A tým

Vytisknout


Naše vítězná šňůra se přetrhla na Kladně

Pajda-250x188   

SK Kladno - FK Neratovice-Byškovice 1:0 (0:0)

14.kolo DIVIZE sk.B- Kladno(12.11.2016  10:15)
 
Diváci : 165

Rozhodčí :
p. Klupák , p. Teuber a p. Štefan  
delegát - p. Bobek

 Komentář Až čtyři minuty před koncem se podařilo domácímu Procházkovi ukončit naší devět zápasů dlouhou sérii výher. Zápas jsme rozehráli dobře, napadali jsme soupeře v jejich rozehrávce a to jim dělalo viditelné problémy. V 5 minutě jsme zahrávali z pravé strany volný kop, míč propadl obranou a Vorasického střelu reflexivně vyrazil domácí brankař. Ve 20 minutě se zaskvěl opět, když dělovku Rejmana z vápna vytlačil na roh. Pak se dostali ke slovu i domácí a Dědek v naší brance se měl co ohánět po dvou šancích domácích aby udržel čisté konto. Těsně před poločasem nám zatrnulo a jak se později ukázalo právem. Při centru do vápna se vyběhnuvší Dědek srazil ve výskoku s domácím útočníkem a po ošetření poločas dochytal.
  Po pěti minutách druhé půle ale musel střídat a do branky tak nastoupil dorostenec Šteiner. O tři minuty později jsme měli obrovskou šanci, jenže Gabčo po dlouhém autu nedokázal propálit míč do branky metr před brankovou čárou a nechal opět vyniknout brankaře. Domácí pak přebrali otěže utkání a vytvořili si i dvě velké šance, které ale vždy zakončili střelou vedle naší branky. Z naší strany stojí ještě za zmínku volný kop Rejmana, který ale skončil těsně vedle šibenice. Když se již zdálo, že urveme alespoň bod tak přišla v 86 minutě naše chyba v rozehrávce a domácí jí přetavili v jedinou, zato vítěznou branku utkání.

 

Trenér Tomáš Staněk –„Z naší strany bylo prvních dvacet minut výborných. Dobře jsme se pohybovali, presovali soupeře a vytvořili jsme si i šanci. Potom začal hrát ale soupeř, byl silnější na míči a vytvořil si i šance. Pro nás bylo komplikací zranění Dědka. Ten musel být ve druhém poločase střídán Šteinerem, který se ale uvedl dobře. Podržel nás v pár složitých situacích. Druhá půle už nebyla z naší strany dobrá, zbytečně jsme se zbavovali míčů a pak nás to stálo spoustu sil jej získat. Soupeř byl lepší, ale gól jsme mu darovali naší školáckou chybou. Místo odkopu jsme kombinovali v 86 minutě před vápnem, přišli o míč a domácí nás potrestali. Za předvedený výkon se ale vůbec stydět nemusíme.“


Sestava :

Gabčo 

  Moravec  
Ďurinda 
Zelenka Kraus Rejman
Pajkrt    
Šulc Chlumecký Vorasický
Dědek

 

Střídání : 50' Šteiner > Dědek, 56' Kozák > Gabčo, 70' Radosta > Moravec, 80' Barták > Rejman, 89' Jína > Kraus
              
                

 ŽK : 67' Ďurinda, 91' Šulc    ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.