N.Bor - FK Neratovice-Byškovice   1:2np (1:1)

10. kolo DIVIZE sk.B - N.Bor (11.10.2014  16:00) Diváci : 118

Rozhodčí : p. Stieber, p. Šob, p. Šťastný, delegátem  p. Bobek

branky: 58' Kozák, penalty 0:3

Komentář : Domácí do zápasu vlétli s velkým nasazením, se snahou vstřelení rychlého gólu. Prvních deset minut se hrálo převážně na naší půli, ale domácí si nevypracovali žádnou šanci, která by ohrozila Malinu v naší svatyni. Po takto divokém úvodu jsme hru srovnali a začali ohrožovat soupeřovu branku. Největší naší šancí byla ta z 20 minuty. Na pravé straně se uvolnil Palanský, ve vápně našel osamoceného Ondru Kodra, ale jeho střelu zastavilo břevno. O osm minut později se opět z pravé strany uvolnil Kmoch, jeho bombu golman se štěstím vyrazil před sebe na Kozáka, ale ten nedokázal v krkolomné pozici zavěsit. Domácí se před poločasem dostali také k ohrožení naší branky. Po dlouhém nákopu za naší obranu přehazoval domácí útočník hlavou vyběhnuvšího Malinu, ale vedle. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.
Ve druhé půli hra pokračovala z obou stran ve vysokém tempu. V 56 minutě jsme zahrávali PVK. Ve vápně byl stažen Jína zápasnickým chvatem, rozhodčí odpískal pokutový kop, doběhl do vápna a po konzultaci s domácími hráči otočil verdikt a kopalo se z vápna domácích. O dvě minuty později se již ale PK zahrával. Z volného kopu vyhrál Jína souboj s domácím brankařem, ten odrazil míč k volnému Kozákovi a toho domácí golman následně fauloval. Ze značky pokutového kopu se Kozák nemýlí a vedli jsme 1:0. Jenže vedení nám dlouho nevydrželo a o pět minut později domácí srovnali, když si Malina vybral slabší chvilku a tečovaný centr zrazil před volného Macha, který uklidil míč k tyči - 1:1. A mohlo být ještě hůř. V 68 minutě přehlédl rozhodčí evidentní šlapák na stopera Šulce, ale domácího útočníka skvěle vychytal Malina. Do konce zápasu se již nic podstatného neudálo a zápas, se tak nasměroval k pokutovým kopům. V naší brance máme na penalty specialistu Malinu, který domácím chytil hned tři a odčinil tak své zaváhání. Vezeme tak z Boru dva velmi cenné body. Zárověň jsme prodloužili šňuru bez prohry.

Trenér Jiří Kafka - "Z horké půdy z Nového Boru vezeme dva body. Hrál se vyrovnaný bojovný fotbal, ve kterém každý chvilku tahal pilku. Při pokutových kopech nás podržel Malina a měli jsme pevnější nervy."