FK Neratovice-Byškovice - FK Litol 1:3 (0:2)

11. kolo DIVIZE sk.B - Neratovice (19.10.2014  15:30) Diváci : 180

Rozhodčí : p.Duchoň, p.Brda, pí.Navrátilová.  Delegát - p. Braun

branky: 71' Kozák

Komentář : Do zápasu jsme sice vlétli a během prvních 5 minut si vytvořili tři šance, ty jsme ale nedali. Soupeř nám tak následně v šesté minutě vstřelil po dlouhém nákopu, kdy se stopeři nedohodli, branku a tím se posadil na koně. Marně jsme pak dobývali soupeřovu svatyni a naopak do kabin jsme opět po chybě inkasovali ze standardní situace na poločasových 0:2.
Do druhé půle jsme nastupovali v bráně s dorostencem, když se Malina při střetu s hostujícím útočníkem zranil. Sice jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale brankové příležitosti jsme neproměnili a tak přišel opět trest a po PVK jsme inkasovali potřetí. Kosmetická úprava výsledku na 1:3 již nemohla na výsledku nic změnit. Pro hosty jsou tři body asi zasloužené za jejich bojovnost a odhodlání. Zároveň jsme tak přišli o neporazitelnost na našem hřišti.

Trenér Jiří Kafka – "Je to zklamání. Dostali jsme strašně laciný gól již v šesté minutě, po fatální chybě obou stoperů. Utkání přineslo spoustu negativ a zranění Maliny, opět po obrovské nesoučinnosti několika hráčů si necháme projet brankáře. U druhého gólu z rohu opět fatální chyba a míč skončí v bráně. Druhý poločas jsme se snažili s výsledkem něco udělat. Hrálo se jenom na jednu bránu, ale po střídání, které trvalo snad tři minuty jsme nechali vykoupat dorostence Pospíšila v naší bráně tím, že jsme nepokryli hráče, i když jsme na to měli spoustu času kdy jsme si měli říct kdo koho hlídá. Bohužel za stavu 3:0 nás vychytal několika fantastickými zákroky Rathouský a i kdyby se hrálo do úterka do pěti odpoledne, tak by jsme stejně gól nedali. Soupeř si výhru za svojí bojovnost zasloužil."