Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://historie.fkneratovice-byskovice.czimages/A-tym/rozmery400x300/Gabo.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

FK Neratovice-Byškovice - Meteor Praha VIII  4:1 (2:0)

1.kolo divize sk.B - Neratovice (9.8.2015  17:00)

Rozhodčí: p.Duchoň, p.Štefan, p.Leška  Delegát: p.Valenta
Diváci : 185

branky - 2', 49', 54' Gabčo, 21' Kozák

Komentář : Vstup do utkání s favoritem se nám nadmíru vydařil. Než se stačila většina ze 185 diváků usadit poslal Chládek dlouhý, křížný pas na Kozáka, ten si pohrál s hostující obranou a zpětnou přihrávkou vyzval Gabča ke skórování a ten prostřelil Wintera v hostující bráně. Po uklidňujícím gólu jsme ovládli hru a soupeře, který hrozil jen ze standardek jsme přehrávali. V polovině poločasu vyslala nová posila Rejman do sóla Kozáka a ten se většinou v těchto situacích nemýlí a potvrdil to i tentokrát, když chladnokrevně přehodil hostujícího golmana a vedli jsme 2:0. Výborný poločas jsme mohli ještě stvrdit, ale šance Gabča ani dalekonosná střela Kokošky se mezi tyče nevešly a tak jsme do kabin šli s dvoubrankovým vedením.
   Druhou půli jsme začali stejně jako tu první. Ve 49 minutě vyslal Lovíšek do sóla opět Gabča a ten se ani tentokrát nemýlil a navýšil na 3:0. Soupeř byl v těchto chvílích zralý na ručník a nevěděl si s naší hrou rady. A to nebylo vše co jsme ještě mohli nabídnout. O pět minut později zakončil brejk Kozáka a jeho nezištnou přihrávku ve svou třetí branku dnes výborný Pepa Gabčo a vedli jsme 4:0. V dalším průběhu jsme v úmorném vedru přeci jenom polevili a soupeř hru vyrovnal a místy nás začal i přehrávat. Svojí mírnou převahu využil v 70 minutě, kdy po narážečce mezi našimi beky zakončil Horvát své sólo a snížil na konečných 4:1. Ve zbytku utkání jsme si jednoznačné vítězství pohlídali a mohli začít slavit úvodní vítězství v soutěži nad favorizovaným Meteorem.

Trenér Jan Studený: "Vstup do nové sezóny se nám povedl. Podařilo se nám vstřelit rychlý gól. Co se týká první půle, soupeře jsme nepouštěli do větších šancí, ten hrozil jen ze standardek. Kluci nepolevili a do poločasu jsme přidali druhý gól. Druhá půle začala podobně, dva góly na začátku poločasu a prakticky bylo po zápase. Poté jsme trochu polevili a soupeř nás začal přehrávat, z toho vznikla jediná vážnější šance soupeře, kterou proměnil."