A tým

Vytisknout


I v sedmém zápase po sobě jsme bodovali

Pajda-250x188   

FK Neratovice-Byškovice - Tn Rakovník  1:0np (0:0)

11.kolo DIVIZE sk.B- Neratovice (22.10.2016  10:15)
 
Diváci : 120

Rozhodčí :
p. Kříž, p. Košan a p. Hodek  
delegát - p. Schröter

Rohodující PK - DědekKomentář Rakovník přijel pro bod a tomu podřídil svou taktiku. Bránil v devíti a na naší půlku se dostával jen sporadicky. Nám nezbývalo než dobývat soupeřovu obranu. Do dvacáté minuty jsme si ale dokázali vypracovat tři vyložené šance Moravcem a Rejmanem, jenže bez gólového efektu. Soupeř za první půli ani jednou neprověřil našeho brankaře a tak poločas skončil bez branek.
Druhou půli jsme začali nejhůře, jak jsme mohli. Kraus zahrál z půlky malou domů, kterou mu ale vystihl soupeř a postupoval sám na brankaře. Chlumecký hasil jeho sólo faulem a byl vyloučen. I v deseti jsme byli v poli o poznání lepším týmem, ale žádnou vážnější šanci jsme se již nedokázali vypracovat. Soupeř zahrozil v 73 minutě. Po ojedinělé akci se dostal k rozehrání rohového kopu. Ten ve vápně propadl ke zcela volnému protihráči a jen bravurní zákrok Dědka udržel naše naděje na bodový zisk. Konec zápasu se pak jen dohrával a čekalo se na rozuzlení v pokutových kopech. Ty nám v podzimní části jdou. V páté sérii Dědek pokutový kop lapil, aby v zápětí svůj proměnil. Připsali jsme si druhý bod a rozšířili naší sbírku za posledních sedm zápasů na 18 bodů.

 

Trenér Tomáš Staněk – „Dnes mi přišlo, že si Rakovník přijel pro bod. Byli hodně zalezlí a hráli to z bloku. My jsme do zápasu vstoupili dobře a vypracovali jsme si za dvacet minut tři gólové šance, které jsme ale neproměnili. Hra byla do té doby docela dobrá. Po dvaceti minutách přišlo k našemu útlumu, a když se ani Rakovník nikam nehnal, skončil poločas bez gólu. Druhý poločas ovlivnila hrubá chyba Krause. Nahrál v podstatě na jejich rozběhlého útočníka a Clumecký musel faulovat a dostal červenou. My jsme museli přeorganizovat hru a hrát víc z bloku. Soupeř měl jedinou šanci, kterou mu ale vychytal Dědek. V pokutových kopech jsme získali druhý bod a myslím, že za průběh zápasu je to spravedlivý.“

 

Sestava :

Rejman 

  Moravec  
Ďurinda 
Zelenka Kraus Chládek
Pajkrt    
Šulc Chlumecký Vorasický
Dědek

 

Střídání : 46' Radosta > Chládek, 48' Jína > Moravec, 70' Gabčo > Kraus, 81' Barták > Rejman, 90' Tláskal > Pajkrt
              
                

 ŽK : 28' Moravec    ČK : 46' Chlumecký

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.