FK Neratovice-Byškovice - SK Úvaly  2:0 (0:0)

7. kolo DIVIZE sk.B - Neratovice (21.9.2014  16:30) Diváci : 130

Rozhodčí : p. Trska, p. Ulrich, pí. Šulcová, delegátem  p. Kruliš

branky: 62' Kokoška, 72' Kozák

Komentář : Že se nám na Úvaly daří jako na málokterý tým opět prokázali naši borci a udrželi si stoprocentní podzimní bilanci na domácím hřišti. V sestavě udělal trenér dvě změny oproti zápasu v derby. Do obrany přišel Šulc a v útoku se objevil Chrdle. Prvních dvacet minut bylo utkání ještě herně vyrovnané, ale poté jsme převzali taktovku a tlačili jsme se před soupeřovu branku. Šance, které jsme si vytvořili jsme ale nedokázali proměnit a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.
   Druhý poločas jsme pokračovali v tlaku a v 62 minutě to přišlo. Přenesení hry z pravé strany pustil Pajkrt na Kokošku, ten si míč přistrčil a z pozavápna prostřelil vše, co mu stálo v cestě 1:0. Chvilková nepozornost o pět minut později nás o vedení mohla připravit, hostující útočník ale naštěstí hlavou minul Malinovu svatyni. Definitivní uklidnění přinesla 72 minuta. V té hostující obránce vyslal do brejku Kozáka a ten obešel vše co mu stálo v cestě a chladnokrevně zavěsil - 2:0. Konec zápasu jsme si již pohlídali a soupeře k ničemu nepustili a mohli tak slavit zasloužené vítězství.

Trenér Jiří Kafka : "Hráli jsme slušně na držení míče. Měli jsme tam již v prvním poločase několik velmi hezkých akcí, na druhou stranu se mi nelíbila naše ochota pracovat v obranné fázi. Něco jsme si k tomu o půli řekli a jeden z pokynů bylo střílet z pozavápna, což se na tomto terénu ukázalo jako klíčové, protože Kokoška to touto střelou uklidil k tyči. O deset minut později ještě Kozák proměnil svoje sólo. V závěru jsme si to již více méně taktickou hrou pohlídali, i když znovu jsme měli několik nedůrazů v obranné fázi, nesmyslný malý domů ze sedmdesáti metrů a podobně. Určitě si nepředstavuji takto hrát konec zápasu."