Z Kladna vezeme po vítězných penaltách dva body

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice  0:1np (0:0)

14.kolo DIVIZE sk.B-Kladno (2.11.2014  14:00)

Rozhodčí : p.Janoch., p.Cupl, pí.Špindlerová.
Delegát
- p. Hanzal

branky: PK 4:5, rozhodující PK Šulc

Komentář : Zápas na Kladně jsme začali dobře, pozorně jsme bránili a soupeře do vyložených šancí nepouštěli. Přišli naše šance, které jsme však do gólového vyjádření nedotáhli. V jedenácté minutě se vyznamenal domácí golman Tesař, když vytlačil ze šibenice Pajkrtovu hlavičku po rohu Kozáka. Největší šanci nám nabídli ve 33. minutě sami domácí. Po jejich řečnění odpískal rozhodčí nepřímý volný kop uvnitř pokutového území. Po jeho rozehrávce však Radosta těsně přestřelil. Domácí hrozili hlavně ze standardek, ale pozorný Malina všechny vyřešil k naší spokojenosti.
Druhá půle byla v obráceném gardu, domácí se tlačili před naší bránu a naši se spoléhali na brejky. Jeden takový jsme předvedli v 63. minutě. Radosta uvolnil Kozáka, ten vběhl do vápna, ale jeho nepřesnou, pomalou přihrávku nebo střelu zachytil domácí brankař. V 81. minutě jsme propásli asi největší naší šanci ve druhé půli. Centr z levé strany přizvedl Radosta na volného Standu Kodra, který však v těžké pozici nedokázal přehodit vyběhnuvšího golmana. Konec zápasu patřil domácím, ale naši borci dovedli zápas na konečných a pro obě mužstva zasloužených 0:0 a šlo se na pokutové kopy. V naší brance na ně máme specialistu Malinu. Všichni naši střelci proměnili a když poslední domácím Malina chytil, vezeme z Kladna vítězství za dva body. Zápas měl dobré tempo a přítomných 202 diváků se určitě nenudilo.

Trenér Jiří Kafka - Utkání dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme odehráli velmi dobrou partii, když několik našich šancí vychytal Tesař. Totéž ale v obráceném gardu bylo druhou půli, kdy bylo lepší Kladno a nás podržel Malina. V penaltové loterii máme pevné nervy a Malinu a tak vezeme z Kladna dva body.