A tým

Vytisknout

Po špatném začátku vezeme nakonec dva body

chrdle1 

Sokol Libiš - FK Neratovice-Byškovice  2:3np (2:2)pol.2:1

6. kolo DIVIZE sk.B - Libiš (13.9.2014  10:15) Diváci : 300

Rozhodčí : p. Janoch, p. Pastyřík, p. Szikszay, delegátem  p. Eibl

branky: 21' Weiner, 74' Chrdle

 

Komentář : Ač trenér Kafka upozorňoval před zápasem abychom neprospali vstup do utkání, stal se pravý opak. Běžela 11 minuta a domácí vedli 2:0. To byla pořádná sprcha, ze které jsme se chvíli oklepávali, ale zápas zdaleka nezabalili. Postupně jsme přebírali otěže utkání, diktovali tempo a bylo otázkou času, kdy se to projeví ve skóre. Nejprve zahrozil Radosta střelou z dálky, kterou golman stěží vyrazil na roh. Pak to již přišlo - po rozehrání rohu v 21 minutě uklidil ukázkově odražený míč do šibenice Weiner a snížil na 2:1. To nám vlilo novou energii do žil a domácí jsme přehrávali i když pouze po vápno bez výraznější šance a tak se šlo do kabin za vedení domácích 2:1.
   Druhý poločas byl plně v naší režii. Domácí se dostávali na naší polovinu pouze dlouhými nákopy, ale do žádných šancí jsme je nepouštěli. Tři šance, které jsme si vytvořili do šedesáté minuty jsme postupně Palanským, Radostou i Kokoškou nedali. Pak ale přišla chvíle střídajícího Chrdleho. V 74 minutě po akci z pravé strany k němu propadl míč a ten jej nechytatelně uklidil do branky a srovnal na 2:2. Korunoval tak naší velkou snahu ve druhé půli. Do konce utkání jsme již nedokázali překlopit zápas na naší stranu i díky zdržování domácích, kteří byli viditelně spokojeni s remízou. Na řadu tak přišli pokutové kopy, ve kterých exceloval náš golman Malina. Soupeři chytil tři penalty a odčinil tak zaváhání z kraje zápasu. Vezeme si tak z derby zaslouženě dva body. Nutno podotknout, že se derby odehrálo bez vážnějších excesů z jedné i druhé strany, za což patří oběma poděkování.

 

Trenér Jiří Kafka : "Jsem opravdu rád, že se hrál fotbal. My jsme nezachytili začátek a prohrávali jsme v 11 minutě 2:0. Museli jsme pak dotahovat, což se nám podařilo a na penalty jsme byli šťastnější."

 

 

 Kozák  

   Palanský
Kmoch Radosta Kokoška
Weiner 
 Pajkrt   
Jína Chlapec Vorasický
Malina

 

Střídání : 53' Chrdle > Palanský, 78' Klár > Weiner

ŽK : 43' Radosta, 81' Jína     ČK : 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.