Warning: copy(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Warning: copy(http://historie.fkneratovice-byskovice.czimages/A-tym/rozmery400x300/Gabo.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /data/www/fkneratovice-byskovice.cz/historie.fkneratovice-byskovice.cz/plugins/content/mavikthumbnails/mavikthumbnails.php on line 668

Přetrhli jsme šňůru 6 zápasů bez vítězství

FK Neratovice-Byškovice - FK Motorlet Praha   1:0 (1:0)

20.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (5.4.2015  16:30)

Rozhodčí : p. Melničuk, p. Henich a p. Tvrdík
delegát : p. Langer

branka:
42' Gabčo

Komentář : Hrál se bojovný zápas, plný osobních soubojů. Hosté, sousedé z tabulky, mimo dvou brejků v prvních deseti minutách a později obdržené čtyři žluté karty nepředvedli nic co by stálo za zmínku. To naše šance, zejména po standardkách, zůstaly ve 34 a 36 minutě ještě nevyužity. Vše změnila a jak se později ukázalo i rozhodla 42 minuta. V té se na vápně uvolnil Weiner, jeho zablokovaná střela se odrazila ke Gabčovi, který sám před brankařem Foferkou nezaváhal a poslal nás do vedení.
  Druhý poločas byl plně v naší režii a bylo jen škoda, že jsme vytvořené šance nedotáhli do brankového vyjádření. Vyvrcholením střeleckého zmaru ve druhé půli pak byla 85 minuta ve které jsme stihli z jedné standardky nastřelit postupně břevno a vzápětí i tyč soupeřovi branky. Konec zápasu jsme tentokrát taktický zvládli a zcela zaslouženě získali první jarní vítězství.
  Dlužno dodat, že hosté nezůstali nic dlužni své pověsti. Né tak výkonem na hřišti jako arogantním chováním vedení i hráčů, které vyvrcholilo po skončení utkání, kdy hráči nepodali ruku soupeři.

Trenér Jiří Kafka : "Pro nás to bylo strašně důležité a těžké utkání. Potřebovali jsme zlomit nepříznivou sérii bez vítězství. Jsem rád, že se nám to povedlo. Začátek zápasu se nám moc nepovedl a soupeře jsme pustili do dvou šancí. Postupně jsme ale začínali přebírat otěže utkání. Vypracovali jsme si už v prvním poločase tři tutovky, ale bohužel jsme je nedali. Jsem rád, že se na konci poločasu konečně prosadil Pepa Gabčo a poslal nás do vedení. Ve druhé půli jsme Motorlet do ničeho nepustili a sami jsme ještě mohli přidat  góly, když jsme trefili tyčku a břevno. Myslím si, že jsme zaslouženě zvítězili."