ASK Lovosice - FK Neratovice-Byškovice  2:1np (0:0)

17.kolo DIVIZE sk.B-Lovosice (14.3.2015  10:15)

Rozhodčí : p. Štěrba, p. Nehasil a p. Tvrdík
Delegát
- p. Peteřík

branka: 47' Dzimko

Komentář : V Lovosicích jsme chtěli odčinit bodovou ztrátu z domácího zápasu, což se nám nakonec podařilo. Vezeme tak z horké půdy bod, když jsme nezvládli loterii pokutových kopů. V prvních 25 minutách jsme byli lepším mužstvem, ale z šancí, které jsme si vytvořili jsme nedokázali skórovat. Domácí poté hru srovnali a posléze nás začali i přehrávat. Šance které si vytvořili ale pochytal pozorný Malina. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.
   Nástup do druhé půle jsme měli pohádkový. Ve 47 minutě nám vyšel rychlý brejk a po ose Gabčo - Radosta - se z levé strany z hranice velkého vápna opřel z první do míče Dzimko a nedal křížnou střelou domácímu Markovi žádnou šanci - 0:1. To domácí nakoplo a začali nás zle svírat. Šance, které si ale vytvořili likvidoval Malina. Za rozhodující se tak stala 58 minuta. V té fauloval Ondra Kodr a byl po druhé žluté kartě dost přísně vyloučen. To byla voda na mlýn domácích, kteří ovládli hru a naši nevěděli kam dřív skočit. Hubené vedení jsme hájili do 73 minuty, kdy po né zcela jistém zákroku Maliny doklepl do prázdné míč Holub a srovnal na 1:1. Poslední čtvrthodina byla pro nás nepředstavitelně dlouhá. V nastaveném čase jsme měli ještě dva brejky, když se domácí snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale nedotáhli jsme je do zdárného konce. Remízu jsme do konce zápasu již uhájili. Penalty, to je vždy loterie, která se nám tentokrát nepovedla a tak si domácí připsali jeden bod navíc.

Trenér Jiří Kafka - Myslím si, že jsme byli Ústí n/L rovnocenným soupeřem. Hrálo se velice svižně, bojovně z obou stran. Mi jsme na to doplatili vyloučením Kodra, ale i v deseti jsme bojovali. Bohužel přišel okamžik, kdy jsme lacino inkasovali.  V 92 minutě  jsme ještě ale mohli rozhodnout z brejku a překlopit štěstěnu na svojí stranu, ale špatně jsme to vyřešili. Tentokrát nám v penaltové loterii štěstí nepřálo.“