
12. Dřísy 24 5 4 15 42: 77 19 (-17)
13. Tišice B 24 0 4 20 18: 81 4 (-32)

 

TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. FK Ner.-Byšk. B 12 10 1 1 41: 7 31
2. H. Počaply 12 10 0 2 40: 16 30
3. V. Borek A 12 8 3 1 30: 6 27
4. Čečelice A 12 8 2 2 35: 16 26
5. Liběchov 12 6 4 2 25: 12 22
6. Vehlovice 12 6 1 5 22: 14 19
7. Mlékojedy 12 5 3 4 20: 17 18
8. Řepín B 12 4 3 5 23: 27 15
9. Záryby B 12 4 2 6 21: 20 14
10. Všetaty 12 4 2 6 19: 29 14
11. Kly A 12 3 4 5 17: 18 13
12. Dřísy 12 3 1 8 21: 42 10
13. Tišice B 12 0 1 11 10: 36 1

 

TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. V. Borek A 12 10 2 0 36: 9 32
2. FK Ner.-Byšk. B 12 10 0 2 37: 8 30
3. H. Počaply 12 8 3 1 33: 16 27
4. Mlékojedy 12 7 2 3 24: 16 23
5. Liběchov 12 6 2 4 23: 17 20
6. Čečelice A 12 4 1 7 14: 25 13
7. Kly A 12 3 4 5 8: 13 13
8. Vehlovice 12 3 1 8 10: 25 10
9. Dřísy 12 2 3 7 21: 35 9
10. Záryby B 12 2 2 8 18: 33 8
11. Řepín B 12 1 4 7 12: 33 7
12. Všetaty 12 2 0 10 16: 49 6
13. Tišice B 12 0 3 9 8: 45 3

 

OP-III.tř. - JARO  2011
14. kolo So 26.3. 15:00 Všetaty - FK Neratovice-Byškovice 0:4 (0:1)
15. kolo Ne 3.4. 16:30    FK Neratovice-Byškovice - Záryby B 2:0 (0:0)
16. kolo  So   9.4. 16:30    Tišice B - FK Neratovice-Byškovice 0:1 (0:0)
17. kolo Ne 17.4. 17:00   FK Neratovice-Byškovice VOLNO
18.kolo So 23.4. 17:00       Kly - FK Neratovice-Byškovice 1:2 (0:1)
19. kolo  Ne  .5. 17:00   FK Neratovice-Byškovice - Řepín B 6:0 (4:0)
20. kolo  So 7.5. 17:00 Liběchov - FK Neratovice-Byškovice 1:2 (1:0)
21. kolo Ne  15.5. 17:00 FK Neratovice-Byškovice - Dřísy 7:0 (2:0)
22. kolo So 21.5. 17:00     H.Počaply - FK Neratovice-Byškovice 2:5 (1:2)
23. kolo  Ne 29.5. 17:00   FK Neratovice-Byškovice - Čečelice 6:0 (0:0)
24. kolo  So 4.6. 17:00 Vehlovice - FK Neratovice-Byškovice 0:3 (0:0)
25. kolo  Ne 12.6. 17:00   FK Neratovice-Byškovice - Velký Borek 1:2 (0:2)
26. kolo SO 18.6. 17:00    Mlékojedy - FK Neratovice-Byškovice 0:4 (0:4)

 

OP-III.Tř - PODZIM 2010
1. kolo  Ne   22.8. 17:00 FK Neratovice-Byškovice - Všetaty 4:0 (0:0)
2. kolo  Ne   29.8. 17:00    Záryby B - FK Neratovice-Byškovice 0:1 (0:0)
3. kolo  Ne   5.9.  17:00    FK Neratovice-Byškovice - Tišice B 1:0 (0:0)
4. kolo  Ne   12.9. 17:00   Lotos Neratovice - FK Neratovice-Byškovice 0:5 (0:2)
5. kolo  Ne    19.9. 16:30     FK Neratovice-Byškovice - Kly 1:1 (0:1)
6. kolo  So   25.9. 16:30    Řepín B - FK Neratovice-Byškovice 0:4 (0:2)
7. kolo  Ne   3.10. 16:00    FK Neratovice-Byškovice - Liběchov 5:3 (4:1)
8. kolo  Ne 10.10. 16:00   Dřísy - FK Neratovice-Byškovice 0:9 (0:4)
9. kolo Ne 17.10. 15:30     FK Neratovice-Byškovice - H.Počaply 2:1 (1:1)
10. kolo So 23.10.15:30   Čečelice - FK Neratovice-Byškovice 2:1 (0:0)
11. kolo Ne 31.10.14:30 FK Neratovice-Byškovice - Vehlovice 4:0 (1:0)
12. koloNe   7.11. 14:00    Velký BorekFK Neratovice-Byškovice 2:1 (0:0)

13.kolo Ne14.11.14:00

    FK Neratovice-Byškovice - Mlékojedy 2:0 (1:0)

 

 Starší dorost

Po ročním působení v divizi tuto soutěž opouštíme a sestupujeme do Krajského přeboru, pouhý bod od záchrany.

