A tým

Vytisknout

 

Acko-p16

  Jak viděl podzimní část sezony trenér Tomáš Staněk

 

                            stanek

 

 

„Podzimní část soutěže můžeme hodnotit kladně z pohledu zisku 24 bodů. No a tím výčet pozitiv, až na malé vyjímky, asi končí. Bohužel vstup a konec podzimní části nám absolutně nevyšel a byl to doslova propadák.

Když se zamyslím a začnu hodnotit, tak vstup do soutěže byl tragický a po čtyřech utkáních jsme měli 0 bodů a skóre 4:13! Do toho když započítám přípravu a jarní část loňské soutěže, tak jsme byli v situaci, kdy ten tým měl 12 utkání v řadě bez vítězství. Pozitivem však bylo, že hráči v této části soutěže dobře pracovali při trénincích a měli vůli tuto nepříznivou bilanci zlomit, a také se nám podařilo tým vhodně doplnit o brankáře Lukáše Dědka, kterému zápasy mimo Meteoru vyšli. Poté přišla devítizápasová série bez porážky.

Myslím si ale, že naše hra hlavně směrem do defenzivy, nepatří zrovna ke skvostům divize a českého fotbalu. Nakonec nám to potvrdilo i poslední utkání s Českým Brodem, kdy jsme doma obdrželi 5 branek. To se prostě nesmí stávat. Je mi líto, že po vydřených zápasech v Souši, v Hostouni, na Kladně, – kde náš výkon nebyl herně špatný – dehonestujeme naší práci výsledkově špatným výkonem s Brodem.

Zisk 24 bodů nám dává relativní klid na práci v zimní přípravě a v jarní části soutěže . Ale přesto cítím, že je zde spousta věcí na kterých musíme všichni zapracovat a posunout se dále. Zimní příprava začíná 16.ledna 2017.“

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.