A tým

Vytisknout


Brozany otočily utkání během devíti minut po přestávce

Gabo-250x188   

 SK Brozany -FK Neratovice-Byškovice 2:1 (0:1)

 1.kolo DIVIZE sk.B-Brozany (14.8.2016  17:00)
 Diváci : 220


Rozhodčí :
 
p. Hányš , p. Nehasil  a p. Krupka 
delegát - p. Skála

branka : 28' GabčoKomentář- S loňským účastníkem ČFL jsme od začátku hráli vyrovnanou partii. Domácí sice o něco víc drželi míč ale do šancí jsme je nepouštěli. Pozorně jsme bránili a vyráželi do brejků. V 18 minutě jsme po jednom takovém zahrávali roh přihrávkou po zemi na vápno, kde jsme dvakrát pustili míč až na volného Gabča, jehož ránu s obtížemi zlikvidoval domácí brankař. O deset minut později již bylo veselo. Chládek na půlce vybojoval míč, posunul jej na Gabča a ten své sólo zakončil střelou podle vyběhnuvšího brankaře a poslal nás do vedení. Domácí poté zvýšili obrátky ale víc než střelu po rozehraném volném kopu, která skončila vedle, nevyprodukovali. Do kabin jsme tak šli s nadějným jednobrankovým vedením.
   Vstup do druhé půle jsme vůbec nezvládli. Zahrozili jsme sice střelou Vorasického z vápna, ta ale šla doprostřed branky a tak s ní neměl brankař velkou práci. Hned z následného protiútoku prošli domácí lehce po levé straně a následnou přihrávku před branku proměnil zcela volný Golovko ve vyrovnávací branku. V 50 minutě prošli domácí středem obrany a Vorasický zastavil unikajícího hráče na vápně jen za cenu červené karty a šli jsme do deseti. Devět minut po vstřelení vyrovnávací branky bylo ještě hůř. Domácí podnikli opět po levé straně téměř totožnou akci jenom zakončení Brandejse se lišilo. Ten si položil našeho brankaře a dával do prázdné a dokonal tak obrat v utkání. V deseti jsme to tak měli na vyrovnání hodně složité. Domácí se stáhli a podnikali brejky, které ale nedotáhli do zakončení. Naši se sice snažili, ale k vyrovnávací brance to nevedlo. Za zmínku stojí rána Rejmana z 65 minuty, která skončila těsně vedle. K vyrovnání jsme byli ještě hodně blízko v devadesáté minutě. Moravec vysunul Kozáka, ten se uvolnil ve vápně ale jeho střela skončila pouze na dobře vyběhnuvším domácím brankaři a dorážka Pajkrta skončila vedle. Dobře rozehraný zápas jsme tak ztratili během jedenácti minut z kraje druhého poločasu.

 

Trenér Tomáš Staněk - „Pro nás je to velká škoda. Zápas jsme měli dobře rozehraný. Zejména v prvním poločase jsme hráli to co jsme chtěli. Ze standardky jsme tam měli gólovku Gabčem, bohužel jí golman chytil. Pak dal po sólu Gabčo gól a v poločase jsme vedli. Vstup do druhé půle, to bylo něco strašného. Asi jsme si mysleli, že to již půjde samo. U prvního gólu chyba Rejmana, místo aby míč odkop do autu nechá hráče odcentrovat na gól. Poté přišlo naše vyloučení po brejku domácích z naší chybné rozehrávky. Pak ztráta míče na půlce, brejk a vedoucí gól domácích. V naší současné kondici a v deseti otáčet zápas v Brozanech bylo téměř neřešitelné. Přesto měl Kozák v devadesáte vyloženou šanci, kterou ale nedal. Škoda, na deset minut jsme vypadli naší nedisciplinovaností z role a ztratili tak dobře rozehraný zápas."

 

Sestava :

 

Kozák 

  Gabčo  
Chládek Radosta Kraus Rejman
Pajkrt Chlumecký Šulc Vorasický
Doležal

 

 

 Střídání : 52' Jína > Chládek, 56' Moravec > Gabčo, 65' Ďurinda > Kraus, 78' Palanský > Radosta

 ŽK : 55' Gabčo, 80' Šulc   ČK : 50' Vorasický

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.