S posledním Žatcem jsme získali povinné tři body

kozak FK Neratovice-Byškovice - FK Slavoj Žatec 4:0 (1:0)

23.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (26.4.2015  17:00)
 Diváci : 105

Rozhodčí : p. Janoch, na pomezí p. Paták a pí. Šlauflová, delegátem utkání je p. Hamouz R

branky : 8', 14' Kozák, 71' Weiner, 84' Kodr O.

Komentář : Do utkání jsme vlétli jako uragán. Na podmáčeném terénu, po předchozí bouřce, jsme na soupeře, který je jasným sestupujícím, vlétli a ten nevěděl kam dřív skočit. Ve 14 minutě to bylo už 2:0, když Kozák proměnil dvě penalty. Před tou první hosté zahráli v pokutovém území rukou, ve druhém případě jejich brankář zastavil nedovoleně Kozákův průnik šestnáctkou. Náš tradiční exekutor sice nechal v obou případech uhodnout Šeredu směr, pokaždé ale mířil dostatečně přesně k pravé tyči. Ve střelecké tabulce se tak přehoupl přes deset gólů. Mohl mít ale i hattrick. To by ale musel proměnit ještě alespoň jednu ze dvou ,,loženek,,. Hosté se dostali k ohrožení naší brány pouze v závěru půle. Po rohovém kopu, kdy míč směřoval do brány, prokázal pozornost Hodan, jenž zaskakoval za nemocného Malinu.
   Po obrátce jsme náskok ještě zdvojnásobili. Po přesné Kmochově výzvě nejdříve doklepával do prázdné brány Weiner. V závěru si to spíše sváteční střelec Ondřej Kodr namířil středem zkoprnělé obrany hostí nejkratší cestou k bráně a pečetil naše druhé nejvýraznější vítězství v ročníku. To první mělo na hřišti nedělního soupeře ještě o jeden gólový přírůstek víc.

Trenér Jiří Kafka - ,,Takzvaně povinné vítězství ale nic víc“.