FK Meteor Praha VIII - FK Neratovice-Byškovice    3:0 (2:0)

19.kolo Fortuna divize sk.B - Praha( NE 2.4.2017  10:15)
diváci - 155

Rozhodčí :
p. Jati , p. Talpáš a p. Aubrecht
delegát - p. Berka

Komentář - Jarní forma Meteoru byla před zápasem známa, ale přesto jsme chtěli se sousedem z tabulky bodovat. Jenže hned v páté minutě jsme odkop z vápna nastřelili do zad domácího hráče a míč skončil u naší pravé tyče bezmocného Dědka a prohrávali jsme 1:0. Domácí jsme tím dostali do sedla a měli jsme se co obracet aby se skóre nenavyšovalo v náš neprospěch. Nedařilo se nám vůbec nic a za domácími jsme zaostávali ve všech herních činnostech. Jednobrankové manko jsme díky výbornému Dědkovi drželi až do prodloužení prvního poločasu. Domácí rozehráli nakrátko rohový kop, ve vápně se obtočil kolem našeho hráče domácí útočník, ten jej fauloval a z následného pokutového kopu zvýšil Meteor na poločasových 2:0.
  Do druhé půle jsme vystřídali dva hráče ve snaze s naší hrou něco udělat. To se nám dařilo deset minut druhé půle. V 58 minutě jsme se prokombinovali k domácí brance, kde zakončující Moravec v šanci přestřelil. Jenže poté přišla, jako poněkolikáté v posledních zápasech, chybná rozehrávka a domácí nás z brejku potrestali a 59 minutě upravili na hrozivých 3:0. Vybavil se nám tak podzimní zápas, ve kterém nás soupeř na domácím trávníku vyprovodil pětigólovým přídělem. Domácí poté ale poněkud ubrali plyn a šance, které si vytvořili, zlikvidoval Dědek, nebo měli vychýlenou mušku. Tím nás uchránili od většího přídělu, o který jsme si předvedeným výkonem koledovali.

Trenér Tomáš Staněk – Dnes to bohužel bylo o jednom mužstvu a to byl Meteor. Ten hrál výborně a to pro nás byl problém. My jsme dnes vyhořeli ve všech herních činnostech. A to jsme dnes měli ještě štěstí, že Dědek chytil pět vyložených šancí domácích jinak jsme dostali ještě větší nálož. Byli jsme absolutně bez pohybu. Výkon domácích byl výborný a náš katastrofální. Ukazuje se to, že někteří jedinci chodí trénovat jenom dvakrát v týdnu což je strašně málo a pak to vidíte na pohybu v zápase. Takže dnes zasloužená prohra.“