Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://historie.fkneratovice-byskovice.czimages/A-tym/rozmery400x300/Radosta1.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

A tým

Vytisknout

Body z venku jsme doma potvrdili

Radosta1 

FK Neratovice-Byškovice - TJ Krupka  5:2 (4:2)

13.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (2.11.2014  14:00) Diváci : 185

Rozhodčí : p.Cihlář Fr., p.Kubec, p.Teuber.  Delegát - p. Konák

branky: 10' a 36' Radosta, 19' Jína,  23' a 69' Chrdle,

 

Komentář : V začátku zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, ale hned z jeho první návštěvy před naší brankou jsme inkasovali. Centr z pravé strany propadnul k volnému Caitamlovi a ten se nemýlil a otevřel skóre divoké první půle. O dvě minuty poté jsme dokázali srovnat skóre Radostovou tečovanou střelou z vápna. V těchto chvílích jsme soupeře přehrávali a výsledkem byl druhý gól. Po rohu Kmocha se hlavou trefil Jína. Náš tlak neustával a ve 23 minutě se dostal po rohu k odraženému míči opět Jína, jehož střelu usměrnil do branky Chrdle a navýšil na 3:1. Ve 33 minutě si naše obrana vybrala slabší chvilku. Po dlouhém balonu za obranu se stopeři nedohodli a Valenta šel sám na Malinu a se štěstím snížil na 3:2. To ale nebylo v první půli vše. Přišla 36 minuta a v ní nejhezčí akce zápasu. Po křídelní akci a centru Vorasického se do vzduchu zavěsil Radosta a hlavou nedal brankaři šanci 4:2. Do konce divoké první půle se poté již nic vážnějšího neurodilo a šlo se do kabin.
  Do druhé půle jsme šli s cílem přidat další branky a co nejrychleji rozhodnout divokou přestřelku. Pozorně jsme bránili a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Do 68 minuty jsme si vytvořili tři vyložené šance, které jsme ale nedokázali proměnit. Z té čtvrté jsme ale již skórovali. Na míč za obranu si naběhl Chrdle, přehodil si vyběhnuvšího brankaře a nikým neatakován svým druhým gólem završil , jak se na konci ukázalo, na konečných 5:2. Zbytek zápasu se dohrál v naší režii a potvrdili jsme tak vítězství z Měcholup.

 

Trenér Jiří Kafka - "Myslím, že jsme zaslouženě vyhráli 5:2. Diváci viděli hodně gólů a i spoustu nedotažených akcí. V první půli se hrálo nahoru-dolu. Ve druhé už to bylo na jednu bránu a mohli jsme přidat i víc branek. V zakončení jsme si ale počínali dost lehkovážně."

 

 Sestava :

 Kozák  

   Chrdle
Kmoch 
Radosta Kokoška Weiner
Pajkrt   Jína Šulc Vorasický
Malina

 

Střídání : 70' Palanský > Chrdle, 73' Klár > Weiner, 87' Kodr O. > Kokoška, Chlapec > Vorasický, Stanislav > Radosta

ŽK : 55' Kokoška, 65' Chrdle    ČK : 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.