FK Neratovice-Byškovice - Sokol Hostouň  0:1 (0:0)

27.kolo Fortuna divize sk.B - Neratovice
p. Řeháček , Pekař a pí Navrátilová
delegát -
p. Židík Miloš

Komentář - Na našem hřišti se představil nejslabší tým, který u nás v této sezoně hostoval. Hostouň svým výkonem ukázala proč má starosti se záchranou.
  Na soupeře jsme vlétli a ten první čtvrthodinu nevěděl kam dřív skočit. Dobře jsme kombinovali ale koncovka je na jaře náš velký problém a potvrdilo se to i tentokrát. Hosté se do šance dostali jen po hrubce stopera, který krátkou malou domů vyslal hostujícího útočníka do sóla. Jeho zakončení ale ohrozilo pouze světelný ukazatel za naší brankou. Druhá hrubka přišla těsně před poločasem. Vysoký centr z přímého kopu neudržel Dědek v rukavicích a hosté do prázdné vstřelili branku. Poločas jsme tak prohráli 0:1.
  Do druhé půle jsme šli s cílem otočit vývoj utkání, ale proti čtrnácti se hraje špatně. Soupeře jsme přimáčkli na jeho půli ale šance, které jsme si vytvořili, jsme nedokázali proměnit, nebo nás zastavovali agilní rozhodčí. Vrcholem byla neodpískaná ukázková penalta na Kozáka. Čím víc se blížil konec utkání, tím víc drželi opratě zápasu pevněji v rukou rozhodčí. Ke konci zápasu hosté sotva pletli nohama, ale nám začalo být jasné, že si musí odvézt z našeho trávníku toliko potřebné body k záchraně. Soupeře jsme v utkání jasně přehráli, ale za to se body nedávají a tak o výsledku nakonec rozhodla naše hrubka.

Trenér Tomáš Staněk - „Před dnešním zápasem jsme měli komplikace v množství zraněných hráčů. Hlavně jsme potřebovali vhodně poskládat střed zálohy. Přesto všechno si myslím, že do utkání jsme vstoupili dobře, hráli jsme na balonu a Hostouň v prvních patnácti minutách nevěděla kam dřív skočit. Poté se nám zranil stoper Víťa Regner na což jsme museli reagovat přeskupením obrany a ta pak měla potíže. Po dvou chybách obrany se soupeř dostal do dvou šancí, ale řešil je špatně. Před poločasem přišla hrubá chyba golmana a soupeř šel do vedení.
  Ve druhém poločase jsme marně dobývali branku hosti a gól jsme nedali. Nezbývá nám než ztracené body v tabulce pravdy nahradit příští týden v Novém Boru."