koky

FK Neratovice-Byškovice - ASK Lovosice 1:3 (0:1)

26.kolo DIVIZE sk.B- Neratovice (22.5.2016  17:00)
 Diváci : 105

Rozhodčí : p. Martínek Petr, p. Poživil Jaroslav a p. Pekař Eduard   delegátem je p. Urban Jiří

Branka: 47' Lovíšek

Komentář : Proti vedoucímu celku soutěže jsme odehráli slušné utkání a jen vinou individuálních chyb jsme nebodovali. Jako první jsme ohrozili soupeřovu branku v šesté minutě akcí Rejmana. S jeho ranou si ale hostující brankař poradil. V 16 minutě jsme na půlce zbytečně ztratili míč a pustili soupeře do brejku, se kterým si hosté zkušeně poradili a šli do vedení. To mohli navýšit o sedm minut později. Ze vzdálenosti 20 metrů rozehrávali přímý kop. Ten směřoval do „šibenice", ze které jej zázračně vyškrábl debutující šestnáctiletý Šteiner perfektním zákrokem. Do konce poločasu jsme ohrozili branku soupeře ještě jednou. Přetažený roh Kozáka hlavičkoval Rejman nad branku soupeře. Poločas jsme tak prohráli 1:0.
   Do druhé půle jsme vlétli ve snaze srovnat skóre. Převzali jsme iniciativu a po dvou minutách vysunul Kokoška do brejku Lovíška, který chladnokrevně obstřelil vyběhnuvšího brankaře hostů a srovnal na 1:1. V těchto chvílích jsme soupeře přehrávali a branka visela ve vzduchu. Tři minuty po vstřelené brance jsme se dostali do brejku Rejmanem. Ten běžel společně s Kozákem sám na stopera ale místo vysunutí Kozáka, jenž by šel sám na brankaře, zbrkle vystřelil a brankař s jeho slabou střelou neměl žádný problém. O deset minut později jsme vyrobili na půlce opět hrubku a po ztrátě míče a následném brejku prostřelil Svátek nechytatelnou křížnou střelou Šteinera a prohrávali jsme 1:2. To byla pro naše mužstvo velká rána, ze které jsme se nedokázali do konce zápasu oklepat. Soupeř pak v závěru po brejku přidal třetí branku a stanovil tak konečný výsledek na 3:1 v jeho prospěch.

Trenér Jan Studený – „Vzhledem k situaci v jaké se momentálně nacházíme jsem to čekal horší a zápasu jsem se obával. Kluci to ale zvládli statečně. Škoda chyby v prvním poločase, ze které jsme dostali gól. Na začátku druhé půle se nám podařilo vyrovnat a hned nato mohl jít sám na bránu Kozák, ale nedostal přihrávku. Vzápětí opět velká chyba, kterou soupeř potrestal na 2:1. Ke konci to již kluci ze sebe ždímali a z toho vyplynul třetí gól, když nás přehráli a prohráli jsme 3:1. Musíme se z toho dostat a nějaký bod do konce ještě uhrát.“