Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://historie.fkneratovice-byskovice.czimages/A-tym/rozmery400x300/Radosta1.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

A tým

Vytisknout

Po nezdaru s Litolí jsme opět zabrali a vezeme všechny body

Radosta1 

SK Horní Měcholupy - FK Neratovice-Byškovice 0:2 (0:0)

12. kolo DIVIZE sk.B - Měcholupy (26.10.2014  14:30) Diváci : 50

Rozhodčí : p.Haleš, p.Šob, p.Novotný Z.  Delegát - p. Havránek

branky: 74' Radosta, 78' Jína

 

Komentář : Po nepovedeném domácím vystoupení jsme v utkání v Měcholupech chtěli vše napravit. Do zápasu, hraném na těžkém terénu, jsme vstoupili aktivně. Po přestálé akci z osmé minuty, tu zneškodnil pozorný Malina, jsme si během pěti minut vytvořili dvě gólovky, které jsme ale nedokázali proměnit. Hra se poté přelévala z jedné strany na druhou a přicházeli i šance na obou stranách, ale bez gólového vyjádření a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
  Druhá půle byla z naší strany výborná, soupeře jsme k ničemu nepouštěli a sami si vytvářeli šance. Tou největší asi bylo sólo Kozáka do nějž jej poslal Radosta. Jindy neomylný zakončovatel tentokrát těsně minul soupeřovu svatyni. A nedáš-dostaneš se tentokrát nevyplnilo, když jsme soupeři dovolili z následného rozehrání brejk, který musel hasit Malina. To bylo ale jediné vážné ohrožení naší branky. Náše vysoké napadání se vyplatilo v 74 minutě. Malou domů nastřelil domácí golman do atakujícího Radosty, od toho se míč odrazil do branky a vedli jsme 1:0. Domácí vše vrhli do útoku, ale bez vážnějšího ohrožení Malinovi svatyně. To na druhé straně, po rohu Kmocha, uklidil hlavou míč do branky Jína na 2:0. Zbytek zápasu jsme si již zkušeně pohlídali a zaslouženě vezeme z Měcholup tři body.

 

Trenér Jiří Kafka - "Měcholupy-výborný soupeř. Na tento zápas se posílili třemi dobrými hráčemi - Bodečkem, Podzimkem a Reiterem. Ten nám zejména v prvním poločase dělal problémy. Na druhou stranu jsme jej druhou půli přikryli a do ničeho se již nedostal. Celý zápas jsme chtěli hrát hodně aktivně, hodně napadat nahoře. To se nám vyplatilo po důsledném napadání Radosty, jsme vstřelili šťastný gól. Poté jsme výborně zahráli standardku a Jína se v těchto situacích nemýlí. Myslím, že jsme podali slušný výkon a máme výborné tři body."

 

 

 Sestava :

 Kozák  

   Chrdle
Kmoch 
Radosta Kokoška Weiner
Pajkrt   Jína Šulc Vorasický
Malina

 

Střídání : 80' Klár > Kmoch, 84' Chlapec > Kokoška

ŽK : 80' Kokoška    ČK : 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.