Po rozpačitém výkonu jsme podruhé doma prohráli

FK Neratovice-Byškovice - FK Litoměřice  1:2 (0:0)

16.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (8.3.2015  14:30)

Rozhodčí : p. Hanousek, p. Krupa a p. Šťastný
Delegát
- p.Koňák

branka: 76' Reiter

Komentář : Vstup do jarních odvet se nám příliš nepovedl. V šestibodovém souboji s Litoměřicemi jsme utrpěli druhou domácí porážku v sezoně a přepustili druhé místo Lovosicím. V prvním poločase to byla vyrovnaná bitva. Nám byla upřena jasná penalta ve 22 minutě. Po akci Vorasického a nasledném centru se k zakončení chystal Radosta. V tom mu ale šlapákem zabránil obránce Novotný. Kodr sice akci dohrál ale jeho střela skončila nad brankou hostujícího Výška. To bylo ale pohříchu z naší strany vše. Naší porážku 1:2 určily ve druhém poločase během osmi minut standardní situace. Nejdříve hosté protlačili do brány rohový kop a poté náskok pojistil Krejza přesně hlavičkující po centru ze standardní situace. Z naší strany se poté hra přeci jenom rozhýbala. Jedinou branku jsme ale vstřelili až v 76 minutě také ze standardní situace. Rohový kop propadl k volnému Reiterovi a ten nezaváhal. V závěrečné zoufalé snaze o vyrovnání jsme se ale do žádné vyložené šance nedostali a hosté si vítězství pohlídali rozkouskováním hry.

Trenér Jiří Kafka - „Ve vlažném prvním poločase si ani jedno mužstvo až na jednu naší vyjímku, nevypracovalo žádnou šanci. V té se objevil Radosta který chtěl dát míč do prázdné branky ale byl faulován a rozhodčí nenašel odvahu odpískat pokutový kop. Ve druhé půli jsme dvakrát propadli při standardní situaci, což se nám nesmí stávat. Byla tam špatná komunikace a nedůraz a to co dělat nechceme se stalo. V závěru jsme bojovali, dřeli ale neměli jsme ani štěstí. Všechny míče se odráželi k soupeři.“