Minulé sezóny

Vytisknout

 

A-tymHodnocení uplynulé sezóny 2012/2013 trenérem

 

  Jak hodnotíš uplynulý soutěžní ročník?

  Jednoznačně jako velmi úspěšný! Jsem rád,že se nám podařilo obsadit 6.místo a dokázat, že ve sportu potažmo ve fotbale nemusí vždy platit úměra nejchudší=nejslabší! Bojovali jsme s velmi silnými týmy z nichž řada byla farmami profesionálních mužstev, další čerpají hráče z dorostenecké ligy a ostatní měli vždy ve svém středu hráče s minimálně druholigovou minulostí. Naopak 7 našich borců válčilo ještě před několika roky v I.B. třídě a další v našem dorostu v přeboru. Proto si myslím, že hrát v našich podmínkách divizi je zázrak a můžeme být rádi za každý takto příjemně strávený rok.

  Co tě překvapilo na druhé sezoně, která bývá těžší než premiérová?

  Tak zajisté jsem nečekal sestup loni výborného Vilémova a na něm je krásně vidět jak je každá sezona jiná. Doufám, že to bude pro nás všechny dostatečnou výstrahou, abychom nepodlehli uspokojení.

   Jak poznamená letní přestávka náš kádr?

  V této chvíli (pozn. 11.7.) je jisté, že skončilo hostování Petrovi Špringrovi a Kubovi Vavruškovi. Již v průběhu jara jsme se rozloučili s Tříškou. Angažmá si opět hledá Gondek a studovat za oceán se chystá Michal Palanský. V kolonce příchodů již máme návraty našich odchovanců. Jiří Chrdle už nebude rozdávat radost v Rakousku. Po několika letech strávených V Mladé Boleslavy se vrací Petr Tvrdý a po roční anabázy na Vyšehradě brankář Josef Prokeš. Z dorostu dostávají šanci Weiner, Dzimko, Petrov a Prejsa a na testy přijde ještě několik mladých hráčů. V očekávání jsou také návraty  Roberta Kokošky, Petra Jandy, Pavla Grznára, Martina Kučery, Honzy Kalabišky a dalších, kteří prošli naší líhní.

  Co očekáváš od třetí sezony v divizi?

  Vzhledem k obsazení naší skupiny B, kde není na rozdíl od A a C žádný outsider s postupem mimo pořadí očekávám již od prvních kol boj o každý bod, který může být klíčový v bojích o záchranu. Pro nás platí, že se budeme bavit fotbalem s cílem opět se zlepšovat tak jako letos. Myslím, že jsme zapracovali na kvalitě a přesnosti přihrávek, zpracování míče, házení autů a tak budeme chtít pokračovat na zkvalitnění dalších činností.

  Jak bude vypadat příprava?

  Tréninkový kemp máme již tradičně na hřišti v Byškovicích a tréninky máme proloženy ještě pohárovými či přípravnými zápasy a team buidingovými akcemi.

  Stačil jsi během své dovolené vypnout od fotbalu?

  Stačil, ale málo....

 

 

 

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.