Po rozpačitém výkonu pouze remíza se Souší

FK Neratovice-Byškovice - FK Baník Souš  0:1np (0:0)

15.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (16.11.2014  13:30)

Rozhodčí : p.Štrincl, p.Šlapák, p.Hanilec.
Delegát
- p. Adamec

branky: PK 4:5, rozhodující PK Pátek

Komentář : Z posledního podzimního utkání si všichni naši fandové a nejen oni odnášejí smíšené pocity. Samozřejmě, že jsme chtěli vyhrát a zakončit tak skvělý podzim, ale neproměnili jsme v prvním poločase penaltu, což nalomilo naši psychiku. Utkání bylo hlavně bojem s protihráči i vlastními nepřesnostmi. Hosté bez potrestaného stopera Johany se už po devadesáti minutách netajili tím, že získaným bodem mají splněno. Tím spíš, že po půlhodině hry jsme měli velkou možnost na vedoucí gól. Jenže Kozák poté, co ho jeden z hostí v šestnáctce stáhl k zemi, otřel penaltu pouze o vnější část břevna. Poločas tak skončil nerozhodně.
  Po změně stran jsme naše úsilí ještě zvýšili ve snaze zvrátit výsledek na naší stranu, jenže ve hře byla znát přílišná nervozita. Gól jsme sice vsítili z dorážky Chrdlem, ale ten nebyl uznán pro postavení mimo hru. Zápas tak dospěl k remíze 0:0 a šlo se na pokutové kopy. Ve třech předchozích jsme vždy uspěli a tak jsme doufali i napočtvrté. Jenže v premiérovém rozstřelu na domácím hřišti jsme jednu nedali a soupeř proměnil všechny a získal tak prémiový bod navíc. I tak jsme se získaným bodem posunuli na vynikající druhou příčku za suverénní Brozany.

Trenér Jiří Kafka - „Samozřejmě, že jsme chtěli vyhrát, ale neproměnili jsme v prvním poločase penaltu, což nalomilo naši psychiku. Máme krásných jednatřicet bodů, výborný půlrok.“