FK Neratovice-Byškovice - TJ Slovan Velvary  0:3 (0:1)

20.kolo Fortuna divize sk.B - Neratovice( SO 8.4.2017  10:15)
diváci - 150

Rozhodčí :
p. Mudra , p. Pastyřík a p. Duda
delegát - p. Bobek

Komentář - Jednu velkou lekci z produktivity nám uštědřil soupeř z Velvar. Přitom první půlhodinu jsme měli zápas plně ve své moci a bylo otázkou času, kdy budeme skórovat. Vytvořili jsme si i dvě velké šance. Nejprve po akci zprava se k míči dostal Kozák jenže místo střely sám před brankařem hledal ještě lépe postaveného Ďurindu. Jeho přihrávka ale adresáta nenašla a šance přišla vniveč. Nejhezčí naše akce přišla ve 26 minutě. Rejman vybojoval na půlce míč a dostal se do brejků. Těsně před vápnem našel napravo Moravce jehož ránu k naší smůle zastavilo břevno. Tím jako by se vše naplnilo a soupeř začal hru vyrovnávat. Když se zdálo, že poločas skončí nerozhodně, přišla naše první ale ne poslední chyba. Naší chybnou rozehrávku zachytil na půlce soupeř a hrnul se do brejku, který Müller chladnokrevně proměnil a upravil na poločasových 0:1.
Druhý poločas jsme chtěli zvrátit nepříznivý výsledek. Soupeř ale pozorně bránil a čekal na naše chyby. Nám se přestala dařit kombinace a naše hra byla plná nepřesností. Místo zjednodušení hry jsme hráli komplikovaně a z toho pramenili chyby, za které nás soupeř potrestal. Po hodině hry jsme u našeho rohového praporku přišli místo odkopu zbytečně o míč. Ten se dostal na hranici našeho vápna a nepříliš prudká střela skončila k údivu všech podruhé v naší brance. Naše hra se poté úplně rozsypala a toho dokázal soupeř využít. Sedm minut před koncem a opět po ztrátě u rohového praporku po dlouhém nákopu hostí seběhl útočník s míčem do vápna, udělal kličku vyběhnuvšímu Dědkovi a do prázdné upravil na konečných 3:0 a završil tak potupnou porážku. Naše herní pohoda je fuč a to nás čeká ve středu odložený zápas v Úvalech a v sobotu derby s Libiší.

Trenér Tomáš Staněk – „Dnes podle mě dobrých asi 20 minut, kdy jsme si vytvořili gólovku, která ale musí být proměněna. O chvilku později jsme nastřelili břevno. Potom jsme přestali pracovat a byli jsme málo agresivní a soupeř převzal iniciativu. Nevybavuji si ale, že by si vytvořil nějakou šanci. Soupeři jsme v podstatě připravili tři šance, které dokázal proměnit. Nevybavuji si, že by nám v poslední době některý náš soupeř takto pomohl. Někdy je prostě fotbal takto krutý a my se s tím musíme porvat a hlavně zjednodušit naší hru a vyvarovat se individuálních chyb.“