Ve Strašecím jsme po chybách nebodovali

palo2 FK Sokol Strašecí -  Neratovice-Byškovice 2:0(2:0)

24.kolo DIVIZE sk.B-N.Strašecí (2.5.2015  17:00)
 Diváci : 150

Rozhodčí : p. Dujsík, na pomezí p. Šimek a pí. Šulcová, delegátem utkání je p. Peteřík

Komentář : Poprvé jsme od úvodního jarního kola nebodovali. Nové Strašecí, které úspěšně usiluje o záchranu v soutěži nám oplatilo podzimní porážku. Vše se odehrálo mezi 22 a 29 minutou. Poprvé jsme inkasovali po dlouhém autu domácích a chybě brankáře Hodana, který neudržel míč a pro zkušeného Bukače nebyl problém otevřít skóre. Na dva nula jsme inkasovali po akci Mžourka, který si po průniku z poloviny hřiště před vápnem narazil se spoluhráčem a bez problémů skóroval.
   Druhý poločas už na výsledku nic nezměnil. Naši se hodně zlobili na rozhodčí, že zatímco při druhém gólu domácích asistentka Šulcová, mimochodem sudí z Mělnicka, hraniční ofsajdové postavení pustila, zkraje druhého poločasu letěl její praporek při Kodrově kontaktním gólu nahoru. Když pak střídající Palanský v posledních vteřinách základní hrací doby i celého utkání nastřelil pouze tyč, vyšli jsme nejen bodově, ale i střelecky naprázdno.

Trenér Jiří Kafka - „O podobných zápasech se říká, že by je nevyhrál ani Real Madrid. My do něj navíc máme daleko, proto jsme prohráli."