FK Neratovice-Byškovice - SK Český Brod   0:5 (0:1)

MU divize sk.B (SO 19.11.2016 - 10:15)
diváku 105

Rozhodčí :
p. Slavíček , p. Tryzna a p. Erlebach   delegát - p. Hanzal

Komentář - Úvod zápasu nám nevyšel podle představ a naznačil tak další průběh zápasu. Na velmi těžkém terénu ve třetí minutě zbytečně fauloval u lajny náš obránce a následný volný kop prodloužil hlavou na úrovni pasu do naší branky hostující Fikejz. Hosté se poté nikam nehrnuli, snažili se držet míč a čekali na další svojí šanci. My jsme si vypracovali čtyři šance, ale jejich zakončení je na podzim naše velká slabina. Poločas tak skončil těsným vedením hostujícího mužstva.
  Druhá půle se hostům nadmíru povedla a do čeho kopli, skončilo v naší brance. V 52 minutě odhlavičkoval Pajkrt roh na vápno, kde nikým neobsazený hostující Moravec napálil míč k tyči a bylo to 0:2. O tři minuty později se měnil opět ukazatel skóre. Po nacvičeném signálu se z volného kopu trefil Šmejkal z malého vápna na 0:3. Naší marnost podtrhla 68 minuta. V té jsme zbytečně ztratili na vápně míč a aktivní Fikejz rozvlnil střelou k tyči počtvrté síť naší branky. Aby toho nebylo málo tak 77 minutě fauloval Ďurinda, po brankové čáře unikajícího útočníka. Následný pokutový kop s přehledem proměnil Suk v potupného bůra v naší brance. Vystoupení v poslední podzimním utkání tak udělalo kaňku na jinak celkem vydařený podzim.

Trenér Tomáš Staněk – „Myslím, že vzhledem k výsledku je to dnes hodně krutý. Zápas rozhodli tři standardky, pokutový kop a jediná střela na naší bránu, ze které dali hosté gól. My jsme standardky bránili hrozně, golmanovi jsme vůbec nepomohli. Centry nám tam propadali a neměli jsme obsazené hráče. V první půli dostaneme hned z kraje po nesmyslném faulu a následného volného kopu gól, když se necháme předskočit. Ve druhé půli se pak musí dobývat a dostaneme zase ze standardky a pak už to bylo těžké.“