Zápasy B-tým

Vytisknout

  

Bmuzstvo

 

B-tým v premiéře za dva body


FK Neratovice-Byškovice B - FC Mělník 1:0np (0:0)

1. kolo 1.B třída - Byškovice(NE 27.8.. - 17:00)
diváků - 50

PK - 3:2

 

 

 

Manažer Jarda Urbánek - „Nový ročník jsme na našem hřišti zahájili soubojem s mužstvem FC MĚLNÍK a po vyrovnaném průběhu jsme z tohoto utkání získali i cenné dva body.
 
Náš úzký kádr v létě opustil Dominik Dzimko který přestoupil do Vysoké; Jirka Chrdle který v pátek přestoupil do Kel a Lukáš Sochor který na jaře nastoupil pouze v jednom utkání a ukončil aktivní kariéru ze zdravotních důvodů.Protože avizovaný přestup Lukáše Ďurindy nakonec nedopadl a Lukáš se rozhodnul pro Lobkovice,budeme do této sezóny více doplňovat mužstvo o dorostence z jejich širokého kádru a o další,méně vytížené hráče divizního kádru.
 
Takto jsme tedy začali i tuto sezónu jelikož na marodce je Radim Novotný, z rodinných důvodů se omluvil dříč Honza Drahorád a v přípravném utkání nakopnutý Vašek Žežulka zůstal jen na lavici nastoupili v základní sestavě 3 dorostenci a další dva kteří v dorostu skončili v minulé sezóně.Po zranění Tomáše Lemarieho z 30. minuty nastoupil na plac další dorostenec a náš mladý kádr statečně bojoval se zkušeným mužstvem soupeře.
  K vidění byl v Byškovicích pěkný,vyrovnaný zápas hraný ve slušném tempu ovšem s minimem gólových příležitostí. My jsme v prvním poločase nastřelili po pěkné akci Tomáše Lemarieho tyč hostující branky a ve druhém se do pěkného zakončení dostal Matouš Brabec. Mělník hrozil hlavně z nadprůměrného množství rozehrávaných volných kopů a rohů které proti nám nepřesný rozhodčí Remenec nařídil a těžil při tom ze své výškové převahy.
 Ani on se ale gólově nedokázal prosadit,několikrát výborně zasáhl Mára Pospíšil nebo závary před ním vyřešila naše obrana.A když jsme tedy úspěšně ubránili Veselého, lońského krále střelců této skupiny a sami jsme se při našich akcích ocitli podle asistentů asi v 15 ofsajdech skončilo utkání, stejným výsledkem jako loni na podzim bezbrankovou remízou
 Ale určitě nenudilo!

 
Při střelbě z pok. značky potvrdil dobrou formu Mára Pospíšil a přesnější mušku naši střelci. Druhý bod tedy zůstal na rozdíl od lońské sezóny doma.
 Zisk dvou bodů považuji jako cenný a vstup do sezóny,z kterého jsem měl po letní přípravě- nepřípravě obavy, hodnotím jako povedený.
 Ještě více mě ale těší způsob jakým jsme se v neděli vyrovnali v souboji se soupeřem který bude hrát hodně nahoře.
 Mužstvo předvedlo poctivý výkon a velkou bojovnost a v dalších utkáních je určitě na co navázat!"

 


sestava :

           Lemarie       Brabec
 
 Palička
 Lovíšek  Tláskal
 Procházka
       
 Zeman    Jína
 Kalabiška
  Nguyen
       
                   Pospíšil

 

Střídání - 31' Šindelka > Lemarie, 61' Novák > Procházka, 77' Žežulka > Šindelka

ŽK - 45' Zeman, 65' Jína    ČK - 0

 

 

Partneři

mapa stránek | Úvod | Mužstva | O klubu | Multimedia | Fanoušci | Kontakt | Historie

Copyright © 2011-2013 FK Neratovice-Byškovice

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho používání bez souhlasu klubu je zakázáno.
Povoleno je používání materiálů, které jsou zde zveřejněny s uvedením zdroje www.fkneratovice-byskovice.cz.