Minulé sezóny

Vytisknout

SEZÓNA 2008/2009

A - mužstvo


Druhý rok v 1.A.třídě, ale ve skupině B jsme splnili stanovený cíl. Z druhého místa jsme na úkor Brandýsa  po tuhém boji slavili postup do KRAJSKÉHO PŘEBORU.

SOUPISKA 08/09

CELKOVÁ TABULKA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Polepy

30

18

8

4

74: 35

62

( 17)

2.

Neratovice

30

18

8

4

54: 25

62

( 17)

3.

Brandýs

30

18

6

6

83: 38

60

( 15)

4.

Čáslav B

30

15

6

9

63: 29

51

( 6)

5.

M.Hradiště

30

13

10

7

47: 33

49

( 4)

6.

Zásmuky

30

14

6

10

60: 59

48

( 3)

7.

Sokoleč

30

14

3

13

71: 48

45

( 0)

8.

Kouřim

30

13

5

12

59: 58

44

( -1)

9.

U.Janovice

30

12

7

11

64: 58

43

( -2)

10.

K. Hora

30

12

5

13

62: 44

41

( -4)

11.

Bakov

30

12

3

15

57: 53

39

( -6)

12.

Zeleneč

30

10

6

14

46: 82

36

( -9)

13.

Poděbrady

30

8

9

13

49: 62

33

(-12)

14.

Rožďalovice

30

9

3

18

27: 52

30

(-15)

15.

Chocerady

30

6

1

23

40:106

19

(-26)

16.

Čejetice

30

3

4

23

26:100

13

(-32)



TABULKA DOMA

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Brandýs

15

12

3

0

52: 14

39

2.

Polepy

15

12

2

1

42: 12

38

3.

Zásmuky

15

10

4

1

35: 17

34

4.

Čáslav B

15

10

1

4

39: 14

31

5.

Neratovice

15

9

4

2

27: 13

31

6.

K. Hora

15

9

2

4

38: 15

29

7.

Bakov

15

9

1

5

37: 22

28

8.

M.Hradiště

15

7

6

2

23: 14

27

9.

U.Janovice

15

8

2

5

36: 31

26

10.

Kouřim

15

7

3

5

38: 26

24

11.

Zeleneč

15

7

3

5

30: 31

24

12.

Sokoleč

15

7

2

6

40: 22

23

13.

Poděbrady

15

5

5

5

28: 27

20

14.

Rožďalovice

15

5

3

7

14: 15

18

15.

Chocerady

15

4

1

10

22: 44

13

16.

Čejetice

15

2

3

10

16: 48

9


TABULKA VENKU

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1.

Neratovice

15

9

4

2

27: 12

31

2.

Polepy

15

6

6

3

32: 23

24

3.

Sokoleč

15

7

1

7

31: 26

22

4.

M.Hradiště

15

6

4

5

24: 19

22

5.

Brandýs

15

6

3

6

31: 24

21

6.

Čáslav B

15

5

5

5

24: 15

20

7.

Kouřim

15

6

2

7

21: 32

20

8.

U.Janovice

15

4

5

6

28: 27

17

9.

Zásmuky

15

4

2

9

25: 42

14

10.

Poděbrady

15

3

4

8

21: 35

13

11.

K. Hora

15

3

3

9

24: 29

12

12.

Rožďalovice

15

4

0

11

13: 37

12

13.

Zeleneč

15

3

3

9

16: 51

12

14.

Bakov

15

3

2

10

20: 31

11

15.

Chocerady

15

2

0

13

18: 62

6

16.

Čejetice

15

1

1

13

10: 52

4

JEDNOTLIVÝ ZÁPASY

1.

So

09.08

10:15

FK Brandýs n.L. - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (0:1)

2.

Ne

17.08.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - Polepy

1:1 (1:0)

3.

So

23.08.

17:00

SK Chocerady - FK Neratovice-Byškovice

0:3 (0:2)

4.

Ne

31.08.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - Sparta ČKD Kutná Hora

1:0 (0:0)

5.

Ne

07.09.

17:00

Kouřim - FK Neratovice-Byškovice

2:3 (1:2)

6.

Ne

14.09.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - Mnichovohradišťský SK

0:2 (0:2)

7.

So

20.09.

16:30

SK Bakov n.Jizerou - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (2:0)

8.

Ne

28.09.

16:30

FK Neratovice-Byškovice - FC Zenit Čáslav B

0:2 (0:1)

9.

So

04.10.

16:00

Bohemia Poděbrady - FK Neratovice-Byškovice

2:5 (0:3)

10.

Ne

12.10.

16:00

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Zásmuky

1:1 (1:1)

11.

Ne

19.10.

15:30

SK Sokoleč - FK Neratovice-Byškovice

0:1 (0:1)

12.

Ne

26.10.

14:30

FK Neratovice-Byškovice - SK Zeleneč

2:2 (0:1)

13.

So

01.11.

14:00

Čechie Čejetice - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:1)

14.

Ne

09.11.

14:00

FC Rožďalovice - FK Neratovice-Byškovice

0:2 (0:1)

15.

Ne

16.11.

13:30

FK Neratovice-Byškovice - FK Uhlířské Janovice

2:0 (1:0)

 

 

 

 

 

 

16.

