A tým

Vytisknout

 

STŘÍPKY ZE ZIMNÍHO SOUSTŘEDĚNÍ 16/17

Stejně jako vloni nabízíme fanouškům možnost nahlédnout pod pokličku zimního soustředění A týmu. V pravidelných intervalech budeme přidávat informace, fotografie, videa, nezapomeňte ale sledovat také náš Facebook.

Acko-p16

25.1. středa          

 Ze hřiště jsme odjeli v 17:00 směr Studenec. Dorazili jsme sem kolem půl sedmé a po večeří proběhlo ubytování. V 19:30 bylo zahájeno samotné soustředění.
 Trenér spolu s předsedou seznámili  účastníky zájezdu s průběhem soustředění. Po volné zábavě dodrželi bez problémů všichni večerku, pravděpodobně s vidinou toho, co je čeká následující den.

 
26.1. čtvrtek

Ranní fáze začala v posilovně ve Vrchlabí a byla zaměřena především na rozhýbání a posíléní všech svalů v těle. Z posilovny jsme se přesunuli na umělou trávu, kde nás čekal krásně připravený areál, na němž tým natrénoval kombinaci a vyzkoušel střelbu. Zpět na základnu jsme se vrátili v půl jedný a po obědě zbyla chvilka na odpočinek před odpoledním výběhem do terénu.
 Na odpoledním hodinovém výběhu se u některých jedinců začíná projevovat únava. To nejlepší z dnešního dne je ale stále před námi a to od 18:00 přípravný zápas s divizním Trutnovem na UMT ve Vrchlabí.

 

FK Neratovice-Byškovice - MFK Trutnov   1:1 (0:1)
branka -
57' Demeter
sestava -
Dědek - Procházka, Bozděch, Chlumecký, Chládek - Tláskal(79' Mihalík), Zelenka - Barták(46' Havel), Mihalík(64' Brabec), Rejman - Demeter(69' Barták)

 

Pozdní večeře, rehabilitace v sauně a výřivce zakončila nejnáročnější den soustředění. S večerkou nebyl žádný problém, protože zvyšující se únava zahnala všechny včas do postelí.

 

pátek 27.1.

Po včerejším náročném dni se únava kumuluje a na obličejích začíná být znát, že ve dvou dnech absolvují hráči tréninkové dávky, na které mají obvykle čtrnáct dní. Někteří jedinci se dostavili o něco později na snídani a čeká je tak příspěvek do společné kasy. V devět hodin nabíráme kurz Vrchlabí, kde čeká posilovna a následná UMT. Po příjezdu je oběd a krátký odpočinek před poslední fází dnešního dne, kterým je výběh do okolního terénu. Ten většina zvládá velmi dobře a tak přichází zasloužený odpočinek, vířivka a masáže.

 

sobota 28.1.

Únava dostupuje vrcholu. Přesto nás ještě čekájí poslední čtyři tréninkové jednotky. Stejně jako v předešlých dnech začínáme po vydatné snídaní v posilovně ve Vrchlabí. Po řádném protažení se přesunujeme na UMT. Tady se nacvičuje hlavně střelba po kombinaci. Po obědě následije odpočinek před výběhem do okolního terénu.
 Ve tři hodiny vybíhají borci k poslední vytrvalostní běžecké fázi. Tu zvládají všichni zúčastněn velmi dobře. Po večeři přijde na řadu závěrečný strečing a výřivka s masáží.
Po večeři proběhlo přivítání nováčků na soustředění formou kulturní vložky. Závěrečné protažení završilo naplánované dávky pro toto soustředění. Všem, kteří se soustředění zúčastnili patří poděkování.

neděle 29.1.
Po snídani je odjezd směr Neratovice. Končí tak další zimní soustředění, ze kterého budou hráči těžit celé jaro.

 

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.