Minulé sezóny

kozakVe Vilémově jsme dostali gól v 92' minutě.

SK Vilémov - FK Neratovice-Byškovice  1 : 1  (0:1
24. kolo DIVIZE sk.B - Vilémov (4.5.2013 - 17:00)  Diváci : 180 Rozhodčí :  Kubr Jaroslav, Váňa Jan, Klupák Petr   Delegát : Peřina

branka : 10' Kozák

Komentář :  V sestupem ohroženém Vilémově jsme začali velice dobře. Běžela teprve první minuta a Kalaš běžel sám na domácího brankaře ale minul branku. Do páté minuty  ohrozil tentýž hráč ještě třikrát soupeřovu branku bez gólového efektu. V těchto chvílých jsme místo domácího tlaku  diktovali tempo hry a v desáté minutě jsme po krásné kombinační akci po pravé straně šli brankou ostrostřelce Kozáka do zaslouženého vedení 1:0. Z tohoto šoku se domácí dostávali až do 22 minuty, kdy poprvé zahrozili. Po centru z pravé strany a následné hlavičce vytáhl Černý perfektní zákrok a vytěsnil míč nad branku. Od těchto chvil převzali domácí taktovku a naši se soustředili na pozornou obranu s rychlými výpady do soupřovi obrany. Domácí měli ještě v 37' a 40' minutě obrovské příležitosti, které však i kvůli zákrokům Černého nevyužili a tak se šlo do kabin za našeho hubeného vedení.
   V kabině si asi domácí uvědomili o co hrají a druhý poločas začali tlakem, který však postrádal šance. S nakopávanými balony do naší šestnáctky si naše obrana bez větších problémů dovedla poradit a i naše ojedinělé kontry k ničemu nevedli. A když již běžela 92' minuta a všichni jsme věřili ve vítězství, tak přišel náš faul na půlicí čáře. Následný volný kop do našeho vápna jsme neodvrátili a po nedorozumění obrany a brankaře jsme inkasovali na konečných 1:1. Tímto výsledkem jsme pravděpodobně odsoudili domácí k sestupu.

Trenér Jiří Kafka - " Věděli jsme, že to je pro domácí existenční zápas jestli chtějí zachránit divizi. Čekali jsme jejich tlak, který  však nepřišel a naopak  jsme měli hned v první minutě obrovskou šanci Kalašem, který šel sám na brankaře ale nedal. Do páté minuty měl ještě tři střelecké pokusy, které však skončili mimo. V desáté minutě po několika narážečkách jsme brankou zakončujícího Kozáka šli do vedení 1:0. Potom se hra přelévala z jedné strany na druhou a nás podržel ve třech případech dobrými zákroky golman Černý. Domácí ve 2 poločase stupňovali svůj tlak, ale kluci bojovali a dřeli a odolávali!. Výsledek je pro nás krutý po té co jsme inkasovali v nastaveném čase. Pro domácí však také, neboť jsou velmi  pravděbodobným sestupujícím, ačkoli jsou v soutěži horší mužstva než oni. Výsledek utkání považuji za spravedlivý."