A tým

Vytisknout


kozyrejmygabosKladno jsme vyprovodili potupným bůrem

 FK Neratovice-Byškovice - SK Kladno  5:1 (3:1)

29.kolo Fortuna divize sk.B - Neratovice
(SO 10.6.2017  10:15)
diváků -
102
Rozhodčí :
p. Šimeček, Plzák a pí. Navrátilová  
delegát -
p. Urban

branky - 6', 26' Ďurinda, 22' Rejman, 55' Kozák, 81' Moravec

 

 

Komentář - S věrnými fanoušky se naši borci rozloučili perfektně – favorizované Kladno deklasovali 5:1.
  Soupeř vůbec nepůsobil jako čtvrtý tým tabulky a v současné době má asi obrovskou krizi. To ale vůbec nesnižuje náš velmi dobrý výkon.
  Za třemi body jsme šli od prvních minut. Úvodní branku vstřelil již v šesté minutě po sólu a předchozí fatální chybě záložníka Tótha Andrej Ďurinda. Na brankáře Tesaře se nadále valil jeden útok za druhým a po šestadvaceti minutách byl, po brankách Rejmana a opět Ďurindy, stav 3:0. To se zkrátka našim fanouškům muselo líbit.
  Kladno se na konci poločasu probudilo a díky Kroutilovi se hosté dočkali i snížení, ale na víc než jeden gól to nestačilo.
  Druhá půle začala nařízenou penaltou za stažení Moravce v šanci, ze které Kozák jistě zvýšil na 4:1. Kladno už se na jakýkoliv odpor nezmohlo a tak devět minut před koncem pojistil cennou výhru Jakub Moravec střelou na zadní tyč.
  Naši borci mají na konci sezony dobrou formu a v celém utkání dominovali. Z posledních sedmi zápasů mužstvo hned šestkrát slavilo výhru. Je potěšitelné, že se do hry dostali i naši dorostenci.     Za týden jedeme k poslednímu zápasu sezony do Českého Brodu.

 

Trenér Tomáš Staněk – „Dnes se utkání hodnotí dobře. Hráči mě potěšili výkonem. Pět vstřelených gólů po dobré hře plné pohybu. Zaslouží si absolutorium za předvedený výkon proti silnému Kladnu, kterému jsme vnutili svojí hru. Mimo posledních patnácti minut prvního poločasu, kdy jsme po třetím gólu trochu polevili, byli jasně lepším mužstvem. Hráčům chci ještě jednou poděkovat za předvedený výkon a byl bych rád, kdybychom stejný výkon předvedli i v posledním utkání v Českém Brodě.

 

 

Sestava :

  Krejza  

   Kozák
 Ďurinda 
Bozděch Mihalík Barták
 Pajkrt
Chlumecký Regner Rejman
Dědek

 

Střídání : 46' Moravec > Krejza, 67' Tláskal > Bozděch, 78' Chládek > Barták, 83' Kalabiška > Mihalík, 86' Procházka > Kozák
              
ŽK : 87' Regner     ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.