A tým

Vytisknout


PajdaDerby skončilo opět remizou

   

FK Neratovice-Byškovice - Sokol Libiš  1:0np (0:0)

21.kolo Fortuna divize sk.B - Neratovice( SO 15.4.2017  10:15)
diváci - 170


Rozhodčí :
p. Šimeček, p. Kyncl a p. Krupka
delegát - p. Vrzal

Rozhodující PK Kozák

 

Komentář - Závěrečný zápas našeho „anglického„ týdne – derby s Libiší nepřineslo podívanou pro oko diváka. Byl to boj s řadou nepřesností na obou stranách. První poločas byl oboustranně bez šancí a odehrával se převážně mezi vápny a tak skončil bezbrankovou remízou. Za zmínku snad stojí nezaviněné zranění hostujícího Škody, který musel být střídán. Všichni mu přejeme brzké uzdravení.
   Druhý poločas zkraje navázal na první. Teprve po prostřídání v našem mužstvu, kdy se na hřišti objevili postupně Palanský, Mihalík a Lemarie jsme přeci jenom začali hosty přehrávat díky zlepšenému pohybu, který na hosty platil. Vytvořili jsme si tři nadějné situace, jenže v brance hostí byl pozorný Kratochvíl a ten povedené střely zlikvidoval. Další šanci jsme řešili zbrkle a nic z ní nebylo. Hosté si z ojedinělých brejků vytvořili také dvě vyložené šance, ale Dědek v naší brance nás podržel. A když v 93 minutě skončila hostující střela z přímého kopu z hranice vápna mino, šlo se na pokutové kopy. V těch jsme všechny proměnili a poslední hostující skončila na břevně a tak bereme druhý bod, stejně jako na podzim v Libiši.

Trenér Tomáš Staněk – „Dnes potvrdila moje obava z únavy ze středečního zápasu, protože hrát ve středu a v sobotu ráno je pořádná porce. Na druhou stranu jsem rád, že jsme to zvládli a hlavně ve druhé půli po prostřídání hráči béčka jsme utkání rozběhali a byli lepší. Měli jsme tam dvě, tři šance ale opět jsme to řešili špatně. I když jsme ztratili bod tak musím kluky pochválit, jak to odmakali. Teď si musíme odpočinout a připravit se na Chomutov, kde chceme v pátek bodovat.“

 

Sestava :

Moravec     

        Krejza
Ďurinda 
Chrdle Zelenka Kozák
Chlumecký 
Šulc Regner Rejman
Dědek

 

Střídání : 56' Palanský > Krejza, 71' Lemarie > Rejman, 80' Mihalík > Zelenka
              
                

 ŽK : 24' Krejza, 45' Ďurinda, 93' Šulc, Regner    ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.