Louny jsme porazili stejným skóre jako Meteor

FK Louny - FK Neratovice-Byškovice 1:4 (0:2)

2.kolo divize sk.B - Louny (16.8.2015  17:00)

Rozhodčí: p.Kubec, p.Štrincl, p.Cihlář  Delegát: p.Novotný
Diváci : 390

branky - 4' vlastní, 11' Gabčo, 58',78' Kozák

Komentář : Stejně jako s Meteorem jsme měli parádní úvod a v 11 minutě jsme již vedli 2:0. Nejprve si prodloužený roh Kozáka vrazil do vlastní brány Jamrich a následně po brejku Kozáka a našich narážečkách umístěnou střelou navýšil Gabčo. Domácí byli jako opaření a nezmohli se do konce prvního poločasu v podstatě na žádnou kloudnou akci. Je škoda, že zakončení Gabča opět po brejku velmi dobře hrajícího Kozáka neskončilo třetím gólem. O to víc nás to mrzelo z kraje druhého poločasu. To jsme si vybrali jedinou slabší chvilku a po nedorozumění Chládka s golmanem kopali domácí za jeho faul pokutový kop, který s přehledem Jamrich proměnil a snížil na 2:1. To domácí na chvilku nakoplo, ale jejich snaha o srovnání k ničemu nevedla. Po chvilkovém výpadku z obdržené branky jsme se začali zase prosazovat a přehrávat domácí, což jsme vyjádřili i střelecky. Agilní Kozák dvakrát využil špatné rozehrávky domácích a po samostatných akcích navýšil naše vítězství na konečných 4:1. Zápas u nováčka jsme tak zvládli a potvrdili domácí vítězství. Hned ve středu nás opět venku čeká další nováček a to Tatran Rakovník.

Trenér Jan Studený - "Začátek zápasu nám vyšel podobně jako s Meteorem, ve 4 minutě gól po rohu, který si domácí hráč zkušeně uklidil do šibenice. Pár minut na to povedený útok a druhý gól. Stejně jako v poháru byli domácí malinko lepší, ale my jsme dobře bránili a nepouštěli domácí do větších šancí.
   Na úvod druhé půle jsme měli další šanci, ale neproměnili jsme ji a hned na to jsme domácím darovali penaltu, kdy se po odkopu nedohodl jeden z obránců s golmanem a domácím se podařilo snížit. Tím jsme dostali soupeře do hry a ti nás ještě více zatlačili. Nám se podařilo dvakrát vystihnout nepřesnou rozehrávku domácích a skórovat a zaslouženě si odvézt tři body."