Neratovice-Byškovice - FK N.Bor  4:2(1:0)

25.kolo DIVIZE sk.B-Neratovice (10.5.2015  17:00)
 Diváci : 130

Rozhodčí : p.Nehasil, Štěrba, Tvrdík      delegát-p.Bobek

Komentář :  Do zápasu jsme vstoupili dobře. Hned v první minutě se na pravé straně uvolnil Ondra Kodr, nahrál Weinerovi, ale ten netrefil bránu. V desáté minutě se po volném kopu snesl míč na hlavu Weinera, ale dopadlo to stejně jako v předešlé šanci. Poté soupeř srovnal hru a měl i obrovskou šanci v patnácté minutě. Míč propadl mezi stopery a Osumanu postupoval sám na Malinu. Ten jej vystál a jeho slabé zakončení mu lapil. Před koncem poločasu jsme soupeři začali přitápět hlavně ze standardních situací. Jedna taková se nám před odchodem do kabin povedla proměnit. Přetažený volný kop vrátil Bureš před bránu a Jína neměl hlavou problém otevřít skóre.
   Vstup do druhé půle a její desetiminutovka byla pro naše borce jako z hororu. Kazili přihrávky, neudrželi míč a nabízeli soupeři jednu šanci za druhou. Ten toho dokázal náležitě využít a mezi 52 a 54 minutou Lebruškou zcela otočil vývoj utkání. Po této studené sprše se naši přeci jenom oklepali a začali se ve snaze o vyrovnání tlačit před soupeřovu branku. Hned v 57 minutě jsme výborně rozehráli signál z přímého kopu a Chrdle sám před golmanem nezaváhal a srovnal na 2:2. Chvilku nato se Ondra Kodr také objevil sám před brankařem, ale jeho střela o kousek minula branku. Činili se i hosté v 64 minutě měli po brejku obrovskou šanci, kterou ale nedotáhli a nám se ulevilo a o chvilku později nastřelili tyč. V 67 minutě přišla naše nejhezčí akce. Kokoška přes Radostu uvolnil na pravé straně Kodra, ten našel ve vápně naběhnutého Chrdleho a ten nás poslal do vedení. Hosté se poté snažili o vyrovnání a zapomněli na zadní vrátka, čehož v 76 minutě využil střídající Palanský a po pasu od Kokšky navýšil skóre na konečných 4:2. Závěr zápasu jsme již dohráli bez větších komplikací a připsali si tak důležité body.

Trenér Jiří Kafka : „Myslím, že jsme byli slušnou konkurencí hokejového zápasu, i výsledek byl stejný, jen diváků méně."