FK Litvínov - FK Neratovice-Byškovice 2:3 (1:1)

18.kolo DIVIZE sk.B-Litvínov (26.3.2016  15:00)

Rozhodčí :
p. Milner, Řeháček, Kapoun
, delegát p. Zeman

branky : 17', 75' Rejman, 82' Jína

Komentář : Začátek zápasu jsme nezvládli a již ve třetí minutě prohrávali. Po centru z pravé strany jsme nezareagovali na odražený míč a domácí hráč prostřelil vše co mu stálo v cestě. Domácí byli v úvodní čtvrthodince lepší a nám se moc nedařilo. Postupně jsme ale hru i skóre vyrovnali. V 17 minutě se za vápnem uvolnil Rejman, napřáhl a jeho povedená rána skončila za bezmocným brankařem. Do poločasu se střídali akce na obou stranách, ale bez větších šancí a tak se do šlo kabin za nerozhodného stavu.
   Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší a přicházeli i šance. Hned po přestávce jsme se marně dožadovali pokutového kopu za evidentní zahrání domácího hráče rukou. Zhruba po čtvrthodině jsme měli štěstí. Domácí hráč se po přetaženém centru řítil sám na branku, ale střelou pouze orazítkoval levou tyč Doležalovi branky. O tři minuty později nás podržel golman, když lapil hlavičku po rozehraném rohovém kopu. Na dvě šance domácích jsme odpověděli střídajícím Palanským. Ten se protáhl kolem stoperů, ale jeho střelu k tyči domácí brankař dokázal chytit. Čtvrt hodiny před koncem jsme rozehráli nejhezčí akci. Na polovině vybojoval míč Kozák, vysunul rychlonohého Vorasického a jeho přesný centr uklidil opět Rejman do opuštěné branky a dokonal tak obrat v utkání. Domácí měli ke srovnání blízko v 78 minutě, ale jejich přímý kop z vápna výborný Doležal dokázal vyrazit. V 82 minutě bylo ještě veseleji. Po rohu Kozáka se dostal k hlavičce Jína a jeho oblouček skončil k překvapení všech v brance a upravil na 3:1. Závěr jsme měli dohrát v pohodě, ale opak byl pravdou. V 88 minutě snížili domácí na konečných 3:2, když jsme si nepohlídali odražený centr, ze kterého propálili vše co stálo v cestě. V Litvínově jsme získali zaslouženě tři body a připsali si třetí vítězství ze tří zápasů.

Trenér Jan Studený - Úvod zápasu jsme prospali a už ve třetí minutě jsme prohrávali. Naštěstí nám to netrvalo dlouho a do zápasu jsme se dostali po čtvrt hodině, kdy se střelou z dálky prosadil Rejman. Poločas se dohrával bez vyložených šancí. Ve druhé půli jsme měli štěstí, kdy domácí nastřelili tyč a při další šanci nás podržel Doležal. Poté se nám povedl jeden z brejků, když utekl Vorasický a přihrával na druhou branku Rejmanovi. Pár minut na to se z rohu prosadil Jína, ale bohužel jsme dvě minuty před koncem ještě zbytečně inkasovali.