A tým

Vytisknout


kozyrejmygabosZ Brodu vezeme dva cenné body

 SK Český Brod - FK Neratovice-Byškovice  0:1np (0:0)

30.kolo Fortuna divize sk.B - Č. Brod
(SO 17.6.2017  17:00)
diváků -
200
Rozhodčí :
p. Hrkal, Matyš a p. Vnuk 
delegát -
p. Skála

PK - 8:9, Vítězný PK - Procházka

 

 

Komentář - Sezonu jsme zakončili dobrým výkonem u třetího mužstva naší divizní skupiny a vezeme si dva body za vítězství v pokutových kopech po bezbrankovém průběhu zápasu.
První půli jsme byli jednoznačně lepším mužstvem a dokázali jsme si vytvořit dvě vyložené šance, v nich se objevil vždy Moravec, jenže jejich zakončení byl náš velký problém v celém soutěžním ročníku a nejinak tomu bylo i tentokrát. Bezvadně fungovala, díky zraněním, nově poskládaná obrana a s naším napadáním si domácí nevěděli rady. Ti se za první půli dostali k jedinému ohrožení naší branky a to po rohovém kopu, kdy hlavička skončila vedle naší branky.
  Druhý poločas se hra vyrovnala a v jeho průběhu se začali stále častěji prosazovat domácí. Ke konci zápasu nám viditelně začali docházet síly a soupeř začal zle dotírat. Čtyři minuty před koncem se po centru z pravé strany vyznamenal Dědek, když vytěsnil gólovou hlavičku nad branku. O chvilku později jsme měli štěstí, když střela po odraženém rohu skončila na naší tyčce. To ale bylo ze strany domácích vše a tak se šlo na pokutové kopy. V těch se dostalo na všechny borce a až tu naší poslední proměnil dorostenec Procházka, když před ním domácí hráč zaváhal a mohli jsme tak slavit druhý bod.
  Letošní divizní sezonu jsme zakončili na pěkném šestém místě se ziskem 50 bodů. Potvrdili jsme, zejména ve druhé polovině jarní sezony, dobrou formu a příslušnost v horní polovině tabulky. Za to zaslouží celý tým poděkování.

 

Trenér Tomáš Staněk – „Před utkáním v Brodě jsme museli řešit problémy se sestavou. Z té vypadli díky zraněním tři hráči a velký problém jsme měli s poskládáním obrany. Musím smeknout před hrou nově vytvořené stoperské dvojce, která takto hrála poprvé. V téhle situaci odvézt ze silného Brodu dva body se cení. Potvrdila se tím naše zlepšená forma z posledních zápasů. Dnes jsem potěšen hrou i výsledkem."

 

Sestava :

Krejza  

   Moravec
 Ďurinda 
Bozděch Kozák Barták
 Chládek
Chlumecký Pajkrt    
Rejman
     Dědek

 

Střídání : 75' Tláskal > Rejman, 88' Procházka > Krejza
              
ŽK : 41' Moravec, 81' Chládek, 84' Dědek     ČK : 0

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.