Ne

15.03.

14:30

FK Neratovice-Byškovice - FK Brandýs n.L.

1:1 (0:0)

17.

So

21.03.

15:00

Polepy - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (1:1)

18.

Ne

29.03.

15:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Chocerady

3:1 (1:1)

19.

Ne

05.04.

16:30

Sparta ČKD Kutná Hora - FK Neratovice-Byškovice

2:0 (1:0)

20.

Ne

12.04.

16:30

FK Neratovice-Byškovice - Kouřim

4:2 (3:1)

21.

Ne

19.04.

17:00

Mnichovohradišťský SK - FK Neratovice-Byškovice

0:0 (0:0)

22.

Ne

26.04.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Bakov n.Jizerou

2:0 (2:0)

23.

Ne

03.05.

17:00

FC Zenit Čáslav B - FK Neratovice-Byškovice

1:4 (1:0)

24.

Ne

10.05.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - Bohemia Poděbrady

2:1 (1:1)

25.

So

16.05.

17:00

Sokol Zásmuky - FK Neratovice-Byškovice

1:1 (1:0)

26.

Ne

24.05.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - SK Sokoleč

2:0 (2:0)

27.

Ne

31.05.

17:00

SK Zeleneč - FK Neratovice-Byškovice

0:3 (0:1)

28.

Ne

07.06.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - Čechie Čejetice

5:0 (1:0)

29.

Ne

14.06.

17:00

FK Neratovice-Byškovice - FC Rožďalovice

1:0 (0:0)

 
B - mužstvo

Jako nováček soutěže mělo dobrý podzim, na který však na jaře nenavázalo a skončilo na 8. místě.

 Konečná tabulka

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

FC Mělník

26

20

4

2

102: 36

64

( 25)

2.

Liběchov

26

17

5

4

72: 34

56

( 17)

3.

V. Borek A

26

15

6

5

72: 40

51

( 12)

4.

Dřísy

26

15

3

8

78: 60

48

( 9)

5.

Horní Počaply

26

13

4

9

62: 46

43

( 4)

6.

Kostelec

26

12

3

11

45: 44

39

( 0)

7.

Mlékojedy

26

11

3

12

59: 50

36

( -3)

8.

Ner. - Byš. B

26

9

7

10

60: 65

34

( -5)

9.

Botafogo

26

9

5

12

46: 44

32

( -7)

10.

Lotos

26

8

3

15

41: 81

27

(-12)

11.

Záryby B

26

7

3

16

51: 73

24

(-15)

12.

Tišice B

26

7

3

16

30: 59

24

(-15)

13.

Všetaty

26

5

5

16

44: 79

20

(-19)

14.

Vysoká B

26

4

6

16

42: 93

18

(-21)

 

 Starší dorost
Po sestupu z divize do krajského přeboru se umístil na 4. místě.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Hořovicko

30

21

3

6

88: 36

66

( 21)

2.

Kosmonosy

30

20

5

5

70: 30

65

( 20)

3.

Slaný

30

19

4

7

87: 51

61

( 16)

4.

Neratovice

30

18

5

7

59: 32

59

( 14)

5.

K. Hora

30

16

5

9

79: 46

53

( 8)

6.

S.Boleslav

30

15

3

12

75: 80

48

( 3)

7.

SK Rakovník

30

13

4

13

53: 57

43

( -2)

8.

Novo Kladno

30

12

4

14

62: 66

40

( -5)

9.

AFK Kolín

30

12

4

14

59: 73

40

( -5)

10.

Čelákovice

30

12

4

14

60: 58

40

( -5)

11.

Kralupy

30

11

6

13

69: 69

39

( -6)

12.

FK Kolín B

30

10

5

15

55: 67

35

(-10)

13.

Dobříš

30

10

2

18

50: 78

32

(-13)

14.

Velim

30

9

3

18

48: 68

30

(-15)

15.

Beroun

30

7

1

22

37: 95

22

(-23)

16.

Brandýs

30

6

0

24

33: 78

18

(-27)

 
Starší žáci
Po sestupu z ligy si v divizi zajistili střed tabulky a vyhnuli se tak dalším bojům o sestup.

Rk.

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

(Prav)

1.

Sokolov

26

20

2

4

88: 24

62

( 23)

2.

Ústí nad Labem

26

18

2

6

68: 35

56

( 17)

3.

Sparta Praha B

26

18

1

7

71: 25

55

( 16)

4.

Viktoria Žižkov

26

17

3

6

94: 22

54

( 15)

5.

DUKLA Praha

26

17

2

7

71: 23

53

( 14)

6.

Meteor Praha

26

14

5

7

56: 24

47

( 8)

7.

Teplice B

26

14

3

9

71: 36

45

( 6)

8.

Junior Praha

26

10

5

11

35: 34

35

( -4)

9.

Most B

26

9

5

12

57: 60

32

( -7)

10.

Neratovice-Byškovice

26

8

7

11

37: 49

31

( -8)

11.

Karlovy Vary

26

6

2

18

28: 79

20

(-19)

12.

Bílina

26

4

3

19

27: 94

15

(-24)

13.

Stará Boleslav

26

4

3

19

24: 94

15

(-24)

14.

FK Ostrov

26

1

1

24

7:135

4

(-35)

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.