 

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Neratovice 30 20 4 6 83: 31 64 ( 19)
2. Dobříš 29 21 1 7 100: 41 64 ( 19)
3. M.Hradiště 30 17 6 7 64: 29 57 ( 12)
4. Kunice 30 17 3 10 70: 62 54 ( 9)
5. Sp Příbram 30 15 8 7 66: 45 53 ( 8)
6. Čelákovice 30 15 6 9 49: 49 51 ( 6)
7. Nymburk 30 15 4 11 77: 74 49 ( 4)
8. Kosmonosy 30 15 3 12 64: 48 48 ( 3)
9. Hořovicko 29 13 6 10 68: 47 45 ( 3)
10. Beroun 30 14 1 15 71: 77 43 ( -2)
11. K. Hora 30 12 4 14 70: 60 40 ( -5)
12. SK Rakovník 30 11 5 14 78: 73 38 ( -7)
13. Kročehlavy 30 9 2 19 51:100 29 (-16)
14. Slaný 30 6 5 19 36: 84 23 (-22)
15. Novo Kladno 30 4 6 20 27: 84 18 (-27)
16. Sedlčany 30 3 0 27 31:101 9 (-36)


Mladší dorost

 Po velmi dobrých výkonech obhájili přeborníka kraje.

TABULKA
#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1. FK Neratovice - Byškovice 30 22 6 2 118:41 72 27
2. Český lev-Union Beroun 30 22 5 3 112:39 71 26
3. TJ Kunice 30 20 3 7 90:45 63 18
4. SK Spartak Příbram 30 18 3 9 97:52 57 12
5. Mnichovohradišťský SK 30 17 5 8 72:48 56 11
6. SK Rakovník 30 15 5 10 97:67 50 5
7. SK Kosmonosy 30 14 7 9 72:38 49 4
8. Sparta Kutná Hora 30 15 3 12 57:65 48 3
9. Kablo Kladno - Kročehlavy 30 13 5 12 50:53 44 -1
10. FK Hořovicko 30 10 8 12 75:83 38 -7
11. SK Polaban Nymburk 29 8 5 16 56:83 29 -13
12. Tatran Sedlčany 30 8 3 19 46:87 27 -18
13. MFK Dobříš 30 7 4 19 45:95 25 -20
14. Novoměstský Kladno 29 4 6 19 30:79 18 -27
15. SK Union Čelákovice 30 4 5 21 34:110 17 -28
16. SK Slaný 30 5 1 24 53:119 16 -29

 

Starší žáci

Nestačili na své soupeře a skončili na posledním místě v divizi B.

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Slavoj Podolí 25 22 1 2 96: 31 67 ( 28)
2. Sokolov 26 20 2 4 92: 30 62 ( 23)
3. Ústí nad Labem 26 15 4 7 70: 47 49 ( 10)
4. JUNIOR Děčín 26 15 3 8 65: 34 48 ( 9)
5. Teplice B 26 14 4 8 82: 52 46 ( 7)
6. Rakovník 25 14 2 9 52: 32 44 ( 5)
7. Bohemians 1905 B 26 12 5 9 79: 65 41 ( 2)
8. Meteor Praha 26 10 0 16 39: 50 30 ( -9)
9. Karlovy Vary 26 9 1 16 58: 90 28 (-11)
10. Kladno B 25 7 4 14 30: 76 25 (-11)
11. Roudnice n.L. 26 7 3 16 53: 93 24 (-15)
12. Most B 26 6 2 18 46: 80 20 (-19)
13. Junior Praha 25 5 4 16 34: 67 19 (-17)
14. Neratovice-Byškovice 26 5 3 18 42: 91 18 (-21)

 

MLADŠÍ ŽÁCI

Obsadili 9.místo v divizi žáků-skupina B

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Sokolov 26 23 2 1 108: 20 71 ( 32)
2. Teplice B 26 20 3 3 95: 29 63 ( 24)
3. Ústí nad Labem 26 20 1 5 103: 38 61 ( 22)
4. Roudnice n.L. 26 14 4 8 58: 38 46 ( 7)
5. Bohemians 1905 B 26 13 4 9 58: 42 43 ( 4)
6. Most B 26 11 5 10 50: 47 38 ( -1)
7. Meteor Praha 26 11 4 11 64: 44 37 ( -2)
8. JUNIOR Děčín 26 9 6 11 62: 49 33 ( -6)
9. Neratovice-Byškovice 26 9 4 13 58: 68 31 ( -8)
10. Kladno B 25 9 3 13 56: 55 30 ( -6)
11. Karlovy Vary 26 10 0 16 68: 67 30 ( -9)
12. Rakovník 25 7 3 15 34: 50 24 (-15)
13. Slavoj Podolí 25 4 1 20 30:105 13 (-26)
14. Junior Praha 25 0 0 25 11:203 0 (-36

 

SP A - suveréně vyhrála OP bez stráty bodu
SP B - 6.místo v OP starších přípravek 
MP A - s přehledem vyhrála OP mladších přípravek 
MP B - 14.místo v OP mladších přípravek 

 

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.